Jump to content
Naikijs

Unban [Gg] Wh,naikijs Nr4

Recommended Posts

1.

 

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN: Deffs

| BANNED NICK: Naikijs

| REASON: wh

| STEAMID: VALVE_ID_LAN

| IP: 84.237.236.76

+-------------------------------------------------------------

Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check your console.

2. Viņš jau mani sen jau par čīteru sauc, redzēju, ka viņam acc un jau pa mikrafonu pateicu to, ka viņš mani tulīt specos, tādēļ sanācis šādi!

3. http://failiem.lv/u/ayrrhtn

4. fy_pool_day mana mīļākā,mm

5. STEAM

6. http://identy.lv/bans/info/28751/

7. Scrēnu nav.

Gribēju piebilst, ka galīgi negāja:D

Un, ar to,ka visu laiku metās ārā exe fails, kuru serveris piedāvā kačāt, man steam nokarās un nerādās. tādēļ rādās, ka VALVE_ID. psc. cik es redzu,ka tad visiem rādās valve id. :O

Link to comment
Share on other sites

Par tevi gāja runas jau labu laiku atpakaļ. Demo ,kurus tūlīt ievietošu,tu esi redzams @Gungame spēļu laikā. Ar Ziemeli jau diezgan izanalizējām visus 3 un nonācām pie slēdziena, kad ir wh. Jauku skatīšanos.

 

http://failiem.lv/u/keiyjra

 

http://failiem.lv/u/uzlyhqr

 

http://failiem.lv/u/hrtqfsf

 

Lai nebūtu plika runāšana, par otro un trešo demo lūk arī momenti, bet pirmais demo ir pats pārliecinošākais :

 

 

 

gg_texas

 

1. 1.53 - 1.56 - izvelk nazi ārā un droši skrien uz pretinieka pusi, kuru tikko ieraudzīja caur [] un kurš tikko piedzima. Neveiksmīgi, jo teammate jau viņu bija nošāvis. Viņs to redzot mauc citur.

 

2. 2.51 - 2.55 - pretinieks skrien prom, šis cerībā, ka dabūs level izvelk nazi un mauc pakaļ, iespējams, ka sadzirdēja un saprata, ka viņš nāk atpakaļ, bet es personīgi, kamēr neuzgriezu max volume, bet tad jau ausis sāp, nedzirdēju kā viņš skrien prom, jo tur tāda burzma -visi šauj. Enivej, izvelk gun un nošauj. Bet galvenais, ka sākumā mauca ar nazi līdzi, lai gan neredzēja viņu un nezināja, ka tur kāds ir.

 

3. 2.58 - 3.00 - tēmē caur kubu uz enemy. Jā, es arī viņu it kā dzirdēju, bet tik precīzi aimot nemāku.

 

4. 7.09 - 7.12 - redz, ka čalis aiz sienas, trāpa, bet nenošauj, tomēr ļoti uzmana to vietu...

 

5. 8.22 - uzlupī caur sienu uz enemy. Un tas brīdis kamēr skatās ir apmēram 1 sek, tātad iespējams pat vnk nolazija ar wh, bet mby vnk random.

 

 

 

gg_dust2_mini

 

1. 5.30 - normāli caur sienu mauc neko nedzirdēdams

 

 

P.S. Tavos screenos dotais datums : 21 / 08 / 2012 / plkst. 22.01 - manos statos parāda citu spēlētu mapi - gg_texas , kura spēlēta no 21.47 - 22.11. Izskaidro to...

 

P.S.S Tavs screens uzņemts burtiski pirms mapes nomaiņas, no kurienes tur vēl tās 10 minūtes uzradās... + nesapratu tava otrā teikuma jēgu...

Link to comment
Share on other sites

sūdīgi analīzējāt_

pārvarēšu slinkumu un paskatīšos kā spēlēju, ko man tagad rakstīt un skaidrot katru Tavu ielikto laiku? zb ;D

 

P.S. Tavos screenos dotais datums : 21 / 08 / 2012 / plkst. 22.01 - manos statos parāda citu spēlētu mapi -gg_texas , kura spēlēta no

21:47 - 22:11, izskaidro to.

 

Varbūt tieši karte beidzās un pārmainījās uz gg_texas??? Un ja spēlē tālāk statos rādās pēdējā mape, kurā spēlēji, visi punkti viena! To jau Tev vajadzēja zināt..

 

 

cs_deagle5

Tīrs radars, nekas vairāk.

 

gg_texas

1.53 - 1.56 Tas kas piedzima pa labi,savējais, viņu neviens nešāva, problem? Tad jau gaiss tīrs

2.51 - 2.55 Pirms tam es tajā vietā nomiru, palika viens Ts, tādēļ ar nazi skrēju, domāju, ka novākšu, bet izrādījās, ka tā bija otru puse, un tas frags jau bija uz skaņu.

2.58 - 3.00 wtf? Esmu akls vai kā, bet neredzu, ka vilktu virsu CAUR SIENU!

7.09 - 7.12 da tīrs radars un skaņa, ja redzu neviens,tad jau sedzu. Kas jūs no marsa,štoļi?

8.22 galīga huiņa, lol..

gg_dust2_mini

 

5.30 hahahahah, paskaties uz wk, katru roundu kuru gāju uz Ts bāzi pa augšu viņš bija aiz tā stūra, loģika??

 

čaļi, respekts jums, bet galīgi neto mēģināt atrast.

 

 

Un gribēju pateikt, ka varējāt uzreiz demo likt, jo grūti atcerēties jau kas kur bijis.

Bet nu spēlēju uz skaņu un radaru, protams, ka pieredze arī ir liela.

 

EDIT: CITIEM BT LŪGUMS IZSKATĪT!!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu.. es tā nemāku. Arī esmu agrākajos projektos un arī šajā banots par wh, bet tavus krutos gājienus nespēju pilnībā saprast. Skrien tur kur enemy, zina kur kas ir and shit. Bet ok, lai citi BT skatās, jo mans un Ziemeļa viedoklis jau ir zināms.

Link to comment
Share on other sites

Pēc man lūguma, tika attaisīts un tūlīt aiztaisīts!

 

Lūgums, kādam no augstāk stāvošajiem - administrācijas, izskatīt šo bana apelāciju!!

 

p.s. cīnīšos līdz sapratīsiet,ka man nekā nav!

Link to comment
Share on other sites

cs_deagle5 - nekā nav, skaņa + def piedzimšanas vietas.

gg_texas - arī nekā nav, ja nu vienīgi moments 2.58 - 3.00, bet tur tiktiešām varēja dzirdēt.

gg_dust2_mini - vajadzēja noskatīties visu mapi, lai saprastu to 1 momentu, bet jā tur arī nekā nav.

fy_pool_day - nesaprotu, kapēc viņš tevi nobanoja, laikam dēļ TnT sakrātajiem demo.

 

Bans noņemts, bet tikuntā vienkārši intereses pēc likšu vēl kādam no administrācijas noskatīties un ja viņi tur kaut ko saskatīs, tad banu var viegli uzlikt. Ej spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Tā mēs neko nepanāksim.

Bet nu labi atstāj.

Topiku arī atstājam vaļā, pagaidīsim citus.

 

Visi kas vēlas var izteikties par šo banu.

 

EDIT: Kāsis arī noskatījās un neko tur nemanīja.

Link to comment
Share on other sites

Madziemelis, mamma bērnība nelutināja Tevi??

vienkārši āksts, nav ko citu man teikt! nolifers.

 

Ceru, ka Tu izlidosi, kaut vai esi pazīstams, tik melno IDenty!!!

Gaidām administrāciju!!!

 

 

Gribat izcelties, droši izskatāt šo apelāciju un rakstam momentus, izskaidrošu nu cik nu viņus jau atceros! Tas būs tikai un vienīgi pluss Tev!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×