Jump to content
SMUKŠS

PC Glitch

Recommended Posts

Labdien. Man ir tāda problēma ka man nokarās PC. Pārsvarā tas notiek tikai spēlēšanas laikā. Reāli tā varu sēdēt netā čillot skatīties YT video vis būs fine. Nu vot tuvāk pie lietas. Pieņemsim es varu maukt CS:GO un man vienkārši nokarās viss PC. Pieņemsim ja runāju vēl tajā brīdī skype man nokarās spēļu skaņa un visa spēle bet es dzirdu ko runā pa skype. Bet pats arī neko nevaru pateikt. A citreiz nokaras skype un CS:GO un vis tad vis nokarās. Akārties atkaras bēt dažreiz tas aizņem ilgu laiku vai dažreiz tik palīz restartēt datoru.

 

No sākuma domāju Windows vaina. Vakar pārinstalēju tā vai tā nekas nemainās.

 

Gudrīši neraksta. Raksta lūdzu tie kas tikai saprot kautko no PC..

 

aye.

Link to comment
Share on other sites

Rip skaņas karte? par PC krašošanu,tev kāda komponente nepārkarst?

 

Bet man nokarās PC. domā no skaņas kartes nokārsies visa spēle? Are u kiddin me? Vienkārši kad nokaras PC nokaras automātiski arī skaņa.

 

Ir bet pajautaju 1PWA tas saka ka nekādu tur info itkā neraksta kas pa vainu varētu būt.

Edited by Jānis P.
Link to comment
Share on other sites

Ā man arī bija tāda ķeza, bet es diemžēl nesataisīju aiznesu pie meistara!

Iesaku tev to pašu(ja netieci gala)

 

Tas diemžēl nav variants ko gribu dzirdēt.

Man ir svarīgs iemesls.

Link to comment
Share on other sites

hmm, vecīt te pie vainas varbūt 1 variants: RAM's pārāk liela slodze uz viņu un tādēļ viņš karas nost kopā ar skaņu..

uz desktopa mēģini nekrāt visādus failus ( spēles, mūziku, video utc ) samet katru savā mapē tā, lai my computer, my documents un miskaste paliek neaiztikti.

pārējo samet pa mapēm.

CCLEANER download un attīri nedaudz pc :) vajadzētu palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

hmm, vecīt te pie vainas varbūt 1 variants: RAM's pārāk liela slodze uz viņu un tādēļ viņš karas nost kopā ar skaņu..

uz desktopa mēģini nekrāt visādus failus ( spēles, mūziku, video utc ) samet katru savā mapē tā, lai my computer, my documents un miskaste paliek neaiztikti.

pārējo samet pa mapēm.

CCLEANER download un attīri nedaudz pc :) vajadzētu palīdzēt

No offence, bet tas posts ir lielākais sūds uz pasaules, var redzēt, ka Tu nesaproti neko no PC.

 

Varu teikt, ka es arī nesaprotu, bet man uz stacionārā Janka bija tā pati problēma (spēle nokrešo vienkārši un pc jāpārrestartē) , aizvedu pie vienas paziņas (pc taisa), un man bija pizģec skaņas plate, ja noņem nost to dzelzi PC sānā, tad pat var dzirdēt kā skaņas plate nokrešo, bet tas Tev ir laptops or what ? Es proci un skaņas plati dabūju mainīt, lai no šīs geiming problēmas tiktu vaļā.

 

+ Bija arī līdzīgi kā Tev, ar Artūru B. vai ko runāju pa skype, spēle nokrešo, es neko uzspiest pat nevaru, bet varu turpināt pa skype runāt, kinda funny af.

Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi risinājumi jums te. Cilvēks tikko teica ,ka pārinstalēja operētājsistēmu, bet problēma nepazuda, tātad nav divu domu, ka pie vainas ir dzelži. Grūti te kko spriest pēc nedetalizētā apraksta un bez nekādiem temperatūru rādītājiem n šit, bet jā, tā varētu būt gan video karte, kura pārkarst spēlējot vai arī tas varētu būt procesors , kurš pārkarst un nespēj darboties kā tam nākas. Bet kā jau teicu ,tie tikai mani minējumi. Ja gribi konkrētāk, tad tev tā kaste ir kādam jāparāda.

Link to comment
Share on other sites

Da problēma tur ka negribu nekur nest kratītīes ar to kasti.

Gribu vienkāŗši uzināt iemeslu un nomainīt kad varēsu. Bet labi neko darit.ja jāmaina tad jāmaina.

 

 

Poh padzīvošu bez spēlēšanas varēšu zīmēt tālāk skinus kamērt nebūs iespēja aiznest un nopirkt kas jāpērk :D:D

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka vaina videokartē tev ir. Man kkas līdzīgs ir bijis ar veco pc. Bija tā ka geimoju vai arī sēdēju prost netā un uzkarās bilde. Vienīgais risinājums bija rr pc. Pārinstalēt pat nesanāca, jo karās visulaiku. Tad nu es nez kāpēc izdomāju to videokarti atvienot un jau noliku plauktā. Jau sāku piķi krāt jaunai. Krāju nedēļu un nekas nesanāca, tāpēc nodomāju iebāzt to pašu iekšā un cerēt uz brīnumu ka aizies, un aizgāja arī :D :D :D. Joprojām bliežu un tās pašas videnes csgo :D. Iesaku tev ko tādu arī pamēģināt. Izņem ārā, paturi 2 dienas yo videni plauktā vai citur un tad ieliec atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Nu vecīt nezinu un šaubos ka tas varētu būt risinājums. Reāli varbūt tev prosta paveicās ka tā iznāca.

Nezinu ja jutīšu ka nekas nesanāks ar $$ tad nekas cits neatliks kā likt plauktiņa uz divām dienām un meiģināt kas sanāks.. :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu vecīt nezinu un šaubos ka tas varētu būt risinājums. Reāli varbūt tev prosta paveicās ka tā iznāca.

Nezinu ja jutīšu ka nekas nesanāks ar $$ tad nekas cits neatliks kā likt plauktiņa uz divām dienām un meiģināt kas sanāks.. :DD

P.S. Pirmajam kompim tas pats bija, bet tad es sīks biju un uz remontu aizvedu. Atdevu 30ls par to ka man viņš izņem videokarti ārā un viss. Sēdēju un integrētās. Ar otro datoru kuru tagad lietoju arī tas notika, bet tur es izņemu video, jo negribēju maksāt vairs.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju es izņēmšu ārā un arī kārtīgi izstīrīšu to video karti.

 

EDIT.

 

Iztīrīts procesora ventilators un video kartes ventilators.

Vis tagad bez putekļiem.

Laiks notestēt DOTA II vai CS:GO kas tad nu tagad notiks ^^

Edited by Jānis P.
Link to comment
Share on other sites

Paldies kad uzjautāji.

Aizmirsu par topiku.

Es pārinstalēju pirmo reiz windows nepalīdzeja.

Pēctam apdomāju vovas teikto. Bet es neturēju vienu/divas dienas plauktiņā bet gan izņemu ārā

Video karti

Un Procesora dzesētāju.

Izstīriju video kartes dzesētāju

Un Procesora dzesētāju.

Tiešāk sakot iztīriju no putekļiem.

Ieliku visu atpakaļ PC un pārinstalēju velreiz windows lai vis ir kā no jauna.

 

Un pa brīnumu vel nekas nav noticis vis iet vis strādā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×