Jump to content

Recommended Posts

1. Pilnais izraksts no konsoles

| ADMIN : _TnT_

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : Spriditis*

| REASON : []

| STEAMID : STEAM_0 : 0 : 227548972

| IP : 84.82.127.77

| BAN ID : 24693

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&bi

2. Paša paskaidrojums par situāciju Omg bija parastais hns 1 nosavu un saku metat granatas kura bridi man wh? es nevienu tur tuvuma pat neredzeju metaju granatas visu laiku.

3. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" http://failiem.lv/u/hmrqlzn

4. Mape, kurā saņēmi banu jb

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) p48

6. Links uz Tavu banu (atrodams šeit) http://identy.lv/bans/info/24693/

Link to comment
Share on other sites

Maybe @ JB ir grūti pamanīt [], bet vecīt, tu pārāk pašpārliecināti spēlē, Klaavs jau iepriekš teica, ka tev wh, nolēmu paskatīties, un redz kā sanāca.. noskatīšos full demo un uzrakstīšu momentus :

 

1.08.55 - met He, jau zinādams, ka esmu tur ;

2.09.01 - precīzi caur sienu velk man virsū un ,protams, nošauj ;

3.09.21 - met He, jo zina, ka tur kāds ir, tas vēl varbūt nebūtu nekas, jo tā ir def vieta ;

4.09.33 - met He, atkal, jo zina, ka tur kāds ir, tā nu gan nav nekāda def vieta ;

 

Kā arī jāņem vērā, ka es skatījos bez wh, tātad Demo pirmajā pusē arī visdrīzāk bija momenti kur vienkārši palupī caur [], jo pat bez wh var manīt kā centies viņu slēpt ar nemākulīgām peles kustībām visos virzienos, tikai ne uz mērķi.

 

Un tavs attaisnojums par to, ka vienīgā vieta, kur varēja redzēt [] ir pašā sākumā - bullshit, man arī ir skaņa, to es sapratu.

 

P.S. Lūgums vairākus BT noskatīties Demo

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz teica, ka nedos warning, par to, ka šeit ierakstu, nevar jau atteikties no tāda dāsnuma.

Atminies vakardienu? Tā pati mape, jb_amgio. Bija divi momenti, ka es bļaustījos un reidžoju.

Paņēmu uzi, aizgāju blakus kamerā, un tu savā čilā skraidot neskatījies uz uzi kameru, bet tieši uz mani , un nošāvi galvā.

Otrs bija, paņēmu uzi, bet šoreiz sēdēju uzi kamerā un tas vispār bija, uzreiz jau ejot caur sienu un tad tikai ieraudzīji mani un jau nošāvi, protams, ka galvā.

 

greytown. moments tāds, diena nav svarīga, tu skrēji caur vienām no durvīm ārā un uzreiz augšā ir tā platforma, pagriezies un nošāvi, ko tu teici? Tā jau esot vieta, kur vienmēr ejot ārā ir jāskatās, ok, sounds reasonable. Pēc dažiem raundiem skatos, ct hns, tu tik močī pa karti un nemaz uz to vietu nepaskaties? Wait? tā nebija standarta vieta, kurā jāskatās?

 

Diemžēl dēmo uz šiem momentiem nav, vienu jau sūtīju, bet bt loceklim viņš neaizsūtījas un es paspēju pārrakstīt.

 

no vakardienas jb_amigo bija tas afk moments (viens no bt locekļiem zinās kurš), ok, izskaidroja argumentāciju, kādu varētu likt priekšā, bet still. ne pa kreisi, bet uzreiz pa labi, ar visu ķermeni pagriezies un šāvi. (šim demo gan ir).

 

 

Edit: Tam pēdējam momentam demo ir, fāāāāčča. - http://failiem.lv/u/zfttnti 48:00. skatoties uz slow mo vēl bīstamāk izskatās.

Edited by Klaavs
no demo no party/ fāča!
Link to comment
Share on other sites

Okey šis nebus par sudzību,vakar @ DD2, arī normāļi spēlēji ar [], Niks man bija Hard2Kill, teicu adminiem lai bano bet tavs rezultāts par to neliecināja, un @ JB, arī minecraft mape ts gr ieskrējuši tu caur sienu hs bombī, un jau sen liekas ka tu čīto.

Link to comment
Share on other sites

Nope Nav man wh pogas Hah :D atlika 1x trapit lai zinatu kur ir :D (nope) es vnk tas granatas metu maja metu kur pagadas. citas mapes nepieminat iet runa par sito demo. jusu viedokli? nebutu man uzlikts ban butu uz pulu metis ari.

Link to comment
Share on other sites

ja jau neliek wp ;) ta jau - protams ka ir [] labi var redzēt un vislabākais ir tas kad tu caur sienām skaties :D tas jau tevi nodod! + vēl tas ka nebrīnos ja tavam wh arī parāda kur atrodās ieroči! protams ganrūmā ir tās kastes kur atrodās wepi! to tu arī redzēji :D man patīk tavs stils :D

 

EDIT: SMS UNBAN UN PĀRMAIŅAS TEVI GLĀBS!

Edited by *le Sirmis
Lieki +1wp / -D.Eiduks.
Link to comment
Share on other sites

Omg ka es sadirdesu kur skrien ja negrozisos stavesu 1 punkta un domasu hmm tagad aiz muguras kkur. Es sekoju lidzi.

Edited by _TnT_
Atkal kaut kādas atmazkas.. sms unban gaida tevi. gl
Link to comment
Share on other sites

1. Jūs paši nēsat vilkuši līdzi pa sienām un šāvuši pa defiem?

2. Vai prikola pēc sākt šaut pa kādu vieto iedomādamies, kad tur kāds varētu būt, un beigās izrādās kad ir?

3. Mani šis dēmo nepārliecināja, kad būtu wh :<

Link to comment
Share on other sites

1. Jūs paši nēsat vilkuši līdzi pa sienām un šāvuši pa defiem?

2. Vai prikola pēc sākt šaut pa kādu vieto iedomādamies, kad tur kāds varētu būt, un beigās izrādās kad ir?

3. Mani šis dēmo nepārliecināja, kad būtu wh :<

Gribējas iepostot, bet ja nopietni tad Fāter :

1. Viņs nevelk precīzi uz mērķi, bet kaut kur blakus, lai neizskatītos, ka spēlē ar [].

2. Viņš šauj tikai pa tām vietām, kur kāds ir, nevis vienkārši pārbaudot.

3. Mani gan pārliecināja, tieši tāpat kā vēl 3 cilvēkus.

Edited by Kāsis
Unabns jau ir pasūtīts ar pārskaitījumu pašam outsideram.Gaidam./Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×