Jump to content
amkee

Mangarsocepumi Ludzu !

Recommended Posts

Balstījos uz to, ka nebija aktīvu banu, sorry mgc.

 

skatos demo, žēl, ka tik liela. :(

 

edit: da labi, pie 18. minūtes izslēdzu demo.

 

tik precīzi velk virsū uz purniem, zin, ka būs etc.

 

no manas puses wh ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir aizdomas ka varētu būt fīča kas sākas ar burtu ''M'', bet lai tas paliek Bt ziņā. Bet kā jau iepriekš minēju amkee ir ne reizi vien bijis izņēmums. Kapēc - jautājiet to kādam citam.

Link to comment
Share on other sites

Da te tukši dirst čalis caur sienu katrā momentā tēmē uz spēlētāju lien ārā un šauj..

Eleby tu tak visu redzi log failos, kāda problēma? Gooooood, kur esi?

Link to comment
Share on other sites

1. Sāksim ar Simpliju pēc būtības 1wp simplijam par demkas nenoskatīšanos līdz galam.

2. Arī pēc būtības 1wp kāsim par neklātiens unbanu, kauit vai pazīstams draugs.

3. Dēmo noskatījos un jā zinot amkeeB nu nav tur wh, protams jā ir daudzas vietas kur jātur mute bez mazvai vaļā,

bet to var norakstīt uz pieredzi + ja dēmo skatās ar wh tad jau protmas liksies daudzas vietas kad ir WH +

pieredzējuši spēlētāji jau aptuveni velk caur sienām līdzi domādami, kad kāds jau stāv aiz sienas utml, par tēmu nav tur nekāda

wh, jo daudzos momentos var rasts izskaidrojumu par kiliem (saunds,radars,čats)

4. P.s ja jūs man neticiet, tad lūdzu savus argumentus studijā, tēmu neslēgšu ciet, līdz 21:00.

 

Beztēmīgi posti +1wp!

Apsveicu amke ar šo banu tu esi visbanotakais ID spēlētājs, otrajā vietā tagad paliek

GOsimor! :D

Laikam ar šo sūdzību uzskatu, kad

Simplijam testa laiks uz BT ir beidzies, jo tu takš teici, kad esi ahūnais atšķirējs..

Link to comment
Share on other sites

Ahujena gribu, lai noskatās akka vai yoga, good es arī neskatījos pirmajā reizē ar kubu, ar austiņām, pieredzi un radaru, bet tāpat tur ir kubs, es nemainu savu viedokli. Lūdzu akka vai yoga? :) Kaut vēl vienu bt, ja gribi liec man wp.

Edited by akka
Es savu viedokli nemainīšu ;) no akkas nav tolka tad drīzāk gaidam Elviju :))/ good / ujobaks /akka/
Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds BT vai melnais bet tomēr vēlējos izteikties.

 

Noskatoties demo man pietika ar 3 raundiem , lai pateiktu acīm redzemo.

Pieredze, Pieredze un velreiz Pieredze

Jā, nesaku kad tev nekādas pieredzes nebūtu. Esmu dzirdējis no daudziem skillz spēlētājiem daudz ko par tevi. Bet piedod ,uzskatu to kad tava pieredze @ CW/Cupos/Līgās/Gatheros , nav tik ūberīga , kā tu šauj iekš DD2 servera. Esmu ilgu laiku vērojies iekš servera tavu spēles stilu. Godīgi sakot , tu poļijies vairāk nekā vajag. Esmu saņēmis pat privāti demkas par tevi, ar acīm redzemiem WH/Monitoring momentiem. Es pat būtu gatavs ar tevi uzspēlēt iekš Eļika to pašu 1x1 saucamo "dueli". Bet lieta tāda, kad tur tu neko nepierādīsi. 1x1 spēlējot var tikai pierādīt savu AIM skill līmeni. Pubā vis notiek pavisam savādāk. Visus savus gadus spēlējt, esmu ņēmis daudzas savas demkas skatījies un analizējis, kur un ko es esmu nepareizi izdarījis, lai spētu mācīties no savām kļūdām. Piedod , bet es pat tik precīzi neeju virsu uz katru savu killu. Jā , man tā bieži gadās, bet vairums arī ir +/- cm nost no cilvēka. Bet tava tā saucamā "PIEREDZE" iet uz katru savu pretinieku precīzi līdzi caur sienu velkot mērķi. Tas sanāk apmēram tā: Man ir AHUUUUJENA pieredze, tādēļ man ir nospļauties kur cilvēks stāv , defā, stūrī, kvadrātā pa vidu vai vēl sazin kur, PIEREDZĪte paņems un mērķi pati vilks caur sienu uz pretinieku. Camooon , Spawnam pat tik precīzi nestaigā uz mērķi ārā uz katru pretinieku.(Labi salīdzinājus nav nekāds tu ahuujenais,bet šā vai tā)

daudzos momentos var rasts izskaidrojumu par kiliem(saunds,radars,čats)

Es 2 reizes dēmo noskatījos un izanalizēju visus iespējamos variantus , kur , ko un kādēļ viņš varētu tā darīt. Godīgi sakot , tur ne tuvu vairums momentu nestāv (saunds,radars,čats) Protams tās ir tikai manas domas.

Ai man apnika rakstīt, un zinu kad dažs labs rēks un vēl sazin ko teiks par manu komentu , bet man kautkā nospļauties būs. Man galvenais bij izteikt, tā saucamo Dzīves Acīm Redzamo.

 

Kamēr tu nenospēlēsi vienu PUB mapi, kamēr stāvu tev blakus, saku kad tev ir WH.

Tagat tik atliek vien Melno gala lēmums.

Edited by goodfather
Arī specojot tevi, tu ļoti precīzi velc uz clvēkiem, tad man ir radies tava atbilde par amkeeB ja jau tu viņu specoji, tad nah neliki viņam banu? +eļika ir zadrotu māja, daudzi parastie speletaji tevi iznstu 1vs1 vai kada cw, tā ka ar to venajaga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×