Jump to content
el professor

PASKAIDROT ŠO

Recommended Posts

Ja viņs ir admins - abc, tad ņemiet nost viņam adminu, kā arī Tristan Tate, paldies, Tev vecīt par banu, tu esi pilnīgi tajā pašā laivā metams, novēro visu no malas, kas notiek, bano mani, bet abc nesoda... Malacis... Pievienoju SS., ko abc raksta.

1. Ja es sarunājos ingame ar citu spēlētāju, vai tāpēc, ka kādā meitene - afrodīte, pasūdzās, jo viņai traucē, tāpēc ir jāliek mute? Es saprotu, ir čaļi, kurus uzbudina ieraugot meiteni spēlējot spēli, jo dzīvē ir grūtības sarunāties ar meitenēm utt., bet kāpēc ir jāliek mute ja es ar kādu sarunājos??????????????????????? Ja viņai kaut kas nepatīk, lai privāti mani nomuto?!?!?!?!?!?!?!

2. Ir robežas par ko drīkst piedurties, jokot, utt., bet puisis abc laikam nekad dzīvē nav ticis izglītots. Par to, ko viņš rakstīja būtu jāliek perm mute, vai perm bans.

image.png.fa7555251eaffebf09b89749ac17c901.png

image.png.4c5c90b9a0440735ac70dc96eccdbcbc.png

3. Tristan Tate, visu šo čatu redzot, nobanoja mani - Tomu brici un Aldi Gobzemu... Paldies!!

Link to comment
Share on other sites

demo studijā, un par abusive nedod banu, tapēc vismaz tur i guess tev taisnība, bet still laikam griefoji.

 

E: Paldies ASAP par demo, abiem pagarināju silence uz 8h, un bana reason samainīju uz tādu pašu kā tavam draugam =  troll. 

Pie reizes abc arī iedevu motivācijai silence par huiņu ko vēljoprojām turpina runāt. Ir limits cik var huiņu dzīt.

Paldies par uzmanību.

Atgādinājums @Wonderfullka jau kādus 2gadus nebanojam par abusive. :))

 

:tc:

Edited by Outpace
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×