Jump to content
immortal202

sudziba by immortal par Zingo^

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nolēmu ieiet paspēlēt dd2.identy.lv. Viss bija labi, tad Zingo iegāja spectos (laikam sāka mani spectot) un pēc kāda laika kikoja bez pamata. Man pašam nācās jautāt par ko sperienprojekts, viņš pasaka aktīvs.

Laikam domāja par šo: http://identy.lv/bans/index/56306, bet man tā kā jau sen noņēma ban, ne tā?

Admins nepaskaidro par ko ir sperienprojekts, un pat neliek ban par "aktīvs", bet gan kiko.

Nezinu kādu DEMO te mest, jo neviena demo nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja tur ir aktīvs bans tad mans pienākums tev ir neļaut spēlēt un atrasties serverī , neskatoties uz to ka ķip tev viņš ir noņemts bet banlista palicis , hmm interesanti.

 

Man nav obligāti jāliek bans par aktīvu , varēju tevi sperienprojekts vai slay , moš format !

 

 

Ar Cieņu 8ball ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pamats bija tu speleji ar wh.... vins nevareja laikam tevi nobanot) Zingo malacis!

 

Pamats bija tu speleji ar wh.... vins nevareja laikam tevi nobanot) Zingo malacis!

Link to comment
Share on other sites

Pamats bija tu speleji ar wh.... vins nevareja laikam tevi nobanot) Zingo malacis!

 

Pamats bija tu speleji ar wh.... vins nevareja laikam tevi nobanot) Zingo malacis!

 

Spēlēju ar wh :D Tad, kur sūdzība par mani, demo no HLTV utt? Es labprāt iedotu savu demo, bet admina dēļ demo vairāk nav.

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība vecīt? Ja admins nevar dēļ aktīvā bana tevi nobanot, tad viņš var savādāk tev traucēt spēlēt, jeb neļaut to darīt. Kur problēma? tu spēlē ar aktīvu banu, pats iemeti linku, nobanos tevi no web, viss kārtībā, No admina puses nekādu pārkāpumu manuprāt.

Visu cieņu <c> -lucifer+

 

 

edit lai nebūtu 2 posti, admins serverī nevar zināt vai tev ir cipa noņemts bans vai viņš ir bījis paties utt, bans ir, rīcība arī ir, nekādu problēmu šeit neredzu no Zingo puses.

TC un pārējo situāciju lai izskata pats TnT vai kāds augstākstāvošais.

Edited by MEXICAN.
Link to comment
Share on other sites

Man vienīgajam liekas kad viņam šoreiz ir ip sakritība? Ļoti labi atceros kad BeHappy niku biju banojis iekš dd2 servera par wh vairākas reizes dēļ tiem aktīvajiem baniem lagiem. ;<

Amm Bans uzlikts 19.12.2013 23:36

Tavs minētais topiks Posted 05 May 2014 - 09:00

 

 

EDIT: Jau ļoti sen atpakaļ. Man jau vienalga tas biji tu vai nē ,es tik saku ko atceros.

Link to comment
Share on other sites

Droši vien kādam ir bijis mans niks. Tajā periodā, kad bija bans JB serverī, respektīvi arī DD2 - es nekā nevarēju spēlēt @DD2.

Kad man uzlika unban TnT (pēc tā topika), tad atsāku aktīvi spēlēt JB serverī, un tikai nesen sāku spēlēt DD2, labi, ja 1x dienā ieeju, un kā jau teicu, tikai nesen sāku DD2 spēlēt - varbūt nedēļu, divas.

Ja man būtu bans par WH, tad momentā būtu sūdzība, jo ar wh nekad neesmu spēlējis.

Kura laika periodā biji "it kā" mani banojis?

P.S. Tad es drīkstu spēlēt DD2 vai nē? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×