Jump to content
Rolanc.

Jailbreak

Recommended Posts

Sveiki, šodien šitas man reāli kretinēja. Karo4 es uzielku box bet 2 izredzētie neboxējas un ja es vinus nosausu būs FK vajag noteikumos ierakstīt ja pēc 0:00 vai kautvai pēc 10 sec neboksējas var kill .

 

Nākamais ir viena mape kur ir milzīgi celli ( kameras ) kur var visu raundu nosēdēt un tu netiec nošauts

vajag izdomāt to pašu kā ar trubu 2:59 slay.

 

 

 

Ceru ka ņemsiet mani vērā :) paldies.

Link to comment
Share on other sites

1.Šauj pa kājām

2.Kas par mapi? Paprasi pēdējam, lai parāda, kur ir un šauj caur sienu/he. Gaidi 0:00 un ej kamerā.

 

pie reizes varu pateikt citas lietas, noteikumos nav rakstīts, ka 1 CT >= 3 T, un tad citi tur bļaustās un saņem banus par ctrr,

un varētu uzlabot (lai gan diez vai tas ko palīdzēs) 2 lomas lomu dienā:

Policists: Ja kāds izsit stiklu , ventilācijas šahtu , vai kaut ko citu, kas lūzt, policists drīkst nošaut to Ieslodzīto. + ja nospiež kādu pogu kartē.

Glābējs: Stāv pie baseina un šauj nost visus, kas slīkst(pabāž galvu zem ūdens). Un, protams, viņš var ielīst baseinā. Nevis tikai pabāž galvu, bet kaut vai tikai peldas virspusē.

 

 

edit: hehe, tikko pamanīju, ka pie policista apraksta "lūzt" tur jāraksta ar s :damn:

Edited by Adeziintrifosfaats
Link to comment
Share on other sites

Par boksu tev taisniba, bet par mapem ne, tur jau tie prieki nak kad slepies no ct vainu nepildi to teicamo, piemeram man apnik katru jauno raundu klausities un darit ko vini man tur saka. vienmer ir kautkada iespeja dabut to ieslodzito kurs ir paslepies, vai nu ar granatam sametat vai nu paprasit lai komandas biedrs parada kur vins atrodas. un pat to pasu boxu var ieslegt.

 

Link to comment
Share on other sites

Par boksu tev taisniba, bet par mapem ne, tur jau tie prieki nak kad slepies no ct vainu nepildi to teicamo, piemeram man apnik katru jauno raundu klausities un darit ko vini man tur saka. vienmer ir kautkada iespeja dabut to ieslodzito kurs ir paslepies, vai nu ar granatam sametat vai nu paprasit lai komandas biedrs parada kur vins atrodas. un pat to pasu boxu var ieslegt.

Tas gan , bet ja gribi kautkur noslēpties ir domātas trubas , vai nu uzmest flash un aizmukt :)
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, šodien šitas man reāli kretinēja. Karo4 es uzielku box bet 2 izredzētie neboxējas un ja es vinus nosausu būs FK vajag noteikumos ierakstīt ja pēc 0:00 vai kautvai pēc 10 sec neboksējas var kill .

Komanda precīzi ir uzrakstīta - ir jāboksējas - ja neboksējas - šauj nost! Nevis vēl pa kājām, bet galvā!

Nākamais ir viena mape kur ir milzīgi celli ( kameras ) kur var visu raundu nosēdēt un tu netiec nošauts

vajag izdomāt to pašu kā ar trubu 2:59 slay.

Kad raunda laiks ir sasniedzis 0:00, CT ir atļauts iet:
  • Būrī
  • Kamerās
  • Baseinā
  • Trubās

UN

5) Apzināti Trubās drīkst sēdēt līdz Admina noteiktajam laikam (Piemēram: Pēc noteikta laika Trubā esošos ieslodzītos Slay)

 

pie reizes varu pateikt citas lietas, noteikumos nav rakstīts, ka 1 CT >= 3 T, un tad citi tur bļaustās un saņem banus par ctrr,

un varētu uzlabot (lai gan diez vai tas ko palīdzēs) 2 lomas lomu dienā:

Policists: Ja kāds izsit stiklu , ventilācijas šahtu , vai kaut ko citu, kas lūzt, policists drīkst nošaut to Ieslodzīto. + ja nospiež kādu pogu kartē.

Glābējs: Stāv pie baseina un šauj nost visus, kas slīkst(pabāž galvu zem ūdens). Un, protams, viņš var ielīst baseinā. Nevis tikai pabāž galvu, bet kaut vai tikai peldas virspusē.

Paldies :damn: Mazlietiņ tik atkāpei, pogas nelūzt, bet par Glābēju gan :thumbs_up:

sen jau biju ieteicis lai izņem tās tizlās mapes kā crime un guetta, kur var atsēdēt visu raundu un vel vairāk, bet nee

Nevajag spēlēt ar pimpi mutē, tad zināsi, ko darīt!

Negudrojam te jaunus riteņus :damn:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×