Jump to content
goodfather

Skataties :d

Recommended Posts

skrīni

 

es,akka,upacka neatradam mana cstrike mapite skrenus, nemiz neko nesmu dzesis ara, un

vel upacka ieraudzija to, kad man nesaglabajas parejie IDENTY demo no citiem serveriem, kas pa vainu>?

Link to comment
Share on other sites

Es apzinos to, ka nedrīkstu šeit postot, bet augstāk g00dfather'am varu sniegt atbildi - Demo neierakstas cs vainas dēl, same ar skrīniem. Tāda lieta ir parasti ar win vista - esmu ar to saskāries. Ja nav nekādu variantu kā iegūt demo vai kaut ko tadu, tad ir vienkārsi jānovelk kāda cita demo un jāiet spēlē un attiecīgajā serverī. Demo uzrakstīsies pa virsu un turpmāk tev būs demo.

 

edit : tev ar saprashanu sudigi? Es uzrakstiju no savas pieredzes. Jeeliibas paturi

Edited by Eddie
nedirs - Win Vistai nav nekāda sakara ar to ka neierakstās demo :< /zixis
Link to comment
Share on other sites

Guest

Good, atver cs consoli, raksti - viewdemo identy_dd2_demo.dem un Tev viņu rādīs, man nonsteam ir tas pats, noskatīties var, bet cstrike mapītē nav. Ja nav slinkums, uzfilmē ar fraps or anything. Just sayin`.

Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi dzirdu, ka patiešām tā arī var notikt... Smagi šaubos, bet doma par Fraps99 laba, ieraksti ar Fraps, ieliec youtubē un show us the skill, bez video editošanas

Edited by Kāsis
nekāds youtube!pataisno upload failiem.lv un linku mums.|Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Ar Frapiem filmējot viņš savu gameplay`u netiks nekam līdzi , jo zinot viņa PC , viņam tā kaste nepavilks neko. Plus ja video nebūs editots ,tad vēlu veiksmi jums lejuplādēt entos GB. 1min footage ~ 2GB !

 

Atleast thats an idea. Ja spēj izdomāt ko labāku, droši izklāsti mums savu ideju, kā šajā situācijā rīkoties :(

Link to comment
Share on other sites

Kāds vel fraps? Frapsam ir vajadzīgs 2GB ram lai viņš nelagotu, un es vēl neko neesmu teicis par CS.

Pietam, Ja viņam ir low PC un viņš ar frapsu filmēš čista savu gameplay, viņš neko tur neparādīs jo viņam visslāgos un raustīsies.

 

Mby vēl kompis uzsprāgs. Nah just kititng. ;D

Link to comment
Share on other sites

Kāds vel fraps? Frapsam ir vajadzīgs 2GB ram lai viņš nelagotu, un es vēl neko neesmu teicis par CS.

Pietam, Ja viņam ir low PC un viņš ar frapsu filmēš čista savu gameplay, viņš neko tur neparādīs jo viņam visslāgos un raustīsies.

 

Mby vēl kompis uzsprāgs. Nah just kititng. ;D

 

Da kaut lai ar digitālo smuki ekrānu nofulmē, bet tas vismaz ir kaut kas, nekā nekas :<

Link to comment
Share on other sites

šī ir dīvaina sūdzībva, vnk skataties dēmo un sakiet ir vai nav man wh :D

ā un jā, man ir nodegusi videoakrte :D

DĒMO

 

Rekur ir dēmo, Skrīni viņam nav ko jus tur murgojat par frapsu. -.-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×