Jump to content
BAZILISKS

Sudzība Jb K@@sis

Recommended Posts

1.

| ADMIN: k@@SiS

| BANNED NICK: BAZILISKS

| REASON: fk

| STEAMID: STEAM_ID_LAN

| IP: 83.136.139.126

 

2.Admins mani nepamatoti nobanoja, liedzot piekļuvi serveriem uz divām stundām. Links uz banu.

 

Pastāstīšu visu īsi un konkrēti. Iesākumā, kas ir siena? Siena ir ēkas daļa, kas ierobežo telpu.

 

Devu komandu visiem doties iekšā būri. Nākamā komanda bija, doties pie galējās sienas un sabīdīties plecu pie pleca. Admins ignorējot to, ka bija jāatrodas būri, skrien āra no tā uz to pusi, kur deguns rāda. Nav svarīgi, kādā krāsa, no kāda materiāla, kā izskatas, jo tajā būri ir tikai viena vienīga galējā siena. Netika dota atļauja, doties ārā no būra.

 

 

3.demo

 

4.pēdējais raunds.

 

5.47p

Link to comment
Share on other sites

Šis būris ir režgots un tapēc tur nav sienas!Saprotot komandu siena,es skrēju pie sinas!Visi cilvēki spēj atšķirt,ka būri mēdz būt dažādi!Stikoli,režģoti,vai no sienām.Tu nē.

Link to comment
Share on other sites

Velku to 100mb demo. Pēc kāda laiciņa izskatīšu :D

 

EDIT: Nezinu ko īsti darīt. Tā kā baziliska demo nevar dzirdēt viņa sakāmo un HLTV neieraksta skaņu, tad es atstāju šo izskatīt kādam no administrācijas vai arī mainīt noteikumus par "galējo sienu". Ja bazilisks tiešām ir teicis "nostāties būrī pie galējās sienas", tad bans ir nepamatots.

Link to comment
Share on other sites

Nu nee kaasi... tak doma logiski nevis kaa auns... par maz jb speelee laikam.

Edited by Kāsis
Es daru tā kā policsts saka!ja bļē saka pie sienas,es eju pie sienas!
Link to comment
Share on other sites

Visi iekšā būrī!Klusums!Nostāties pie galējās sienas!Kur es nostājos?pareizi,pie galējās sienas.Nevis pie režģa.

 

Klusuma vietā komats. :yao:

 

Par to sienu runājot. Sienas var būt dažādas, tavā gadījuma režģotas, no smiltīm vai pat no stikla. Bet tā ir un paliek siena.

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Kāsi kpc citi Terori saprata, bet Tu nesaprati??

 

manuprāt, vienkārši gribēji papontot ka tev ir acc un mākii banot

 

ja visi piekasīsies par katru sīkumu tad katrs 4tais spēlētājs būtu banots...

 

 

 

P.S. gribēju izteikties jo ID jb es esmu dorotojis ilgāk nekā daudzi citi, kas domā ka ir jb droti (gribat warnojat, gribat nee)

Link to comment
Share on other sites

Labi!Ja jūs vel ar vien nesaprotat situācijas būtību,tad lūdzu.

 

Nostājies pie galējās sienas!

Nostājies pie būra galējās sienas!

 

 

JŪS SPĒJAT SAPRAST ATŠĶIRĪBU?

 

Man pasaka nostāties pie sienas!Es nostājos!Bazilisks pats sūdzas par visādiem sīkumiem!Kapēc tad viņu pašu nesodīt par sīkumu?

Link to comment
Share on other sites

Labi!Ja jūs vel ar vien nesaprotat situācijas būtību,tad lūdzu.

 

Nostājies pie galējās sienas!

Nostājies pie būra galējās sienas!

 

 

JŪS SPĒJAT SAPRAST ATŠĶIRĪBU?

 

Man pasaka nostāties pie sienas!Es nostājos!Bazilisks pats sūdzas par visādiem sīkumiem!Kapēc tad viņu pašu nesodīt par sīkumu?

 

šo variantu es izmantoju, kāpēc tu vēl strīdies? + Bija jāatrodas iekšpusē.

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

šo variantu es izmantoju, kāpēc tu vēl strīdies? + Bija jāatrodas iekšpusē.

Pierādi.Jo es dzirdēju savādāk,tapēc arī izdarīju,kā man teici!Pie galējās sienas!Par būri ne vārda nebija.

Link to comment
Share on other sites

Pierādi.Jo es dzirdēju savādāk,tapēc arī izdarīju,kā man teici!Pie galējās sienas!Par būri ne vārda nebija.

 

Citēju, ko pats teici. "Visi iekšā būrī!Klusums!Nostāties pie galējās sienas!"

 

Pietiks melot, kāša kungs. Tu esi atmaskots.

 

Pie kādas sienas, tu jautāsi? Pie iekšējās būra sienas, mister kāsi, kā jau pats savā citāta. Klusums šajā gadījumā ir komats. Lūdzu.

Edited by BAZILISKS
PIE GALĒJĀS SIENAS!PIE KĀDAS SIENAS?
Link to comment
Share on other sites

Nu bļin, nevienam nav jāzīle to kā tu to sadzirdēsi. Mozg on.

 

Cilveki kas bija online,maz saprot,ka katram sīkuma ir nozīme un vnk itkā dara to,ko vajadzētu darīt!Kā jau mūsu policist bazilisks,par katru mazāko sīkumu raksta sūdzību!

 

Manā gadījuma šis vārds ir sīkums,bet svarīgs,jo uzreiz pastāv 2 dažadas fukncijas!

Link to comment
Share on other sites

Cilveki kas bija online,maz saprot,ka katram sīkuma ir nozīme un vnk itkā dara to,ko vajadzētu darīt!Kā jau mūsu policist bazilisks,par katru mazāko sīkumu raksta sūdzību!

 

Manā gadījuma šis vārds ir sīkums,bet svarīgs,jo uzreiz pastāv 2 dažadas fukncijas!

MOZG ON, DUDE. Tev katrā postā ir galīgi citi argumenti par galīgi citu tēmu.

 

Tikko vēl teici, ka tev ir dzirdes problēmas, bet tagad jau ka viņš tā nav teicis. :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

MOZG ON, DUDE. Tev katrā postā ir galīgi citi argumenti par galīgi citu tēmu.

 

Tikko vēl teici, ka tev ir dzirdes problēmas, bet tagad jau ka viņš tā nav teicis. :hmmm:

 

Kur esmu teicis,ka man ir dzirdes problemas?

 

Argumenti tiek pāfrāzēti,lai jūs neandertālieši saprastu viņus.Got it?

Edited by Bender
Atvaino, mister Advokāt!
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši atzīsties, ka tu to darīji tāpēc, lai tevi nošautu un varētu viņu nobanot, nevis tāpēc, ka nepareizi saprati pavēli. Un kāpēc vispār tu nostājies pie tās sienas? Varbūt viņš bija domājis citu galējo sienu, tāpēc arī nošāva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×