Jump to content
TGK

[Dd2] Tgk Banned. #4

Recommended Posts

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : Eddie

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : -=pr0-team=- nakuril B-ReaL

| REASON : wh

| STEAMID : STEAM_0 : 0 : 97518060

| IP : 159.148.200.55

| BAN ID : 25839

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bi

 

48p

 

prosta ar fake niku fragoju. =DDDDDDDDD

nekas īpašs

 

http://failiem.lv/u/bxeawtn

Link to comment
Share on other sites

Neesi tu pro vecīt, aizmirsti par tādām lietām.. Pat lielos pro nebano tik bieži kā tevi. Nesaprotu vispāŗ nah tevi visu laiku atbano.

 

Un kas attiecas uz k@@sis - http://identy.lv/for...2-tgk-banned-2/ - Kāda tur pieredze? Tev nepietiek ar momentiem? Es jau tad pieveeru acis uz to unbanu, bet lai paliek.. Novelc vislabākos čītus un tad skaties. Ar simple wall laikam nekas dižš nebūs, taapat ar admin esp. Tu pāris cilvēkus jau esi atbanojis, kuri vēljoprojām čīto. Mūsdienu čīteri ir tik gudri, kā čigāni tirgū pēc jauna telefona, tici man. Ja tev nepietiek ar momentiem, kas liecina par wh, tad neko darīt. Nevajag ticeet lietaam, kaa paarlieku lielas sharas un tadas lietas. Tas ir pilnigs bullshits.. Ja speeleetaajs paarbauda katru kaktu, tad katru vietu, nevis dazhus raundus skrien visam cauri ne par ko nedomadams, bet tad kad enemy ir tuvumaa, tad peeksnji ir jaaslowo. kaatad ;)

 

 

P.S kaadas vel "bez jebkadas domashanas??" Tu mani pa mulkji turi? Mani tu neapmaaniisi.. Tu vari apmaaniit tikai k@@si un parejos banteamerus.. NETICU NETICU UN VELREIZ NETICU.

Es varu saderēt uz 100ls, ka, ja tu aizietu uz lanu, tad tev sāktos atmazkas, hujova reakcija un parejie suudi..

 

Lai nu kaads ir iznaakums, es tevi turpinashu banot, ja tevi atbanos, jo es zinu, ka tu neesi tiirs.

 

 

DEMO IZSKATAT VISI admini, kam nav slinkums, jo viss, ko no kaasha var sagaidiit ir have a nice day un shii nav nice day.

Link to comment
Share on other sites

vecīt, es nekur nekad neēsu teicis ka esmu pro or something like that. Pēc šī bana es sapratu tikai to ka tu banu uz "haļavu". Vairāk no tevis nekādu atbildi negaidu. Gaidu tikai momentus kur Jūs redzat WH

 

P.S 100% es tevi nošāvu un tu paskatījies uz manu niku domāji ka kkāds 12 gadīgs ar kubiem spēlē un nobanoji bez jebkādas domāšanas.

 

P.S.S TU nu gan esi "pieredzējis" admins ka demo ar [] skaties.

Edited by TGK
Link to comment
Share on other sites

TGK nu tikai nesāc te sajusties kā pasaules naba kuru bano 4x par taviem NEkubiem, es pati gribēju tev banu mest virsū redzot to kā spēlēji! Tu visu laiku zinu kur, kas atrodas. Un pēc tā kā tu spēlē - tu ļot labi pieproti dzīvoties un noslēpt savus mazos draudziņus []! Viena lieta nagļakā šaut pa [] otra lieta spēt spēlēt izliekoties, ka tādu nemaz nav, un tu esi otrs gadījums. Nav brīnums ka tā ir jau 4x ka esi banots, ceru ka BT nomainīsies, parādīsies arī kāds jēdzīgāks vērotājs un beidzot kāds nolems tev banu atstāt!

Un šoreiz nešķitīs objektīvi, ka demku izskatīs tikai K@@sis, pretējā gadījumā nekas nemainīsies un tiks atkal uzlikts unban!

 

K@@si tu esi smieklīgs, pasveicini savu draugu ;)

 

Ja cilvēks uzraksta sakarīgu viedokli par situāciju, tad nav jāvārno. Kādam te nagi sāk niezēt visiem dalīt wp. // SpiKe

Edited by SpiKe
Visi lietotāji, game admini un citi, kam nav nekāda sakara ar sūdzību veicot ierakstu dabūs +10% warn par bezjēdzīgu rakstīšanu sūdzību sadaļā.|Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Beidz postus vākt uztaisīji vienu topiku netaisi citus :<

VERAT TAK CIET :poster_spam:

Edited by SpiKe
Kur tur ir kāds spams? Cilvēki normāli izsaka savu viedokli, nevis spamo bezjēdzīgi.
Link to comment
Share on other sites

Nosaukšu epizodes uz simtdaļām ja vajadzēs, bet 100% Super Fast Extrasens Reaction vai vienkāršāk sakot Wall Hack

 

 

Daudzus momentus uz 1/4 skatījos, bet tikuntā šauj par ātru ( Domāju ka gļukoju vai kas ar mani )

Edited by Kāsis
Visi lietotāji, game admini un citi, kam nav nekāda sakara ar sūdzību veicot ierakstu dabūs +10% warn par bezjēdzīgu rakstīšanu sūdzību sadaļā.|Kāsis
Link to comment
Share on other sites

4:39 es dzirdēju awp uz rampas pie galējās kastes!4:41:7 es viņu redzēju uz rampas(tu gan nē),protams dīvaini,ka neredzēji un nedzirdēji,varbūt arī kļūdos,jo tomērt tas ir awp*jāuzmanās*).Kā arī pie zaļajām kastēm bija famas.Bīstama situācija.

Bet visā visumā tu protams arī spēj izmantot šo informāciju,lai apspēlētu situāciju.

 

 

+ir legālais wh!kas tas ir?/me

 

 

Kopsumā neiegrimšu sīkumos,bet Minkas un Eddie teksti ir jēli un reāli nožēlojami!

 

Device(radars,info,ausis,pele,reakcijas laiks) glābj pasauli!Cik noprotu šie 3 indivīdi nezin,kas tas tāds ir.Žēl,protams,viss jums priekšā.

 

 

Speciāli Tev Eddie(ceru,ka kkur pierakstīsi,vai nez bļā uz pieres ietotevēsi).Ja skatās ar WH,tad būs wh,jo tu koncentrējies uz tiem kvadrātiņiem vai cilvēciņiem,nerēķinoties ar to,ka ir iespējama pati parastākā cilvēka loģika,tas ir,spēt nojaust,saprast,ko cilvēks darīs attiecīgajā situācija(+vel skatoties,kā pretinieks reaģē).Ceru,ka ņemsi par labu.

 

 

Savu esmu pateicis.

 

Have a nice day.

Link to comment
Share on other sites

Cirks aizbraucis, klaunu atstājis. Nē, nu, Kāsi, nopietni? Man apnīk šīs garās sarakstes taisīt, lai cilvēkiem aiziet, tāpēc īsi un konkrēti - Are you fucking serious? Latvijā nav pro, atskaitot escalate un šis nabags ir tālu tālu no viņiem, tāpat arī es un pārējie, tā saucamie ID masteri, kuri kapā labāk par citiem.

 

Piedodiet, atvainojiet, bet es labprāt ierosinātu K@@sis atlaišanu no amata. Tu esi tāds pats kā deputāti LV. Aiziet uz darbu, paskrubelē degunu, pasaka kaut ko gudru un aiziet dirsu grozīdams mājās ar kāpostu kabatās.

Edited by Kāsis
Nesalīdzini mani ar LV deputātiem,man par šo nemaksā.Я русский депутат и Союз Советских Социалистических Республик одобряет моё решение.
Link to comment
Share on other sites

Cirks aizbraucis, klaunu atstājis. Nē, nu, Kāsi, nopietni? Man apnīk šīs garās sarakstes taisīt, lai cilvēkiem aiziet, tāpēc īsi un konkrēti - Are you fucking serious? Latvijā nav pro, atskaitot escalate un šis nabags ir tālu tālu no viņiem, tāpat arī es un pārējie, tā saucamie ID masteri, kuri kapā labāk par citiem.

 

Piedodiet, atvainojiet, bet es labprāt ierosinātu K@@sis atlaišanu no amata. Tu esi tāds pats kā deputāti LV. Aiziet uz darbu, paskrubelē degunu, pasaka kaut ko gudru un aiziet dirsu grozīdams mājās ar kāpostu kabatās.

 

Tu tiešām esi tāds indivīds. Tu nesaporti ka es nēesmu nekāds pro? Es mierīgi spēlēju jūsu serverī, bez nekādiem pro izgājieniem, un mani vislaik bano tādi kā tu.

 

Par kautkādām atlaišanām risinas savas sarunas citur.

 

Lūgšu ĀTRĀK kādam noskatīties demo un iepostot savu viedokli. Vairāk NEKO citu negribu redzēt šajā topikā.

Link to comment
Share on other sites

Tu ilgi savus warnpointus man dosi? Tev patiesība kož acīs? Mēs neredzam vienu un to pašu?

 

P.S OKKK, es tev piedodu, bet tu citiem gan nē. citiem uzreiz +1wp, ne?

Edited by Eddie
Visi kļūdās.Atvaino. | Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Gribējāt lai noskatos, noskatījos. Pietika ar pirmajiem raundiem.

1. Ar ļoti lielu precizitāti liec tēmekli uz fraga izskrienot no stūriem.

2. Tur kur neviena nav taisi šausmīgu troksni, šaudies skraidi. (da labi)

3. viena epizode: ej caur tjomu uz b, dzirdi ka b pie durvīm tipa kāds skrien, bet pilnīgā pofigā turpini skriet un pa taisno tēmē uz durvju pusi, itkā viss būtu ok, bet tā dara boti un neapdomīgi spēlētāji, jo tādejādi pakļauj sevi riskam ka tevi nošaus no kāda stūra utt., bet tu tač esi profesionālis un tev tā nevajadzētu darīt.

 

Pat nav jēga pieminēt visus slowus atrodoties tuvu pretiniekam utt, so mans viedoklis ir kāda no palīgierīcēm WH or Monitorings or kautkas tamlīdzīgs Radar Hacks.

 

Bet es no savas puses unban nedotu un nedošu, jo neticu un mani nekrata ar ko čomojies.

 

Protams tas ir mans personīgais viedoklis un izteicu vinju jo mani palūdza, bet lēmumu pieņem bt. un lai kāds tas būtu cienīšu to un iesaku darīt jums to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Kaasi... nav nemaz taisniiba par to, ja skatas ar wh tad liksies ka wh.... katru demku skatos ar wh un katru reiI ir cita objektiivs viedoklis... vienkarshi katrs mes skatamies citadak...

Tapec nav jadirsh katram virsuu.

 

Un veel kaasi, ja lietotajs izsaka sakarigu viedokli par demo, tad par to nav jaliek warn...

 

Veiksmi darbos.

Link to comment
Share on other sites

Es neatradu pat vienu pašu momentu, pie kura varētu piekasīties par iespējamu wh... :hmmm:

 

Nu tad pamēģini ieskaidrot to saviem kolēģiem.

 

Vēl kāds no banteam var izteikties?

Link to comment
Share on other sites

DEMO ir tīrs kā tikko uzsnidzis sniegs decembrī. Nebija nekā tāda, kas pārliecinātu par wh esamību, lai kāds BT dod galalēmumu, domāju cilvēkam jau apnicis gaidīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×