Jump to content
LIN?RDS

Team Fortress 2 Sarunas

Recommended Posts

Karoč izdomāju uztaisīt TF2 topiku, kur varat likt savus itemus pārdošanā kā arī pieprasīt kādu tev itemu vajag. Tirgojamies tepat zemāk.

Uzturam topiku aktīvu :<

 

 

Es sākšu. Piedāvāju dažādus itemus no sava backpack. Pasaki, kuru itemu gribi un es nosaukšu cenu. (parastajiem itemiem tā būs 1 scrap) Pirms raksti postu pārliecinies vai items ir tradable.

 

Kā arī vēlos pirkt The Hitmans Heatmarker.

 

 

 

Uzturam topiku aktīvu :<

Link to comment
Share on other sites

Emm, man ir kkāda krutā tf2 pyro maska (balta) un no tā paša komplekta šlipse, bet tf2 vairs nespēlēju, takšto, varētu samainīt pret kautko citu es nez. nu bet kautgan, lai iet arī tf2 itemi,. ;d

Link to comment
Share on other sites

Emm, man ir kkāda krutā tf2 pyro maska (balta) un no tā paša komplekta šlipse, bet tf2 vairs nespēlēju, takšto, varētu samainīt pret kautko citu es nez. nu bet kautgan, lai iet arī tf2 itemi,. ;d

( Not Tradable )

Link to comment
Share on other sites

Emm, man ir kkāda krutā tf2 pyro maska (balta) un no tā paša komplekta šlipse, bet tf2 vairs nespēlēju, takšto, varētu samainīt pret kautko citu es nez. nu bet kautgan, lai iet arī tf2 itemi,. ;d

tev nav premiums tāpēc visi not tradable. Žēl. Pāris labus itemus tev inventorijā uzraku :D

Link to comment
Share on other sites

Pārdodu:

Glengarry Bonnet

Level 81

Color: kaut kāda violēta.

(Not craftable)

 

Pretī gribu:

Sergeant's Drill Hat

(Not craftable)

(Ja būs craftable, tad nedaudz piemaksāšu.)

vai

Kāda cita not craftable soldier cepure.

------------------

Pārdodu arī parastos ieročus par 1 scrap

Backpack: http://tf2b.com/tf2/76561198038224288

-----------------

Pārdodu S. Diamondback un S. Sydney Sleeper - 0.33 refined katrs.

Edited by eneQ-
Link to comment
Share on other sites

Kurus tev vsp vajag ?

6. lapā tev parastais escape plan.

Lai gan tikko sapratu, ka viņš nevarētu būt labāks par equilizer, jo ar equlizes palielinās damage, kad maz hp, bet ar escape plan ātrāk skrien.

 

Sadalījuši OP itemu divos...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×