Jump to content
LUI <3

Sūdzība Dd2 Goodfather

Recommended Posts

1.

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin [TM] Go0dFather.

[AMXBANS] There are 1 hour , 52 minutes and 15 seconds left of your ban.

[AMXBANS] Banned Nickname : Evukz666

[AMXBANS] Reason : ' runa gag laika '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 246145996 '

[AMXBANS] Your IP : ' 46.109.85.221 '

[AMXBANS] ========================================2. nepatiess gags, nogagoja par to, ka redz viņam nepatīkot, ka es raudu, man vienalga vai viņam patīk vai nē, noteikumos par raudāšanu nekas nav teikts (+ spēlēju ar feik nikiņu, un jūsu labaistēvs ļoti nemāk wh slēpt, tā kā ieteiktu jums viņu pavērot :) )`pilnīgi vienalga uz tām 2 stundām, lieku tikai principa pēc

3. http://failiem.lv/u/iddotum

4. uz beigām

5. 48 p

Link to comment
Share on other sites

Domāju,kad BT noskatīsies demku viņi sapratīs :) Es tevi bridināju un man jau bij zabej,tā ka tagad zināsi ;)

 

Un tad ļoti vienkārši liec tās demkas nevis pats raudi tev ir visas iespējas likt demkas,nevis raudāt.

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

(+ spēlēju ar feik nikiņu, un jūsu labaistēvs ļoti nemāk wh slēpt, tā kā ieteiktu jums viņu pavērot :) )

 

Pohuj par wp, bet tam es piekrītu. Vēl nesen pret TM šāvu cw un goods tur caur sienām laida kā ahuunais pro, laigan tas nekas ka pusi no tām reizēm viņš nemaz nevarēja zināt ka tur kāds ir. Arī @ ID DD2 ir ievērots, ka ja neviena tur nav, tad viņš rush, bet ja kāds ir tad viņš aiz sienas mairnē gurķi, un kad saprot ka pretinieks nenāks virsū, tad viņš izlec un paņem uz ahuuno reakciju.

 

 

Nelien, kur neprasa. /simplijs/

Link to comment
Share on other sites

Mazāk vai vairāk esi nopelnījis gag , bet par banu gluži tā nevarētu teikt , bet tomēr atļaušos atstāt , tikai tāpēc ka tu pats nespēj savaldīties , ja tev ir kādas sūdzības par spēlētājiem vai adminiem , tad ir jāgriežas forumā ne viss jākrīt cilvēkiem uz nerviem !

 

 

 

 

Bans iztecēja pirms 3 stundām. :loh: /simplijs/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×