Jump to content
akka

[PUB] Mednieku konkurss

Recommended Posts

0YOSKYS.png

yo, tā kā 1 dāma jau labu laiku grib, lai uzrīkoju mednieku konkursu, tad this is it! (no :frogs:)

ja kāds nezin kas ir mednieku konkurss, tad nav mana problēma, aizej šeit un paskaties iepriekšējos! 

Šajā mednieku konkursā katram būs 2 dzīvības respektīvi - ja par Tevi balvā ir 5 idc, tad nodurot Tevi 1x, Tu zaudē un otrs cilvēks iegūst 2.5idc, ja pēc tam līdz konkursa beigām Tevi nenodur, tad Tu saņem 2.5idc, bet ja Tevi nodur 2 reizes, tad Tu esi ārā no konkursiņa! ( gan jau piešausies )

Pa lielam nodurtais cilvēks, vai cilvēks kurš dūra var iemest screenu šajā topikā, ja būšu uz vietas serverī, tad arī uzreiz izsniegšu IDC, ja būs šaubas par to, ka idc vienkārši tiek atdots draugam, tad nu, nevienam neko nedošu un konkursā Tu vairs nepiedalies. ( esat godīgi!

Saraksts sāksies ar pašu lielāko nūbu - mani un boomixu, ja nu viņam atļauj uzspēlēt csgo!!

  1. akka / 1 IDC PAR KATRU REIZI KAD NODURS, IDC PĀRSKAITA UZREIZ! 
  2. boomix / 1 IDC PAR KATRU REIZI KAD NODURS, IDC PĀRSKAITA UZREIZ! / dosim iespēju, jo ir manīts vairāk serverī!

Dāmas, IDC patur un sareizina ar 3, ja netiek nodurtas!! gl tho!

  1. SintijaL / 1.5 IDC x2 / 1. reizē nogrieza Papus, 2. Atty! IRA!
  2. ljoxa / 1.5 IDC x2 / palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza klaudfragsIRA!
  3. Katrīna / 1.5 IDC x2 palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza AttyIRA!
  4. elizha / 1.5 IDC x2 palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza Wonderfull / IRA!
  5. ievka / 1.5 IDC x2 /  1. reizē nogrieza Friikijs, 2. syia / IRA!

Vienkārši forši cilvēki un jā - tos kurus man ieteica, IDC patur un nereizina ar neko, xd!

  1. gurix / 2.5 IDC x2 + 20 IDC no gurika paša! / 1. reizē nogrieza klaudfrags, 2. houls! / IRA!
  2. hollow / 2.5 IDC x2 + 10 IDC no hollowa paša! / 1. reizē nogrieza Ar4a, 2. Kukurūza! / IRA!
  3. espiikjuu / 2.5 IDC x2 / 1. reizē nogrieza Papus, 2. choko! / IRA!
  4. Jake / 2.5 IDC x2 / abās reizēs nogrieza ASAP! / IRA!
  5. Atty / 2.5 IDC x2 / 1. reizē nogrieza Ventspilnieks, 2. klaudfrags! / IRA!
  6. Kukurūza / 2.5 IDC x2 1. reizē nogrieza bustylatina27, 2. Ventspilnieks! / IRA!
  7. apsens / 2.5 IDC x2 / palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza Ventspilnieks / IRA!
  8. Krums / 2.5 IDC x2 / palika nogriezt vēl 1 reizi, 1. reizē nogrieza Outpace IRA!
  9. essenceN / 2.5 IDC x2 / 1. reizē nogrieza Kukurūza, 2. Antii IRA!

Pārējie ir tie kas vēlas no savas kabatas uzlikt IDC un pārbaudīt, vai var izdzīvot! 

  1. TheZIXIS / 25 IDC ( ha, neviens nenogrieza ) / IRA, ATSTĀJU ZIXIM!

 

Ja diemžēl neesi sarakstā, bet vēlies asumiņu pubā, tad raksti man steamā / forumā / discordā cik esi gatavs ziedot no savas kabatas un pievienošu Tevi līdz rītdienas 18:00, tāpat arī tie kas ir sarakstā var man rakstīt privāti un es piemetīšu no Jums pašiem IDC konkursam ( gluži tā kā es to izdarīju ar hollowu un guriku ) 

Uz doto brīdi ja nodur visus, kopējais IDC ko vari iegūt - 110 IDC, veiksmi visiem konkursā!

Konkursa sākums 27.06.22 19:00
Konkursa beigas 15.07.22 19:00 

p.s ja cilvēkam aktivitāte serverī būs švaka, vai nekāda, tad idc nekur nenonāk un paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×