Jump to content
Skudra

Stacionārais gamin dators

Recommended Posts

On 2/3/2022 at 3:24 PM, R0DEmental- said:

Nem i9 pedejas paaudzes, rtx 3080, 32gb ram, 4tb m2 ssd, bus vismaz minimums 400 fps uz high un nem 360hz monitoru. Patik ieteikums? Ja ne, tad pis nahuj un beidz ka vecene pist mums pratu. Pasaki budzetu, cik esi gatavs izmest kompim un periferijas iericem, lai cilveki tev palidzetu ar ieteikumiem, kuras komponentes bus tas labakas tava noteikta cenu diapazona, azis. :D No offence, vnk besi tads autisms

Sākumā izaudz puisīt pirms muti brūķē. Neesi laikam sen fzirdējis cik skaļa ir tava balss.

 

triple post, iemācies editot //skru

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 3:12 PM, Skudra said:

Pele jau stāv uz galda- LG superlight

Sory. Tomēr esmu kļūdījies ar forumiem. Ienācu nezinīšu forumā.

Ražoju pārtiku-  neprasu klientam kāds ir jūsu budžets gaļai. Ja klients prasīs nelielu  gabalu gaļas,bet mazais gabals nederēs tad arī piedāvāšu variantus. Lielais gabals 1kg, mazais gabals 0.3kg. Tātad piedāvāšu vidusceļu. Jūs man piesienaties par budžetu.  

 

Vecīt, tu ienāc forumā, prasi cilvēkiem palīdzību, un beigās mēs esam tie nezinīši? Saprastu tiešām cilvēks varbūt bailīgs uz kkādām lietām kas saistītas ar naudu, jo varbūt kautkā apkaunos sevi, bet like wtf. Un nezinu kā šī lieta ir vispār pielīdzināma kautkādai gaļas ražošanai, par cik neviens mēs neesam nekādu komponentu ražotāji un esam tīri paši pircēji, būdams kā pircējs tev vienmēr būs kāds limits / budžets līdz kam tieksies, nevis ieiesi kādā veikalā un skatīsies preces prost tā pat vien, kur nu vēl pieņemsim pārdevējiem klupsi virsū lai nelien tavās darīšanās par kautkādu budžetu utml, jo tāds jautājums vienmēr būs.

Edited by Outpace
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 3:19 PM, Skudra said:

Pele jau stāv uz galda- LG superlight

Sory. Tomēr esmu kļūdījies ar forumiem. Ienācu nezinīšu forumā.

Ražoju pārtiku-  neprasu klientam kāds ir jūsu budžets gaļai. Ja klients prasīs nelielu  gabalu gaļas,bet mazais gabals nederēs tad arī piedāvāšu variantus. Lielais gabals 1kg, mazais gabals 0.3kg. Tātad piedāvāšu vidusceļu. Jūs man piesienaties par budžetu.  

Nu, ko uzreiz neteici, ka tew vajag noswert to kompi? 3kg gabala bus ok?
bet ta ja nopietni, tad vnk nepis cilvekiem smadzeni it ipashi, ja pats nesaproti par, ko runaa. 
Man kaa chuvakam, kas par to ir izmacijies un actually ir pieredze tajaa jomaa ir megacringe, kad tu sac mest kkadus out of this world salidzinajumus, kas nav pa teemu. Ja tu gribi pirkt galju, ej tirgu un mekle labakos piedavajumus, gribi, lai kads tev uzcelj maju? Ej mekle celtniekus. Tu gribi, lai kads tev palidz salikt kompi? Aizpisies un paklausies, kas no tevim ir vajadzigs, lai waretu tew salikt labako kompi pa tavu naudu. 
Un nee, newiens marats neiet un nesaka pardevejai man ludzu nedaudz galju. Tur ir jabut izpistam, lai ta pateiktu. 

Edited by FluxzshAAa
Link to comment
Share on other sites

Okey, @Skudra,  man šķita, ka es vairs te nekomentēšu, bet here goes pēdējais, varbūt kaut ko sapratīsi.

Vispirms paskatīsimies general viedokļus no visiem apkārtējiem ZINOŠIEM cilvēkiem.
1) Ierakstam Google `how to choose pc components`.
2) Ejam cauri ierakstiem, skipojam youtube lai ir teksts, skatamies rezultātus.

Pirmais nāk no techradar.com - nebūs nekādu šaubu, ka šeit ir labs info. Pašā rakstā ir intro un pirmā kategorija milzīgiem burtiem - THE BUDGET. Te jau pietiks , ņemam nākamo.
Otrais no crucial.com - varbūt esi par tādu ražotāju, arī visai uzticams avots. Šie sāk vispirms paskaidrojot kādas vispār komponentes vajadzēs, visai loģiski, un tad atkal kategorijas virsrakstā jau teikts. PC building on your BUDGET. Sāc redzēt sakarības?
Paskatamies vēl trešo rezultātu. pcpartpicker.com - šito mēdz lietot, kad jau ir lielāka skaidrība par komponentēm, un zini ko atfiltrēt, bet eksistē arī build guides, atveram to, un... Kas to būtu domājis, pie katra build guide ir aptuvenā cena, un ja atver kaut vienu no viņiem, katrā aprakstā ir teksts - "This guide usually targets the $x-y range."

Tā var visu internetu izbakstīt, un Tev katrs pateiks, ka ir jāsaprot cik esi gatavs tērēt, lai var apsvērt kādas komponentes ir vērts apskatīt, un kādus kompromisus var veikt. 
Ja sāc ar reāliem aptuveniem cipariem, cik esi gatavs tērēt, tad var salikt aptuvenu build un plānot tālāk - budžets atļauj? Neatļauj? Nu OK, skatamies, mošk tik ātru ram nevajag, vai plati varam atrast vēl lētāku. Jā, šito sarakstu var paņemt? OK, great, skatamies kā varam optimizēt. Varbūt kaut ko no šī nevajag, mazāku ssd varbūt Tavām vajadzībām? Cool, mošk var iespiest nedaudz jaudīgāku proci tādā gadījumā, utt, utt. 

Saprotu, ka nav tās skaidrības kāpēc budžets ir būtībā svarīgākā informācija pēc tā, kam kompis tiks lietots. Bet bez tā vienkārši nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 3:12 PM, Skudra said:

Pele jau stāv uz galda- LG superlight

Sory. Tomēr esmu kļūdījies ar forumiem. Ienācu nezinīšu forumā.

Ražoju pārtiku-  neprasu klientam kāds ir jūsu budžets gaļai. Ja klients prasīs nelielu  gabalu gaļas,bet mazais gabals nederēs tad arī piedāvāšu variantus. Lielais gabals 1kg, mazais gabals 0.3kg. Tātad piedāvāšu vidusceļu. Jūs man piesienaties par budžetu.  

 

Tu esi mūsu klients? Mēs kaut ko saņemam par to, ka tev dodam ieteikumus?
Tad es tik pat labi tevi varu pielīdzināt klientam, kurš prasa gaļas gabalu un tu viņam prasi "cik lielu?" un viņš tev saka "neteikšu". 
 

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 3:12 PM, Skudra said:

Pele jau stāv uz galda- LG superlight

Sory. Tomēr esmu kļūdījies ar forumiem. Ienācu nezinīšu forumā.

Ražoju pārtiku-  neprasu klientam kāds ir jūsu budžets gaļai. Ja klients prasīs nelielu  gabalu gaļas,bet mazais gabals nederēs tad arī piedāvāšu variantus. Lielais gabals 1kg, mazais gabals 0.3kg. Tātad piedāvāšu vidusceļu. Jūs man piesienaties par budžetu.  

 

okey, piedod, ka mēs tevi aizvainojam. 

Lūdzu liste - 

AMD Ryzen 9 5950X

Arctic Liquid Freezer II 280 Black

Asus TUF GAMING X570-PLUS

GeForce RTX 3090

ADATA XPG SX8200 Pro

paķer vēl klāt ALIENWARE 360hz monīti, zin kā,  lai tev labāk spēlējas. Jo taču budžetam un piegādes laikiem un pārmaksašanai nav nozīmes. 

āāāā, un priekš kādiem kā tu ir domāts veikals CAPITAL, (NO CAP, ja kāds tur iepērkas vai strādā) tur tevi izlolos un iedos visslielāko cenu, jo tev jau budžets nav svarīgs! 

Lai labi kalpo jaunais dators, varēsi uzlaust NASU!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×