Jump to content
*SlimShady*-*SS*

kakabiskes @dd2

Recommended Posts

Tātad, sveicināti atkal biedri un kolēģi!

 

Admina niks - kakabiskes.

 

Situācija - ieeju dd2. Mani nošauj, uz rakstu vārdu "ku*e", ne jau viņa virzienā, viņš man pasaka lai pieturu muti, labi, neko. Tad sākas teksti par manis banošanu, sāk baigi blatot un tēlot Dievu. Manuprāt, tas nav adekvāti pret spēlētāju, ja viņš nav uzlicis gagu, par to ka nolamājos. Principā, viņš man sāka brukt virsū, lai aiztaisu muti, teica, ka man ir IQ 10, kādas tiesības adminam ir spriest par mani, ja viņš mani nepazīst? Tas ir tik nožēlojami. Ko tad tagad? Atkal neko neiesāksiet? Tā nevar, tāds admins nav vajadzīgs dd2, kurš uzēdas uz playera un beigās viņš man uzliek banu, draudēja 3 vai 4 reizes ar to. Beigās bija tā - es Tev tūlīt banu uzlikšu - protams, es kā impulsīvs cilvēks, protams, bez lamu vārdiem teicu - davai, aiziet! Un gatavs bans uz 2 h. Šaubos, ka par provokāciju var likt banu un vēl pie tam, ka provokācijas iemesls ir viņš pats, jo sāka brūķēt muti. Tāpēc, šoreiz tiešām sodiet viņu, jo tas nav normāli!

 

Demo - http://failiem.lv/old/u/dpecglr

Laiks - vidus līdz beigas

48p

 

GL&HF kakabiskes :*

Link to comment
Share on other sites

Akdievs cik laba tev fantāzija. Noskatoties demo būs skaidri un gaiši redzami iemesli kādēļ es tev banu uzliku. Tas kad vārds kuce nebija manā virzienā , nenozīmē kad es tev nedrīksu aizrādīt lai tu pievaldi muti. Man ir tiesības tev aizrādīs, un nav obligāti pie pirmā mazā vārdiņa jāliek gags. Es tev pateicu to , lai tu domā ko runā turpmāk. Bet nē, tavs blatnais teksts: Tev vēl nav acc noņemts ?

Es tev čilā uzrakstīju kad neviens arī netaisās ņemt nost. Par tavu iQ līmeni 10% ir skaidri un gaiši redzams. Tu tak esi tā saucamajā [TM] klanā. Tas vien nozīmē kad diži gudrs tu neesi. Man pret to klanu pretenzijas nekādas nav, bet vienkārši viņā parasti tiek pieņemti atsaldēti cilvēki. Tu esi tas kurš sāk provicēt. Pirms bana es tev pateicu liec mani mierā un es tev likšu mieru. Bet nē , tu jau esi mums tik vareni apdāvāts cilvēks kurš to nesaprot, un uzreiz sāk brēkt virsū. Un ko tad tu man izdarīsi, banu uzliksi ? Protams , jo ar tevīm runāt ir tas pats kas ar sienu. Izvēdini galvu, vai aizej mājasdarbus izplidi,meybe labāk ap dūšu paliks, un nesprēgāsi tik ļoti. GL & HF

 

tak visi no [ TM ] klana ir retardi ...

 

EDIT: Neteikšu kad visi, jo ir arī daži normāli cilvēki, ar kuriem var normāli parunāt un viņi saprot ko viņiem saka, bet šis ir kārtējas izņēmums, tāds pats kā fāteris.

Link to comment
Share on other sites

Akdievs cik laba tev fantāzija. Noskatoties demo būs skaidri un gaiši redzami iemesli kādēļ es tev banu uzliku. Tas kad vārds kuce nebija manā virzienā , nenozīmē kad es tev nedrīksu aizrādīt lai tu pievaldi muti. Man ir tiesības tev aizrādīs, un nav obligāti pie pirmā mazā vārdiņa jāliek gags. Es tev pateicu to , lai tu domā ko runā turpmāk. Bet nē, tavs blatnais teksts: Tev vēl nav acc noņemts ?

Es tev čilā uzrakstīju kad neviens arī netaisās ņemt nost. Par tavu iQ līmeni 10% ir skaidri un gaiši redzams. Tu tak esi tā saucamajā [TM] klanā. Tas vien nozīmē kad diži gudrs tu neesi. Man pret to klanu pretenzijas nekādas nav, bet vienkārši viņā parasti tiek pieņemti atsaldēti cilvēki. Tu esi tas kurš sāk provicēt. Pirms bana es tev pateicu liec mani mierā un es tev likšu mieru. Bet nē , tu jau esi mums tik vareni apdāvāts cilvēks kurš to nesaprot, un uzreiz sāk brēkt virsū. Un ko tad tu man izdarīsi, banu uzliksi ? Protams , jo ar tevīm runāt ir tas pats kas ar sienu. Izvēdini galvu, vai aizej mājasdarbus izplidi,meybe labāk ap dūšu paliks, un nesprēgāsi tik ļoti. GL & HF

 

 

 

EDIT: Neteikšu kad visi, jo ir arī daži normāli cilvēki, ar kuriem var normāli parunāt un viņi saprot ko viņiem saka, bet šis ir kārtējas izņēmums, tāds pats kā fāteris.

 

:D :D :D:D Lasot vien var padomāt, ka esi stresains cilvēks :D Tik agresīvi viss rakstīts ;) Un Tu aizvien spried par mani. Kāds sakars? Tu mani nepazīsti :D Tev ir 10 punktu IQ līmenis, jo Tu spried par cilvēkiem, ja Tu viņus nepazīsti, tu esi nožēlojams nopietni, labāk pats atsēdies no datora, jo kā uzraksta par Tevi sūdzību Tu uzreiz kļūsti stresains, sperma galvā un viss. Ej pats nolaid tvaiku. Tu jau mums te varoni tēloji un diži blatoji.. Nevajag tēlot tādu vai nu esi vai paliec tēlojot. Es sāku provocēt? Es tikai Tev vienkārši pajautāju, bet tu jau sāki ārdīties, tā kā atvaino, nav mana vaina un bans par atpūties? Es pat agresiju neizrādīju par neko. Tā kā pats tu esi atsaldēs, ja spēj spriest cilvēku nepazīstot. Es spriežu pēc situācijas, mans priekštats, bet tu to pavērs visu tā, ka Tu mani pazītu! Tā kā adios amigos! :* GL&HF

 

 

 

Lieki! // Reb

Edited by Rebeka
Link to comment
Share on other sites

Ar sienu ir jēdzīgāk runāt nekā ar tevi. Tev saka vai nesaka bet tev vēl līdz smadzenēm nedalec. Neviena momentā es neesmu sācis blatot. To kad tu nespēj atšķirt blatošanu no parastas diršanas vai vāvulēšanas es jau sapratu. Ja kāds ir nožēlojams,tad vienīgi tu. Es par tevi spriežu pēc tā , kā tu parādi pats sevi iekš interneta. To kad tu nespēj samierināties kad tev aizrāda un pasaka lai liek mieru nav mana vaina. Kad pieaugsi, tad nāc runāt, bet tagat ej lūdzu un izpildi mājasdarbus.

 

 

 

Lieki! // Reb

Link to comment
Share on other sites

Ar sienu ir jēdzīgāk runāt nekā ar tevi. Tev saka vai nesaka bet tev vēl līdz smadzenēm nedalec. Neviena momentā es neesmu sācis blatot. To kad tu nespēj atšķirt blatošanu no parastas diršanas vai vāvulēšanas es jau sapratu. Ja kāds ir nožēlojams,tad vienīgi tu. Es par tevi spriežu pēc tā , kā tu parādi pats sevi iekš interneta. To kad tu nespēj samierināties kad tev aizrāda un pasaka lai liek mieru nav mana vaina. Kad pieaugsi, tad nāc runāt, bet tagat ej lūdzu un izpildi mājasdarbus.

 

Man nedalec? :D Tev nedalec.. Un arī nedaleks, to var rēdzēt un Tu te gudri vari nedir**. :* Nevienā momentā neesi sācis blatot? :D Arī tagad tu blato - Kad pieaugsi, tad nāc runāt, bet tagat ej lūdzu un izpildi mājasdarbus.Tev ir 21 gads, bet tu sēdi te BT amatā :D Man jāpieaug, Tu vēl 21 gadu vecumā sūda CS spēlē :D Vot tas ir nožēlojami, tā kā beidz brūķēt muti.. Turpini sēdēt savā amatā un daudz nedirs.. Zai bal jau šitie krutie cilvēki, ar saviem amatiem, tēlo Dievus.. Pawol ti pats zini kur.. Apnicis jau ar tādiem atmariem kaut ko skaidroties, jo pie taisnības nevar nonākt, jo vienmēr būs, kas oponēs un raudās, ka nē tā nav bijis un Tu esi lo*s un tā tālāk. Sūda 21 gads, bet sēž vēl sūda CSā :D :D :D Apbrīnojami! Tā kā, pieaudz Tu un vari vairs gudri nerunāt, jo mani Tu neiebiedēsi :* Vari oponēt, man vienalga, tas, ka Tu esi augstākā amatā ir iemesls tam, ka Tevi nesoda. Izcili!

 

Vari slēgt ciet.

 

EDIT: Es nespēju samierināties, ka man aizrāda? :D Mhm.. Ko es tādu pateicu, lai man banu uzliktu? Tu sāki blatot - muti ciet. Banu uzlikšu utt. Tu sāki blatot, jo esi fakin admins, es neko nevaru pret Tevi iesākt jo pie tam vēl esi BT loceklis. Nav jēgas no tādas sistēmas, kurā augstākie pret Tevi negrib stāties.. GL&HF

 

Lieki! // Reb

Edited by Rebeka
Link to comment
Share on other sites

[TM] *SlimShady*-*SS* : k otalak?

[TM] *SlimShady*-*SS* : beidz blatot

[TM] *SlimShady*-*SS* : varoni

 

eļļa stulbais varonis ar acc

slim šeidijs stulbais nevaronis ar 10 iq.

 

abi kā tādi pidari nevarat paklusēt.

 

Viens otru ēd, gl.

 

Brīdināts tika, pats vēlējās banu. viss.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×