Jump to content
paradony

Above the Rim

Recommended Posts

1898e33d5a33619e6c4fef794941cafa_resized.jpg

  • Oriģinālnosaukums: Above the Rim !
  • Latviskais nosaukums: Tieši grozā.
  • Gads: 1994
  • Žanrs: trilleris / drāma / sports
  • Režisors: Jeff Pollack
  • Galvenajās Lomās: Duanne Martin - Leon - Tupac Shakur.
  • Sižets: Jaunam un talantīgam basketbolistam nāksies pieņemt sarežģītu lēmumu, kas ietekmēs visu viņa turpmāko dzīvi. Puisim jāizšķiras par to, vai sekot sava basketbola trenera aicinājumam un spēlēt... vai arī ļauties vietējā narkotiku dīlera piedāvājumam.
  • IMDb: http://www.imdb.com/title/tt0109035/
  • Filmas treileris:
  • Mans komentārs un vērtējums par filmu: Tiešām ļoti laba filma , patika tikai dēļ Tupac Shakur ( mirušais ārzemju reperis ) Tiešām laba filma par puiku , puika nevarēs izsšķirties Sports vai Narkotikas.

Tiešām iesaku noskatīties.

Edited by famous.
Link to comment
Share on other sites

Vel vecāku negribēji atrast? Es saprastu ja tu rakstītu par Krusttēvu (Godfather), kura jau ir filmu leģenda un gads ir pilnīgi vienalga. Pats šo filmu esmu redzējis un varu piekrist tev, ka skatījos tik dēļ Tupaca, bet tā nekas īpašs.

Edited by hlT.
Link to comment
Share on other sites

Vel vecāku negribēji atrast? Es saprastu ja tu rakstītu par Krusttēvu (Godfather), kura jau ir filmu leģenda un gads ir pilnīgi vienalga. Pats šo filmu esmu redzējis un varu piekrist tev, ka skatījos tik dēļ Tupaca, bet tā nekas īpašs.

 

 

Kā vienā postā , man arī piep*sās par filmas gadu .

Kāda starpība kāds gads , visas kas nav sākot no 2000 gada visas ir old !

Vienīgais kas filmai varētu mainīties tā ir kvalitāte un jo mūsu jaudīgie monitori šijos laikos pretīgi atver old filmas . !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×