Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

:< es lolu spēlēju tikai otro nedēļu!!!!!!!!!!!!! Iepriekš tāda tipa spēles nebiju dzenāis , so smadzenē tik pricels un rocket launcheris stāv :/ tapēc jaunie ir jāmāca ,nevis janoliek uzreiz :/

Es nenolieku , vienkārš saku kā ir. Aizej nelielus pamatus iemācies pret botiem, lai zini ko un kāds spell dara. Nevis uz haljavu visu mest ārā, nevaidzīgos momentos.

 

Un jā.

 

@ West mani var atrast ArtyrB, un East - Arturiksss

Link to comment
Share on other sites

Es nenolieku , vienkārš saku kā ir. Aizej nelielus pamatus iemācies pret botiem, lai zini ko un kāds spell dara. Nevis uz haljavu visu mest ārā, nevaidzīgos momentos.

 

Un jā.

 

@ West mani var atrast ArtyrB, un East - Arturiksss

 

vienīgais nevajadzīgais moments bija ,ka ultu uzmetu ,kad visi jau bija nosisti un mani nosita :/

 

Zinu ko katrs skills dara ,bet Pantheon nav supports :< un pie tā arī es palikšu!

Link to comment
Share on other sites

vienīgais nevajadzīgais moments bija ,ka ultu uzmetu ,kad visi jau bija nosisti un mani nosita :/

 

Zinu ko katrs skills dara ,bet Pantheon nav supports :< un pie tā arī es palikšu!

Cik tev reizies teikt, lielāka daļa ties čari var būt kā supporti.

Esmu spēlējis spēli, kur pretiniekos Pantheons bija support ad carryam , un nekāda vaina nebija.

Link to comment
Share on other sites

Pantheons ir vislielākais bullshits , kas vien var būt LoLā , ja taisies vinnēt spēli 20 minutēs tad labi , viņš var būt bomba , ja tiksi līdz 30 minutēm varēsi vnk lēkāt ar viņa ulti .

Edited by Fiibls
Link to comment
Share on other sites

Šodien vakarā ar BAZI patrenēsimies 2vs2 cupam. Izbāzīsim visus.

Mēs arī pret botiem šodien pamuļķosimies. :) Zinu, ka visiem pretiniekiem turnīrā zaudēsim, bet nu, kaut kā jau tā pieredzīte jāapgūst. :)

Link to comment
Share on other sites

Mēs arī pret botiem šodien pamuļķosimies. :) Zinu, ka visiem pretiniekiem turnīrā zaudēsim, bet nu, kaut kā jau tā pieredzīte jāapgūst. :)

 

That's right! Bet netrenējaties pret botiem, nav jēgas. Ja gribi skillu, spēle pret normāliem pretiniekiem - viņu kļūdas, palīdzēs tev uzvarēt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×