Jump to content
goodfather

Maziņš Biju Es.

Recommended Posts

a ja es teikšu,ka esi 0 ? :troll:

 

pub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smirdpub movie smird

Edited by Valts
Link to comment
Share on other sites

Man prasījās:

  • HLAE izmantot - skaistākam demo ierakstam ( Ar šo arī iespējams cs skaņas ierakstīt )
  • Pamainīt sky ar kko "not so default"
  • Izmantot vismaz basic "Blue Color Fix" vai citu "Color Fix" iekš "Vegas Movie Studio HD Platinum 10 vai 11", lai izskatās mazliet profesionālāk
  • Izmantot "Demo Cleaner", lai atbrīvotos no Tabulas, kad spied "TAB" pogu
  • Izmantot "HD Textures" priekš default mapēm
  • Noņemt HUD'us ar "Hud removeal sprites"
  • Noņemt čau
  • Izmantot "HL Weapon models" fastswich'am
  • Izmantot šīs komandas iekš .cfg

 

cl_dynamiccrosshair "0"

cl_righthand "1"

hideradar

hud_drawhistory_time "0"

hud_saytext "0"

net_graph "0"

 

  • Izmantot citus skinus playeriem
  • Neizmantot "Free template" no YouTube, bet izveidot pašam savu. Šis gan izskatījās pēc Intro, kurš taisīts pēc Tutoriāla
  • Un vēl šādas tādas lietiņas

Tā, lai mazliet baudāmāks viģiks!

 

 

Fragi skaisti. Malacis! ;) +Like

Link to comment
Share on other sites

Man prasījās:

  • HLAE izmantot - skaistākam demo ierakstam ( Ar šo arī iespējams cs skaņas ierakstīt )
  • Pamainīt sky ar kko "not so default"
  • Izmantot vismaz basic "Blue color fix" iekš "Vegas Movie Studio HD Platinum 10 vai 11", lai izskatās mazliet profesionālāk
  • Izmantot "Demo Cleaner", lai atbrīvotos
  • Izmantot "HD Textures" priekš default mapēm

Tā, lai mazliet baudāmāks viģiks!

 

 

Fragi skaisti. Malacis! ;) +Like

 

Nu tas ja uviss bija ID dd2 serverī, es jau teicu lai man vnk uzbliež muviku.. :)

Emmm tu arī māki taisīt :O

Link to comment
Share on other sites

Update manam pirmajam postam Fāter

 

 

Tās ir tādas basic lietas, kuras, kaut minimāli, bet vajadzēja izdarīt

 

Emmm tu arī māki taisīt :O

Kurš pēc tavām domām gribēja uztaisīt ID Video reklāmu, bet "Activity 0" dēļ neuztaisīja?

Pat bildes nevarēja iedot savas :<

Link to comment
Share on other sites

PUB fragi smird.

WH

palubomu wh bes ipasa izskaruma wh :smaids:

Vismaz būtu izgriezis chatu!tik debīli viņu redzēt.+visu laiku iet /me....LOW

pub

 

Kas jums visiem kaiš? Ierauga cita mūviku un, protams, netic, ka tas ir viņa skillz, tikai "wh", "wh" un "wh". Par pub p****, viņa pirmais mūviks. Citi tiek bliež varenību.

 

Par movie - skaisti ierush`oji B un labs double kill. Awp skillz ir palicis tāds pats, kādu to zinu. =] Varēji palūgt edit`otājam, lai neliek tā, ka 1/3 daļa no movie ir skraidīšana, tad sanāktu vairāk killu un īsāks movie. =]]

Edited by Mr.funny-guy
Link to comment
Share on other sites

Kas jums visiem kaiš? Ierauga cita mūviku un, protams, netic, ka tas ir viņa skillz, tikai "wh", "wh" un "wh". Par pub p****, viņa pirmais mūviks un tiek bliež varenību.

 

Par movie - skaisti ierush`oji B un labs double kill. Awp skillz ir palicis tāds pats, kādu to zinu. =] Varēji palūgt edit`otājam, lai neliek tā, ka 1/3 daļa no movie ir skraidīšana, tad sanāktu vairāk killu un īsāks movie. =]]

tas nebija jāsaprot nopietni :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×