Jump to content
LIN?RDS

Jb Stafete

Recommended Posts

Šis būs nedaudz savādāks konkurss nekā līdz šim redzēts. Viss, ko jums vajag izdarīt ir savākt komandu ar 3 spēlētājiem un manis veidotajā mapē uzvarēt pretinieku komandu. Katrā posmā piedalās viens komandas biedrs. Izvirzat no komandas tos, kuri, jūsuprāt, vislabāk paveiks šo uzdevumu. Kā notiks šī stafete? Pavisam vienkārši! Jūsu komandai ir jāuzvar vismaz 2 no 3 stafetes posmiem, lai tiktu pie balvas.

  • 1. posms: Labirints - pēc CT pogas spiediena jūs tiksiet ielaists labirintā. Atrodiet pogu pirmais, nospiediet to un jūsu komanda ir uzvarējusi 1. posmu. Pavisam vienkārši, vai ne?
  • 2. posms: Šķēršļu josla - pēc sargu spiediena jūs ielaidīs telpā, kur ir saliktas barjeras un dažādi šķēršļi, pa kuriem ir jālec, jāliec apakšā, jālec pāri. Izejiet šo šķēršu joslu pirmais, nospiežat pogu un jūsu komanda iegūst vēl vienu uzvaru.
  • 3. posms: Arena - Gadījumā, ja katra komanda iegūst pa vienam punktam, trešais komandas biedrs dodas uz arēnu stāties pretī spēlētājam no otras komandas. Cīņa notiks ar nažiem. Uzmanies, jo var pazust pamats zem kājām.

BALVAS

Kā jau visi konkursi arī šis neiztiks bez balvām, bet tās pagaidām neatklāšu. Varu pateikt, ka tukšām rokām neviens nepaliks. Jo lielāka būs aktivitāte, jo lielākas būs balvas.

(balvas nodrošina SpiKe)

 

Vēlies piedalīties? Droši! Tev tikai šajā pašā topikā jāuzraksta pieteikums pēc šāda parauga:

  • Komandas nosaukums
  • Komandas biedri (3)
  • Komandas kapteinis
  • Vismaz viena spēlētāja skype (un neder "tev jau ir")

Sauc savus draugus komandā! Vēlos, lai šis konkurss būtu aktīvs, jo te esmu ieguldījies diez gan daudz laika, taisot mapi. Novērtējat to, ko es daru un atbalstat :>

Veiksmi!

 

P.S. Ja kaut ko nesaprati - pārlasi vēlreiz. Ja tomēr kaut kas nav skaidrs, tad raksti man PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Komandas nosaukums - Sirmā uguns muša
  • Komandas biedri (3) - FireMorTaLL, LV*Musina, *le Sirmis
  • Komandas kapteinis - *le Sirmis
  • Vismaz viena spēlētāja skype - sendijs91(fire), jurka6(mušinš), kaamis(sirmis)
  • 1.posms - FireMorTaLL
  • 2.posms - *le Sirmis
  • 3.posms - LV*Musina

Link to comment
Share on other sites

  • Komandas nosaukums ID #
  • Komandas biedri (3) DavId0vIc*,fry,ES
  • Komandas kapteinis : ES
  • Vismaz viena spēlētāja skype (un neder "tev jau ir") [sTEAM - D.Eiduks] [sTEAM - DavId0vIc*] [sTEAM - FRAYS]

Link to comment
Share on other sites

  • Komandas nosaukums - Jasmīne
  • Komandas biedri (3) - es, Vov4x- un Kāsis
  • Komandas kapteinis - akka
  • Vismaz viena spēlētāja skype (un neder "tev jau ir") - akkalv

Link to comment
Share on other sites

  • Komandas nosaukums - Jasmīne
  • Komandas biedri (3) - es, akka, kaka
  • Komandas kapteinis - akka
  • Vismaz viena spēlētāja skype (un neder "tev jau ir") - akkalv

tu viens pats piedalīsies? :DDDD
Link to comment
Share on other sites

Tātad pieteikušās ir jau 6 komandas. Mape ir gatava un domāju, ka var sākt. Ar random.org palīdzību izlozēju katrai komandai pretiniekus.

 

ENTERSHIKARI vs. ID

2-0

 

Jasmīne vs. The Beasts

 

Rajona čigāni vs. Sirmā uguns muša.

 

Kad abu komandu pārstāvji ir uz vietas, tad tie man paziņo forumā vai skype (tūlīt visus saaicināšu). Tad iedošu servera IP un iesim spēlēt stafeti.

 

 

PS. Komandas vēl var pieteikties. Droši meklējat komandasbiedrus un rakstiet pieteikumu pēc parauga.

:)

 

Ja kādu iemeslu dēļ, kāds no komandas netiek noteiktajā laikā, tad var 1 spēlētāju var aizvietot.

Link to comment
Share on other sites

BUMP?

 

Visiem, kam jau sadalītas komandas pēc iespējas ātrāk griežas pie manis vai SpiKe un sarunā kad un kur spēlēt, jo mums nav jāķer jūs pie rokas. Paši pieteicāties - tagad arī piedalaties.

 

Varu pateikt, ka no manas puses vairs netiks veidotas mapes konkursiem, jo tam nav jēgas. Pāris stundas nosēžu un taisu mapi un jūs šitā izcūkājat konkursu? Shame on you!

 

Tie, kas grib kādu balvu dabū laiku, kad var izspēlēt.

 

 

 

P.S. Varat jau arī pa vienam spēlētājam spēlēt. Piem. abi spēlētāji, kuri no komandas spēlē 1. kārtu izspēlē, lai nav jāgaida, kad visi 6 ir online :>

Link to comment
Share on other sites

BUMP?

 

Visiem, kam jau sadalītas komandas pēc iespējas ātrāk griežas pie manis vai SpiKe un sarunā kad un kur spēlēt, jo mums nav jāķer jūs pie rokas. Paši pieteicāties - tagad arī piedalaties.

 

Varu pateikt, ka no manas puses vairs netiks veidotas mapes konkursiem, jo tam nav jēgas. Pāris stundas nosēžu un taisu mapi un jūs šitā izcūkājat konkursu? Shame on you!

 

Tie, kas grib kādu balvu dabū laiku, kad var izspēlēt.

 

 

 

P.S. Varat jau arī pa vienam spēlētājam spēlēt. Piem. abi spēlētāji, kuri no komandas spēlē 1. kārtu izspēlē, lai nav jāgaida, kad visi 6 ir online :>

kr4 es nevaru atrast fire mortal! kā jau mušiņa pēdējā laikā ir ļoti bieži online tad mēs pa diviem iesim ok?
Link to comment
Share on other sites

a nevar ka mēs ar mušiņu tikai 2?

Katrs dalībnieks var veikt tikai vienu distanci, ja jūs uzvarēsiet pirmos divus, tad viss okey, bet ja būs nepieciešama 3 kārta, tad jums vajadzēs atrast +.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×