Jump to content
wantedjk2

SKILLED ADMINI AR UUBER PIENAKUMIEM

Recommended Posts

Man nav nekadu pretenziju par adminiem , taču daži man liekas jums te tiešam ir galvā sisti..

Tatad tagad man ir bans par abuse // ok to es saprotu no problem , pats biju vainigs (centos pieverst uzmanibu adminiem)..

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by Admin: semuel`

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'atputies'

[AMXBANS] Duration: '2 hours'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:360393312'

[AMXBANS] Your IP: '176.106.168.41'

[AMXBANS] ===============================================

 

 

Taču viss triks ne jau tajā , bet gan ka a.funggea* skraida ar AIM + [] (100% , pilnigā po**** mauc caur sienam ), es visiem adminiem blausots ~10min lai ban šo , taču šiem ir smags po***..

Vieglāk taču ir nevis specot čiteru , bet nobanot čali kas cenšas pieverst uzmanibu adminam..

 

Šeit es nevis gribu lai mani unbano , bet PATEIKT cik čotka šeit bieži stradā admini..

Iepreikš speleja [TM] kadi 4-5playeri , nu kuriem 2 stroga bija ar acc , edapuika un vel kads..

Taču viniem bija pilnigi vienalga , tagad kad es esmu dabujis ban un jau ir next map tad beidzot a.funggea* ir ari nobanots.. PALDIES ADMINI ;D

Link to comment
Share on other sites

No Tm ar īsto acc ir tikai viens admins un tas ir playboy. Pārējie kurus uzskaitīji ir ar sms acc, un vinjus nevar piespiest kādu banot, jo par savu acc ir samaksājuši naudu. Savu esi pateicis un iesaku adminus nenolamāt serverī jo nākamais nebūs 2h bans.

 

T.C.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×