Jump to content
Bumbuliitsh

Surf@aikk.

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles-

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin aikk.

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'ADMIN_ABUSE.'

[AMXBANS] Length: '4 weeks, 1 day, 20 hours and 40 minutes'

[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'

[AMXBANS] Your IP: '78.84.87.6'

[AMXBANS] =======================================

2. Paša paskaidrojums par situāciju-Es teicu ja doshu cita servera ip tad tu apsi nobanosi mani par reklaamu un vinsh nobanoja mani uz 4 ned par abuse kas tas par abuse apsis ir dzivnieks tur neredzu nekādu abuse!!

3. HLTV no šejienes! (ar precīzu laiku, kurā notika pārkāpums)- 13:5

3*. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"-http://failiem.lv/down.php?i=afysxgx&n=IDenty_SURF_DEMO.dem

4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)-huij lkm 48p

5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)-http://identy.lv/bans/index/45214

6. Ja tev ir uzņemti skrīni, kad Tu spēlē cs, tad vienkārši uploado tos caur failiem.lv un iemet iekšā savā sūdzībā. Visiem skrīniem ir jābūt samestiem rar mapītē, tas arī jums atvieglos dzīvi!- Nav soz!

Link to comment
Share on other sites

Tātad bans nebīj uzreiz. Kā jau teicu man nebīj nolūks no tevis izspiest reklāmu un nobanot. / paga man zupa vārās/ Tu kā cilvēks kas piedāvāja man 1 pret 1. varēji iedomāties arī to ka ir 21.gadsimts un var pajautāt skype nick un visu noorganizēt tur. Bet tā vietā tu man pasaki tu jau āpsis mani nobanosi par reklāmu. Es pateicu ka tevi varētu nobanot par vārdu āpsis uz mēnesi. Tu sāki lekties ka āpsis nav lamuvārds bet gan dzivnieks. Tātad ja mani cilvēku nosauc par dzivnieku man nevajadzētu justies aizvainotam.

 

Izskatīt droši varat bt. Un vēlos piebilst ka bans ir veikts ar sms acc. Tātad ja kas nav banots ar īsto acc. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×