Jump to content
rietumbloks

League of Legends Spams

Recommended Posts

Aimo, tu jau arī esi silverā, y u even talk.

Tu jau sāc kā Merkurs, galvenais k kur piekasīties kādam vai uzdirst kādam, kautvai nevari sevis teikto apstiprināt ar faktiem.
Link to comment
Share on other sites

Jā, viņš mani slikti iespaido. :( Bet tas nebija domāts burtiski, vairāk to domāju, ka tu nespēlē tik labi, lai būtu diamond. Un lielākā daļa diamond spēlētāju, visus, kas ir zemāk par viņiem, sauc par bronzijiem/silveriem. Nu ok, par to daļu nezinu, bet es tā daru. :( Es zinu, zinu, esmu jerk, bet ko darīt. :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, viņš mani slikti iespaido. :( Bet tas nebija domāts burtiski, vairāk to domāju, ka tu nespēlē tik labi, lai būtu diamond. Un lielākā daļa diamond spēlētāju, visus, kas ir zemāk par viņiem, sauc par bronzijiem/silveriem. Nu ok, par to daļu nezinu, bet es tā daru. :( Es zinu, zinu, esmu jerk, bet ko darīt. :D

Def variants, jo cilvēks kāpj augstāk , jo vairāk viņš pazemo cilvēku to kad viņi ir zemākajos līmeņos.

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu kad šis rakstītaijs ir riktīgākais bullšits. Tas kad tu te piemini bronzas stulbākos spēlētājus, nenozīmē kad tieši tur tādi šēž. Iekš easta esmu spēlējis pret gold un platīna cilvēkiem kas velsviņzin kā viņā vispār ielie, ja viņi pat nekādas saprašanas nav kā šo spēli spēlet.

Tas kad tev nepatīk skins, nenozīmē kad viņš tev ir jāzimanto. Tik grūti atzīt to kad nevari vai arī nav pietiekoši laika lai tiktu goldā, nevis atrast kautkādas pretīgas atrunas.?

Un šim rakstītājām debīla domāšana.Tu visp. saproti ko tu tikko pateici?Dalabi,es varu tikt līdz Gold ja gribu,bet nu vairs jau nav vērc tpc gaidīšu S5 un tad jau redzēs kur tikšu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×