Jump to content
amkee

Mangarsocepumi Ludzu !

Recommended Posts

1.

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : mangarsocepumi

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : amkeeB

| REASON : aktivs

| STEAMID : STEAM_0 : 0 : 50963913

| IP : 77.93.30.196

| BAN ID : 29962

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bid=29962

+----------------------------------------------------

 

2. ka tu dabuji unbanu? Admins paskatijas manu demku un pateica, ka nekaa tur taada nav, tiira skana un nonema! mangarsocepumi - RAGEQUIT >.< ! banned: reason - aktiivs ! ahahahahaha 3. http://failiem.lv/u/rhpbnse

4. a vot uzminiet :D

5. 47+cdhack

6. http://identy.lv/bans/info/29962/

Link to comment
Share on other sites

Neredzēju tavu sūdzību forumā, ko gaidīju un skatījos vai ir bans, kapec, lai Tu butu tas izņēmums un Tev nekā nebūtu jāraksta, Tu kaut, kad iedod, lai noskatās neizklausās pašam smieklīgi? Katrā gadījumā rīt no rīta eju uz darbu un būšu tikai 24 mājās, tapēc gan jau būs slēgts, bet noskatīšos, gan jau arī te būs kaut, kas netīrs..Jebkurā gadījumā varbūt reason neatbilst, bet neuzskatu, ka kāds te ir izņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Aizver seju kāsi no sākuma, bļe Tev kā BT būtu jāzin aun, ka sūdzība forumā un demka iekšā, nevis iedod demku privāti un dari uz savu galvu, mošk es arī gribēju redzēt viņu? 1 moments tur 100% bija zapaļņijs tapēc arī banoju, bet viņš gan jau tev ir kaut kāds drauģelīts un viņam jau var noņemt banu bez nekā, ar kādām tiesībām? Būtu man teikšana tu papistu BT lop. Tava kompetence BT amatā ir 0, mana vecmamma vairāk saprot no cs nekā tu..

 

Vēl, jo projām neviens nav paskaidrojis ar kādā tiesībām ir kaut kādi lohi un ņem nost visu?

Edited by Kāsis
Iepazīstināsi ar vecmāmiņu?
Link to comment
Share on other sites

hmm ar apvainošanu mazuli neko nepanāksi.

 

Ir viņs man pazīstams un?tas nav iemesls kapēc bans tika noņemts!Demo man ir saglabāts un nodots izskatīšanai.where is the problom?

 

Nu tad cik noprotu,mgc grib atstādināšanu no amata.Uz priekšu!Iesniedz nopietnus faktus un iemeslus :)

 

 

P.S.Tiešām agrāk likies sakarīgs čalis,bet nu redzams,ka kādam ir sarkanās dienas un vajag izteikties attiecīgi viņām.Cilvēki nemainās,bet gan viedokļi mainas. :yey:

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā ir dota atļauja bantīmam izskatīt demo, kas nav caur foruma sūdzībām?

Edited by Kāsis
Nav,tapēc šobrīd tā tiks izskatīta un pateikts pilnīgi tas pats.
Link to comment
Share on other sites

15:16 - norm, jau iepriekš, kad meta granātu zināja, ka tur kāds ir../me viņš neizmanto, lai pēc tam vēl caur sienu precīzi hitboxā hujarītu + pirms iejiešanas kjomā es piem to čali nebūtu

redzējis tik cik viņš mērķtiecīgi uz viņu gāja.. + pēc tam vēl vienu un atkal prezici hs caur sienu..

17:02 - es c to čuvaku neredzēju caur smoke, pēc tam kad otro reizi skatījos dēmo ar wh, ahujel. Katrs šāviens, katra vieta, kur viņš kādu novac ir jau zināma, iet virsū, no stūra izejot nebija tāda reize, kad nebūtu tēmeklis precīzi notēmēts uz pretinieku un ir gatavs šaut.

22:35 - atkal tieši hs sākumā pēc tam jau ķermenī.

22:09 - protams, ka aiz double dora neviena nav un neapskatās.

23:46 - nākamais raunds Šoreiz doubledoru pārbaudīja, laikam dzirdēja

27:58 - :DDD Prefire vai Spawna brālēns?

 

Paldies man pietika, pie šī momenta arī beidzu skatīties dēmo, pisies nahuj no šejienes kuber un negaidi manu atvainošanos..

 

Visās vietās viņš zin, kur līdīs ārā un visur tēmē 100% pareizi, tur nevajag pat ar kubiku skatīties, vai baigo skillu, lai pateiktu, ka tur ir kubs un no skaņas nekā tur nav.. pa visu dēmo var salasīt mošk 2-3 momentus, kur viņš notēlo..

Ja nepietiks momenti, tad droši varu uzrakstīt vēl, tur katrā momentā ir kubiks + viņam ir spawna reakcija un ekstrasensa spējas, ja Tu Kāsi tu tur neredzēji wh, tad man jautājums ko tu dari BT?

 

Amkee ir atbanots uz tāda paša pamata kā es unbanoju savu čomu goofy!Tagad Samarietis!Es atnāku ciemos,skatos kā šauj cs,skatos zaibsj game,aizpipēju cigareti un šim bans!kapēc gan nenoņemt?es taču visu redzēju ar savām acīm!ĀĀ nu jā tas tak nav adekvāti pielietot savu subjektīvo viedokli,nu jā pareizi...

Tev nedalec tas, ka Tu nevari spriest subjektīvi? Vien tad jau Tu 100% esi pārlecināts par savu kompetenci, šajā gadījumā ar amkee Tu to nevarēji darīt, dēmo ir pārāk garš un ir pārāk daudz momentu.. Var redzēt, ka tā Tu viņu pasargāji no acc off un bana serverī, bet ja šo skatīsies kāds normāls cilvēks ar kaut cik skilu tad redzēs ka tur nekā tīra nav.

Palūgšu good Tev izsktīt kārtīgi šo demku, paldies!

 

Tas ir tas ko viņš man uzrakstīja pm, kad mums bija pāris vārdu apmaiņa, normāli saviem čomiem ņemt nost un atbanot čuvakus, kas ir hujarī ar kubu?

No BT tu saproti tik daudz cik daudz cūka saprot no aviācijas..

 

 

Rakstu mgc vārdā, par cik viņam ir liegta pieeja rakstīšanai forumā.

Link to comment
Share on other sites

15:16 - norm, jau iepriekš, kad meta granātu zināja, ka tur kāds ir../me viņš neizmanto, lai pēc tam vēl caur sienu precīzi hitboxā hujarītu + pirms iejiešanas kjomā es piem to čali nebūtu

redzējis tik cik viņš mērķtiecīgi uz viņu gāja.. + pēc tam vēl vienu un atkal prezici hs caur sienu..

17:02 - es c to čuvaku neredzēju caur smoke, pēc tam kad otro reizi skatījos dēmo ar wh, ahujel. Katrs šāviens, katra vieta, kur viņš kādu novac ir jau zināma, iet virsū, no stūra izejot nebija tāda reize, kad nebūtu tēmeklis precīzi notēmēts uz pretinieku un ir gatavs šaut.

22:35 - atkal tieši hs sākumā pēc tam jau ķermenī.

22:09 - protams, ka aiz double dora neviena nav un neapskatās.

23:46 - nākamais raunds Šoreiz doubledoru pārbaudīja, laikam dzirdēja

27:58 - :DDD Prefire vai Spawna brālēns?

 

Pieredze, Pieredze un velreiz Pieredze + serverii laiz pa apli 1 karti, tas noziimee, ka jau 50% speletaju zina visas vietas, kur iet ara ar pre, vai jau galvas liimenii likt pricelu,kur uzmanigam nospelet, bet kur agresivak nospelet..

Bet ja jau es jums liekos tads onlainers, tad drosi skriinojat mani - btwJAT CIK REIZES ESMU JAU TEICIS, NEVIS BANOJAT BET NOSKRIINOJAT MANI.

 

Mana skatijuma neprofesionala admina riiciiba, ja jau nopalijaat mani :sadtroll: tad atstajat banu nu :) man tas nebus pasaules gals !

 

<c> amkuciic ;>

 

 

1 moments tur 100% bija zapaļņijs tapēc arī banoju (mangarsocepumi)

 

BLAG ES RAUDU :D:D:D:D:DD , tad jau katru otro ir jabano, ja uz sharu kkadu jumpfliku iemet vai uz kkadu pre noshauj. uninstalo kontru !

Edited by amkee
Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDD

Noscreenojat, tur tā lieta, ka Tev tās pieredzes nav un Tu neko nezini, ja Tev tāda būtu tad Tu zinātu, ka no screeniem jēgas nav, jo tagad ir ļoti daudz čītu veidu, kam ir enable anti-screen, proti uzņem screenu un Tev tos bloķē un screenos neuzrādas kubiks kaut Tev ir. Man pat tagad uz datora ir tādi čīti, ja baigi gribi vai netici varam ieiet pamēģināt. Nespried par manu pieredzi, ja mani nezini un vispār nezini cik ilgi csā esmu. + izskaidro katru savu momentu tad noskatīšos vēl, ja tas būs ticami, bet tur nekā tīra nav..

Nonsteam talants, šitie man visvairāk besī... :DDD

 

Un ja atmiņa neviļ, tad izmantoju pirmo reizi to debīlo komandu screenu pēdejā banā, kad banoju par aktīvs, vai ari pirmajā neatceros. Tā kā vari ielikt arī savus krutos screenus, kuros nekā nebūs, jo wh būs anti-screen.. Tagad 80% čītu veidu, to screen hujņu netver, nesaprotu jēgu no viņa serverī, bet nu, lai vai kā tie, kuri grib var izmantot, bet jēga tam 0. Es savu esmu pateicis, atvainoties netaisos, no manis ban 100% paliek.

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDD

Noscreenojat, tur tā lieta, ka Tev tās pieredzes nav un Tu neko nezini, ja Tev tāda būtu tad Tu zinātu, ka no screeniem jēgas nav, jo tagad ir ļoti daudz čītu veidu, kam ir enable anti-screen, proti uzņem screenu un Tev tos bloķē un screenos neuzrādas kubiks kaut Tev ir. Man pat tagad uz datora ir tādi čīti, ja baigi gribi vai netici varam ieiet pamēģināt. Nespried par manu pieredzi, ja mani nezini un vispār nezini cik ilgi csā esmu. + izskaidro katru savu momentu tad noskatīšos vēl, ja tas būs ticami, bet tur nekā tīra nav..

Nonsteam talants, šitie man visvairāk besī... :DDD

 

Un ja atmiņa neviļ, tad izmantoju pirmo reizi to debīlo komandu screenu pēdejā banā, kad banoju par aktīvs, vai ari pirmajā neatceros. Tā kā vari ielikt arī savus krutos screenus, kuros nekā nebūs, jo wh būs anti-screen.. Tagad 80% čītu veidu, to screen hujņu netver, nesaprotu jēgu no viņa serverī, bet nu, lai vai kā tie, kuri grib var izmantot, bet jēga tam 0. Es savu esmu pateicis, atvainoties netaisos, no manis ban 100% paliek.

 

nu davai aizbraucam uz lanu 1x1 uzkapaat :) pieradisu, ka tomer kad speleju domaju lidzi ar galvu nevis ar di**u.

ieteiktu vnk te pusei adminus nonemt, jo kaa kads panem insane killu, bans !

pats cepums to pieradija pasakot --> 1 moments tur 100% bija zapaļņijs tapēc arī banoju !

 

Un runajot par nonstiimu - amkee126 @ steam - parbaudi, redzesi arii dazus labus eaca skriinus :) bet tu jau lkm nezini, kas ir eacs :DDD

Edited by amkee
Link to comment
Share on other sites

Vari domāt tālāk, jā tam es piekrītu, ka var zināt ļoti daudz, kur sēž, stāv pretinieks, jo dd2 ir varētu teikt mape, kur visur ir defi, itsevišķi, ka spēlē dd2 serverī. Bet tu nevis zini 50%, kur atrodas, bet gan 100.

Labi es savu esmu pateicis, savu viedokli arī nemainīšu, man būtu personīgi kauns likt tādu dēmo.

Ja kāds uzskata, ka tur nav kubiks, tad droši varat man arī noņemt acc, neraudāšu jau par to, tad man viņu nevajag, jo te bieži vien kuberiem neko nesaskata.

 

Runājot par vienu momentu, specojot Tevi redzēju vienu kārtīgu momentu, bet neko vairāk tapēc arī banoju, lai redzētu visu demku, tagad arī redzēju un man pietika ar primajiem 4 raundiem, bet vienkārši, lai vairāk, jo dažiem te nepietiek ar visu demo..°

Kā BT lems, tā būs. Nezinu par tavu steamu, vai ir vai nav, tajā brīdī nebija, tapēc arī spriežu pēc tā ko redzēju.

 

EDIT:

visu cienu cepum, bet tu nezini, ka es speleju, tapec diezvai tu varetu ta spriest par manim, ka man nav pieredzes vai skilla u.t.t

Visu cieņu atkal Tev par to, ka cieni mani un nedirs, atvaino ja ar kādu vārdu aizskāru, bet tieši to pašu varu teikt Tev, lai nespried par manu pieredzi kuberos, jo nezini cik ilgi esmu bijis BT un cik ilgi admins. Negribu te mērīties, jo tas arī būs jobani, bet neuzskatu, ka neko nesaprotu, šoreiz uzskatu, ka neesmu kļūdījies, ja kāds cits domā savādāk, lūdzu pierādat pretējo.

Link to comment
Share on other sites

Vari domāt tālāk, jā tam es piekrītu, ka var zināt ļoti daudz, kur sēž, stāv pretinieks, jo dd2 ir varētu teikt mape, kur visur ir defi, itsevišķi, ka spēlē dd2 serverī. Bet tu nevis zini 50%, kur atrodas, bet gan 100.

Labi es savu esmu pateicis, savu viedokli arī nemainīšu, man būtu personīgi kauns likt tādu dēmo.

Ja kāds uzskata, ka tur nav kubiks, tad droši varat man arī noņemt acc, neraudāšu jau par to, tad man viņu nevajag, jo te bieži vien kuberiem neko nesaskata.

 

Runājot par vienu momentu, specojot Tevi redzēju vienu kārtīgu momentu, bet neko vairāk tapēc arī banoju, lai redzētu visu demku, tagad arī redzēju un man pietika ar primajiem 4 raundiem, bet vienkārši, lai vairāk, jo dažiem te nepietiek ar visu demo..°

Kā BT lems, tā būs. Nezinu par tavu steamu, vai ir vai nav, tajā brīdī nebija, tapēc arī spriežu pēc tā ko redzēju.

 

Visu cienu tev cepum, ka tomer paliec pie sava teiktaa, es to cienu :)

runajot par tadas demkas aploudoshanu - a par ko man kauneeties, ka es protu labi spelet ?

ka jau teicu, mape ir defs, speletaji spele arii pa defu ( tas noziimee, dara vienu un to pashu )

Panemsim par piemeru go0dfatheru, vins pa ts vienmer saakumaa ar awp lupii centru, pectam iet uz a [] un defo a1 sienu, pectam iet vai a1 vai pagaida a1 pushu, ja a1 pusha nav - tad vins iet a2 vai leja pa c ara.

visu cienu cepum, bet tu nezini, ka es speleju, tapec diezvai tu varetu ta spriest par manim, ka man nav pieredzes vai skilla u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Tikko atkal amkee skraida, pa serveri, atkal nobanoju, cik ilgi tā?

Kas viņu vislaik unbano?

 

edit: Man pret Tevi nekas nav, bet Tu nesaproti to, ka Tev ir jāgaida BT lēmums? Ar ko Tu esi pārāks par citiem, kas nav admini, ar neko, tad ievēro noteikumus tādi kādi ir priekš visiem.

Link to comment
Share on other sites

Tikko atkal amkee skraida, pa serveri, atkal nobanoju, cik ilgi tā?

Kas viņu vislaik unbano?

 

es nesaprotu, kas tev pret mani ir

vnk dod cilvekam kadu reizi paskraidit -.-

it's starting to get annoying

 

edit:oke, gaidu BT lemumu, ceru ka vins driz bus !

Edited by amkee
Link to comment
Share on other sites

Panemsim par piemeru go0dfatheru, vins pa ts vienmer saakumaa ar awp lupii centru, pectam iet uz a [] un defo a1 sienu, pectam iet vai a1 vai pagaida a1 pushu, ja a1 pusha nav - tad vins iet a2 vai leja pa c ara.

visu cienu cepum, bet tu nezini, ka es speleju, tapec diezvai tu varetu ta spriest par manim, ka man nav pieredzes vai skilla u.t.t

tas bija tas,ko es pateicu tev skype :yey: mans piemērs ebatj...

 

 

Tikko atkal amkee skraida, pa serveri, atkal nobanoju, cik ilgi tā?

Kas viņu vislaik unbano?

Nav aktīvu banu.

unbanned, tl.

Link to comment
Share on other sites

Tagad ir bans, jo vakar nobanoju, nav tiesību kādam viņu noņemt, kamēr sūdzība nav izskatīta, hujova te kādam ar saprašanu..

Edited by Kāsis
Akcentēji pats sevi :<
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×