Jump to content
Andrush1ts

Lēnām Aizstāvu [Tm] Godu :d

Recommended Posts

Kapēc jūs tik ļauni esat?

Cilvēks cenšas spēlēt, un dara to kā māk.

Ne visi ir kautkadi cs līderi.

 

Ir okei, tik esl modeļi nepatīk. Varēji uzlikt defus, vai kautko rēcīgāku. :D

Paldies.

Čaļi vnk ir pārāk augstās domās par sevi.

Un par vizuālajiem skatiem,ganjau ar nākamo video ko sākšu mainīt, mūziku pielikt un vēl dadzas lietas pamainīt :)

Edited by Andrush1ts
Link to comment
Share on other sites

Paldies.

Čaļi vnk ir pārāk augstās domās par sevi.

Un par vizuālajiem skatiem,ganjau ar nākamo video ko sākšu mainīt, mūziku pielikt un vēl dadzas lietas pamainīt :)

vnk visi kas huinu raxta komentos neko pasi nerubi piem akka vnm kubojis visi to zin a sim pox :D aks tur vel puse kas salika kkadu huinu komentos reali pasi video nav taisijusi un neko nerubi . Gribu redzet jusu demkas TM labakie

Link to comment
Share on other sites

Kapēc jūs tik ļauni esat?

Cilvēks cenšas spēlēt, un dara to kā māk.

Ne visi ir kautkadi cs līderi.

 

apskaties kādās domās viņi ir par sevi - ceļ degunus gaisā un tēlo batjkas ,tad novērtē viņus arī tā ,kā profesionalus spēlētājus.. +reāli tur nekas nav 1na haļava un otru vienkārši nober.. ja būtu flash ,tad to redzētu demo :p

 

TM labakie

 

un nē jūs pat neesat tuvu labiem..

Edited by Valts
Link to comment
Share on other sites

Vismaz esi Video editojis mazliet ar "Blur", bet cepīgāk izskatās jebkurš sirdij tīkamāks "Color Fix", es iesaku "Blue".

 

 

Ieteikums nākotnē izveidot "movie.cfg" iekš "cstrike" foldera un ievietot šādas komandas

 

cl_dynamiccrosshair "0"

cl_righthand "1"

hideradar

hud_drawhistory_time "0"

hud_saytext "0"

net_graph 0

 

Lai palaistu šo "movie.cfg" konfigu, konsolē, pirms sāc ierakstīt raksti:

exec movie.cfg

Tas nepaliks uz visiem laikiem, līdzko iziesi no CS "movie.cfg" nestrādās vairs, bez "exec" palaišanas komandas! ;)

 

 

 

Veiksmi video meikošanā! :) +Like, par to ka cenšās savus video taisīt

 

 

 

Patika, ka laikam būsi ieklausījies par CS sound ielikšanu @ Video! ;)

Ja nemaldos, esi lietojis Fraps.

Link to comment
Share on other sites

vnk visi kas huinu raxta komentos neko pasi nerubi piem akka vnm kubojis visi to zin a sim pox :D aks tur vel puse kas salika kkadu huinu komentos reali pasi video nav taisijusi un neko nerubi . Gribu redzet jusu demkas TM labakie

TM Labākie, 16:0 zaudēja + paprasīja man demo, un beigās aprāvās, jūs esat tiešām "labākie"

 

gl&hf

Link to comment
Share on other sites

TM Labākie, 16:0 zaudēja + paprasīja man demo, un beigās aprāvās, jūs esat tiešām "labākie"

 

gl&hf

 

Pirmkart neapravamies, jo man demka neaizgaja (jo tuman vinu neiedevi) un devi kautkadu hu*nu a ne norm adresi kur demku vareja novilkt. Devi mistiskus linkus. [] !

 

Skaisti fragi ! :blush:

Edited by youtopia
Link to comment
Share on other sites

Pirmkart neapravamies, jo man demka neaizgaja (jo tuman vinu neiedevi) un devi kautkadu hu*nu a ne norm adresi kur demku vareja novilkt. Devi mistiskus linkus. [] !

 

Skaisti fragi ! :blush:

Jo Tu esi 0 un nemāki nokačāt demo no skillz foruma.

no-YOURE-awesome-ha-ha-ha-67766834424.png

ja būtu flash ,tad to redzētu demo :p

nevienmēr flash rāda.

Link to comment
Share on other sites

Ja butu skillz foruma iedevis nebutu neko Tev teicis ! kautvai 0, bet bez [] ! LIELAIS 1nieks ierunajas !

zabej.

Vari savākties ar saviem "uber pro TM" uzspēlēsim zem eac, bet jūs jau nezinat kas tas tāds ir, so sad.

Veru topiku ciet, lai nav lieka spamošana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×