Jump to content
Cracker

FAMILY INSTINCT

Recommended Posts

Noskatījos šodien vēl vienu latviešu dokumentālo par ģimeni un tās dzīvi, kura ir ... pašiem jāskatās, tā pie mums notiek, varu ieteikt tikai noskatīties, ja neesi jau redzējis. Dīvaini.

http://youtu.be/jMoIvLJikCY

 

p.s Filma tiešām, diezgan spēcīga, parāda kā cilvēki dzīvo smagākajos apstākļot un kas notiek tur, kur mēs ikdienā neskatamies, par ko, būdami pilsētnieki, neaizdomājamies un ņaudam par sīkumiem, ir vietas, kur iespējas ir stingri ierobežotas, ir vērts iemest aci.

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti nedaudz par ko ir, savādāk nav nekāda motivācija skatīties kaut ko tādu, vismaz man personīgi.

 

 

Ok, paldies, kad būs interese, iemetīšu aci. :) Ja atcerēšos..

Edited by Ventur4iks
Link to comment
Share on other sites

Spēcīgs video, bet nu jau vecs, 11.aprīlī iešu uz filmu CAUR ADATU, tas ar esot labs, un vēl vajadzētu kkur redzēt Rūdolfa minga jaunāko filmu, piedur visas šis lietas, esmu PAR visādām šādām dokumentālajām filmām

Link to comment
Share on other sites

Spēcīgi, man vienīgais, kas nepatīk, ka šā vai tā ģimenīte smēķē, tas nu galīgi nav tas ar ko būtu viņiem jāaizraujas.

Bet vai ļoti slikta dzīve šiem ? Nedomāju, jo visur var saskatīt pozitīvo gaismiņu. Jā, viņi dzīvo nabadzīgi, bet tā nodzīvojot var saprast, kas ir īstās dzīves vērtības. Jā, māte nav diezko izglītota, bet nu...

20:10 <3

Tinot uz priekšu paliek skumji, slenga vārds aiz vārda, vardarbības, alkoholisms, ehh, nav komentāru :(

Kā jau vienmēr esmu teicis, ka es cilvēkus atšķiru/šķiroju pilsētnieki un laucinieki un atdzīšu, ka atšķirība ir acīm manāma...

 

Paldies par filmu, kārtējo reizi var iegrimt dzīves filozofijā !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×