Jump to content
Filjka

Surf Noteikumi!

Recommended Posts

Piedodiet , tikai tagad izlasiju "jaunos" surf noteikumus un atradu paris noteikumi kuri tika iznemti. Pagaidam tiksim gala ar 1 no tiem.

 

Saksim ar tadu ka

"Kad palika 2 speletaji tava [ieskaitot tevi] vai preteja komanda , uzreiz jabeidz surfot freestaila un jasak pildit misiju. Misija - Nogalinat pretiniekus"

Pienemsim , panemsim randomi tadu speletaju ka "hehey" itka pro , bet attieksme "остает желать того лудшего"

Surfo visu laiku freestaila [fr] un loti reti kad sauj kadu nost. delj vina dazas reizes raunds velkas nevis tas 3 min [ vai cik tur ir] , bet 2x vai pat 3x ilgak kamer vins pats nenositas. Un delj ta daudzi iet prom.

Man leikas jabut adekvatiem un korektiem viens pret otru un laiak kamer paliek 2 cilveki komanda pasurfot un apradit savu skillllu ur diezgan daudz + vienmer var surfot newgame.

Ja jau tas atlauts , tad ok , es ari surfoju ne sliktak par vinu un mierigi nosurfosu tas 30 minutes un paliksu dzivs , bet es to nedaru.

Pat viens no labakajiem speletajiem latvija Firewall pilda misiju kad ir viens no pedejiem vai speciali nomirst lai neviens negaida.

 

Un ja runa par bugosanu , tad jabano visus kas lieto stepsaiz , jo tiesi delj stepsaiz var bugot ninja mape.

Vel man liekas ka surf ski 5 tos healstation speciali uzlika lai varetu hiiloties no arpuses , ja ne tad vini vareja ielikt vinus pa vidu , vai man nav taisniba?

Un tad aizmirsat ka nevar surf ski 2 sedet uz mario tower un T2 sedet aiz kapnem un taisit supermenu ss2 mape :D

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Tas noteikums nav izņemts, viņš trīs minūtes var surfot freestyle, ja ļoti vajag var samazināt, lai divas minūtes tik var.(Raunds iet 5 minūtes kopā) Tas ka kāpj pa sienām tas ir okey dēļ stepsize, bet ja tu vienkārši izej caur grīdu ar stepsize tas gan ir bugs. Par to ss5 var ilgi strīdēties.

 

T2 sedet aiz kapnem un taisit supermenu
- ko tu ar to domā?
Link to comment
Share on other sites

Tas noteikums nav izņemts, viņš trīs minūtes var surfot freestyle, ja ļoti vajag var samazināt, lai divas minūtes tik var.(Raunds iet 5 minūtes kopā) Tas ka kāpj pa sienām tas ir okey dēļ stepsize, bet ja tu vienkārši izej caur grīdu ar stepsize tas gan ir bugs. Par to ss5 var ilgi strīdēties.

 

- ko tu ar to domā?[/font][/color]

 

T2 aiz kāpnēm ss2 var redzēt gunroom + tas skaitās itkā kā bugs!

Link to comment
Share on other sites

NewGame ir jaieraksta 2 komandas stepsaizu jauzliek un sv_airacelrate 10000 laiakm ta :D

A supermenu taisit ir ka tu surfo nevis parasti stavot , bet gan izskatas ka tu lido ka supermens , ka surferi kad peld pie vilna gulj uz dela , tas pats ari serveri tu itka "gulus" surfo. To bagu var daudzas mapes uztaisit :D

Par to noteikumu "missija" man labak patik mans variants :D

 

 

Par bugu Ninja mape , tur labi ja puse var izsurfot lidz tam bugam , vel puse nemak tikt caur augsu , sanak ka jaslejo 75%? tad nebus iznteresanti un visi muks prom D:

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Mes runājam par vienu un to pašu ninja bugu(?), jo to bugu reti kāds izmanto, jo tie, kas nemāk surfot nezin par to bugu, bet tie, kas māk ielec no augšas. Tas supermen bugs ir meh, vismaz man tā liekas.

 

To noteikumu par misiju var kaut kā pamainīt, lai ir gan tad, kad ir <2min un kad ir 1v1 palikuši, jo dažreiz tur vairāki freestylo, tad nestrādā 1v1 noteikums, bet ja ātri daudzi nomirst, tad nestrādā 2min noteikums.

Link to comment
Share on other sites

Ninju vispār jāņem āra, nesaprotu jēgu no tam traning mapēm.

ps. Newgame jāraksta sv_stepsize 400( lai tiktu ara no jail) un sv_airaccelerate 100(lai turētos uz rampām) un surfosies labāk nekā ID serverī, jo te attiecīgi airacelereits ir nedaudz mazāks, vismaz kad taisīju serveri tā likās.

Edited by Dzabars
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×