Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

Man tur pie spelliem vai runiem, rādās unlocked viens aplīts, bet lvl ir. Tur apakšā rakstīts, ka man kaut kāda lietiņa jāizmet no inventory vai kaut kas cits ar viņu jāizdara. Un vispār, ko tie aplīši dod?

Link to comment
Share on other sites

Man tur pie spelliem vai runiem, rādās unlocked viens aplīts, bet lvl ir. Tur apakšā rakstīts, ka man kaut kāda lietiņa jāizmet no inventory vai kaut kas cits ar viņu jāizdara. Un vispār, ko tie aplīši dod?

 

Nesapratu, kādus aplīšus tu domā. Uztaisi labāk bildi, lai vieglāk saprast.

Link to comment
Share on other sites

That's right! Bet netrenējaties pret botiem, nav jēgas. Ja gribi skillu, spēle pret normāliem pretiniekiem - viņu kļūdas, palīdzēs tev uzvarēt. ;)

Pamatus čaram lai apgūst pret botiem , un nelielas itemu kombinācijas.

Pārējais jau palēnām būs spēlējot pret normāliem playeriem. ;)

Link to comment
Share on other sites

8jrqcivw6ihypexb0uyo_thumb.png

spiežam uz bildi

 

Tātad, ar katru summoner level, ko tu iegūsti, tev unlockojas viens runes slots. Tā līdz 30lvl ,kurā visi tie lauciņi ir unlocked. "Drag and drop a seal..." ir domāts, kā pamācība, ka no inventory ir jāievelk tajā runes slotā.

Neiesaku pirkt Tier1 un Tier2 runes, jo viņas nekādu lielu priekšrocību nedos. Protams, kautko jau dod, jo nevienmēr low level ir runes, bet nav izdevīgi ilgtermiņā. Vienīgais, ko būsi izdarījis ir iztērējis augsti vērtējamos IP, Sagaidi summoner level 20 un tad pērc Tier3 runes. Runes dod paildus status championam.

 

Eu es arī sāku spēlēt, nav tik hujova varam kaut ko samuķīt kopā :D Lai interesantāka spēle tikai vēl neesmu sapratis kurā īsti esmu pasaulē west vai north :D

 

Kad tu uzspied uz LOL ikonas, tad kreisajā apakšejā stūri ir rakstīts tavs reģions.

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×