Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

Man vienīgajam liekas, ka lols pēc 4. sezonas palika nespēlējams? Agrāk, principā kad bija lielais bums, tad bija kā atkarība un nevarēja apnikt, tagad jau 2 vai 3 gadus neesmu ieslēdzis, gan jau arī nevarētu vairs arī neko izdarīt ar saliktajiem papildus sūdiem jungļos (nezinu pat kā viņus lieto un kam vajadzīgi) utttt, entajiem jaunajiem čempioniem. Bet iespējams esmu cilvēks, kas nevar pieņemt jaunas lietas ienākšanas spēlē.

 

Interesanti būtu zināt ko jūs par lolu domājat, man jau liekas ka 3 vai 4 sezona, precīzi vairs neatceros, bet bija labākā. :/

Link to comment
Share on other sites

viennozīmīgi bija vieglāka, jo nebija jāuztraucās par 100 lietām, par kurām tagad ir jāuztraucās, bet laika gaitā pie tā pierod, kā jau pie visa. Čempionu izlaišana arī nav nekas traks, jo tu jau zini visus čempus pa lielam, tev tik daudz cik 1 čemps per 3 month jāiestudē. + par itemiem un citām fīčām diezgan daudz var atrast yt un dažādos lol saitos. 
Pats pēc 4, vai 5 sezonas var teikt paņēmu pauzi un tagad atgriežoties bija tāds, wtf, bet tagad atkal viss chillix.

mid or feed, i mean jungle.

Link to comment
Share on other sites

hujna tagad atgādina kaut kādu hereos of the storm. katram chempim miljons abilitiji un pasīvie. itemi ar aktīvajiem efektiem, kas minimāli kaut ko maina. puse chempionu reworkoti par mazliet sarežģītākiem bet garlaicīgākiem. snowballot vairs neiespējami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×