Jump to content
Skudra

Stacionārais gamin dators

Recommended Posts

Sveiki zinošie datora lietpratēji.

Vēlos iegādāties stacionāro gaming datoru. Skatoties info internetā var tik apjukt tajos daudzajos info:

gtx -1650, gtx-1050 ,rtx- 3060 rtx- 2060,

Core I5- 11400F, Core i5-10400F Ryzen5- 5600x,  Ryzen 7 5700G 

Radeon RX Vega 7 (Zen 3)

utt. 

Tad nu beigas arī nesaprot kas labāks no šī visa? Tā kā daudz neko no tā nesaprotu tad pērkot šo datoru noteikti varu beigās palikt muļķa lomā un iztēret naudu vairāk kā vajag par sliktu komplektāciju. Vai lūdzu jūs varētu ieteikt kāda būtu tā komplektācija lai es varētu spēlēt CSGO ar labu FPS( Kādam būtu jābūt labam fps?) Es saprotu,ka labs Fps būs  piemēram 900fps,bet to nevarēšu atļauties.

Dators paredzēts spēlējot CSGO, FORTNITE un varbūt vēl kādu jaunāku spēli,  un nedaudz darba vajadzībām. Vēlams ar RGB apgaismojumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais jautājums būtu, ko plāno ar kompi darīt, bet to jau esi puslīdz atbildējis.

Otrais jautājums - kāds ir budžets? Jo ja vari atļauties ielikt 500 eiro vai 2500 eiro, būs visai liela starpība, so jāsāk ar vismaz aptuvenu ciparu, lai var apmēram saprast virzienu.

Un jāņem vērā, ka joprojām gan ar cenām, gan pieejamību videokartēm ir visai slikti.

Par fps runājot, ja tieši csgo visvairāk interesē, tad arī ļoti atkarīgs no monitora. Ja joprojām sēdi uz 60hz standarta, tad baigā jēga virs 150-200 fps nebūs. 

Link to comment
Share on other sites

Tiešā lietošanā dators paredzēts Csgo spēlēšanai.  Tāpēc arī jautāju kādi tad tie komponenti būtu jāiegādājās? Zinu,ka var par 2500 eiro nopirkt datoru,bet lai CSGO spēlētu domāju,ka tik dārgs nav nepieciešams. Par tādu naudu 1000 fps var dabūt,bet tas man šobrīd nav vajadzīgs. Monitoru arī plānoju pirkt jaunu 144hz vai 240hz neēsmu vēl izlēmis.  Tēmēju uz 400fps, bet protams atkarīgs cik tas atkal izmaksās. 

Link to comment
Share on other sites

Bet tāpat nekādu reālu ciparu nepateici.

Nodefinē savu budžetu kompim, saproti līdz galam kādu monitoru taisies pirkt, un tad runāsim tālāk.

Link to comment
Share on other sites

par Proci Ryzen 5600x ļoti labs - pilnībā visam jāpietiek, pats lietoju, nesūdzos

Pagaidām nevienu videni pa lēto neatradīsi( mineri ātri visu izpērk), bet labākais budžeta variants priekš 1080p 144hz un tiem pašiem 240 hz  būtu tas pats gtx 1660, ja vari biku vairāk atļauties tad 1660 Ti.

gtx 1050 vari pat nedomāt, man jau ar 1060 nepietiek.

Ja gribi videni neupgreidot uz ļoti ilgu laiku un nav žēl atdot lielu summu pārpircējiem tad ej pēc tā paša rtx 3060 ( labākā gadījumā Ti) un varēsi ez cs uz 4k vai 1440p maukt. Manos uzskatos labāk 2060rtx ;2070 rtx utml.   jau nepirkt un piemest tos divus vai cik simtus par 30s sērijas rtx un dzīvot laimīgi

skaties PSU lai vati pietiek gan videnei gan procim un paliek vēl pāri ( 750W paņem un čillo)

uz Mātesplates daudz neekonomē un paņem tādu, lai vēlāk var upgrade RAM ( vari sākt ar tiem pašiem 12 vai 16 gb)

starp 240hz un 144hz tu atškirību lielu neredzēsi ( praktiski nekādu) tikai 240hz moņi būs krietni dārgāki, labāk paņem lielāku 144hz moni un spēlē laimīgs

Link to comment
Share on other sites

Prieks lasīt vismaz dažus komentārus ar ieteikumiem un paskaidrojumiem. Kā jau iepriekš minēju tad lai budžets paliek manā pārziņā. Tieši arī vēlos lasīt šādus ieteikumus,salīdzinājumus.

Protams nav vēlme spēlēt uz low setingiem. Par RTX 3060 skaidrs bez tā nevarēs. Vēl paliek aktuāli : Ryzen 5, Ryzen 7 vai I5  Kurš no šiem tad būtu labāks? Un būtu labi zināt kuri ir tie vidusceļi lai nav pats krutākais un lai nav pats sūdīgākais!?

Link to comment
Share on other sites

Budžets ir jāzina, lai varētu izvēlēties labākas detaļas noteiktajā cenu kategorijā, lai ir vislabākais price 2 performance.

Vidusceļš būtu Ryzen 5 5000 sērija un 12th gen I5, diezgan labi savā cenā.

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2022 at 8:48 PM, Skudra said:

Prieks lasīt vismaz dažus komentārus ar ieteikumiem un paskaidrojumiem. Kā jau iepriekš minēju tad lai budžets paliek manā pārziņā. Tieši arī vēlos lasīt šādus ieteikumus,salīdzinājumus.

Protams nav vēlme spēlēt uz low setingiem. Par RTX 3060 skaidrs bez tā nevarēs. Vēl paliek aktuāli : Ryzen 5, Ryzen 7 vai I5  Kurš no šiem tad būtu labāks? Un būtu labi zināt kuri ir tie vidusceļi lai nav pats krutākais un lai nav pats sūdīgākais!?

 

Nevienam absolūti nerūp cik grasies tērēt, vienalga, tie ir 500 vai 5000 eiro, te Tevi netaisās judgot par to kā tērē savu naudu. Ne jau velti bez maz pirmais jautājums jebkuram zinošam cilvēkam šajā jomā būs par to, cik esi gatavs iztērēt kompim.

Link to comment
Share on other sites

Zinu tādus kā jūs kuriem cenu vajag lai sakomplektētu datoru,bet paskaidrot gan nemākat. Visu uzrakstīju saprotami,bet jums gan tādas nav. Celtnieki ar uzprasa par darbu tikai tad kad māju ierauga kurā dzīvo. Ja esi nabags tad noplēst neko nevarēs. Ja brauc ar porsu tad jau cena skaidra. Tā šobrīd ir jūsu gadījuma

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2022 at 9:02 PM, lollka said:

Budžets ir jāzina, lai varētu izvēlēties labākas detaļas noteiktajā cenu kategorijā, lai ir vislabākais price 2 performance.

Vidusceļš būtu Ryzen 5 5000 sērija un 12th gen I5, diezgan labi savā cenā.

Nu redziet. Šis ir tas par ko runāju jau no pirmā posta. Vidusceļš interesē,bet dažiem nedalec un interesē budžets.

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2022 at 12:39 AM, Skudra said:

Ja esi nabags tad noplēst neko nevarēs. Ja brauc ar porsu tad jau cena skaidra. 

Tev šķiet, ka mēs te kaut ko iegūstam, atkarībā no tā, ko plāno pirkt? Iedod sava dīlera kontaktus, must be some good shit.

Rekur tad Tev arī būs labākais, ko kāds var no dirsas izvilkt komplektējot kompi, neko nezinot. Izvēlies savu kategoriju un pērc, viss.
https://www.logicalincrements.com/

Edited by Arcca
Link to comment
Share on other sites

whatever, ja tu esi retards, tad tiec pats galā :DSSADA
chuvak te tev naw nekada celtnieciba, tev neviens neprasa naudu par to, ka tev sakomplektes datoru, par, ko tu vispar runaa?

"man vajag budzeta remontu uztaisit" sure, pa 10e nopirksu tapetes un salimesu, bus ok!!

Edited by FluxzshAAa
Link to comment
Share on other sites

Nem i9 pedejas paaudzes, rtx 3080, 32gb ram, 4tb m2 ssd, bus vismaz minimums 400 fps uz high un nem 360hz monitoru. Patik ieteikums? Ja ne, tad pis nahuj un beidz ka vecene pist mums pratu. Pasaki budzetu, cik esi gatavs izmest kompim un periferijas iericem, lai cilveki tev palidzetu ar ieteikumiem, kuras komponentes bus tas labakas tava noteikta cenu diapazona, azis. :D No offence, vnk besi tads autisms

Edited by R0DEmental-
Link to comment
Share on other sites

Hei, čill izsalkušie pc builderi.

Te jūtams, ka cilvēks nejūtas ērti runāt par naudu, bet arī saprot, ka nav kā zivs ūdenī runājot par ddr, sse, mobo vai kas būtu labāks, r5 vai r7, uzreiz izslēdzot inteļus. Nāca pēc padoma, redzēja Id tumšo pusi.

Nauda, lai būvētu pc ir svarīga, bet ja Tu gribi sākt ar csgo, apskaties, ko tas cē-es pieprasa.

Ierakstot meklētājā csgo requirements izlec minimālais vai ieteicamais sistēmas cipariņi ar burtiņiem. Ja uzspied video, pie meklētāja, tad vispār easy peasy lemon squeezy.

Ja es izceltu lielo Bingo lozi (**ē, nevarat iedomāties cik bieži jūtos ļoti vecs) un nodomātu:"tagad kapāšu csgo uz jauna pc"!!! Tad noteikti atrastu kādu tupu video, ar kompi. Nošpikotu daļas, ieietu dator daļu andelē, saliktu daļas, varu atļauties/nevaru atļauties, pasūtītu un priecātos par teroristiem csgo. 

Mēs taču varam palīdzēt, ne?! Iedodot budžet, midi, high tipa buildus?! Tad viens otru norietu un ieteiktu, ko labāku?!

Paco

intro-1626711887_sm.webp.60b8887056bf1efacc6f011142774659.webp

Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2022 at 11:21 PM, Paco said:

Hei, čill izsalkušie pc builderi.

Te jūtams, ka cilvēks nejūtas ērti runāt par naudu, bet arī saprot, ka nav kā zivs ūdenī runājot par ddr, sse, mobo vai kas būtu labāks, r5 vai r7, uzreiz izslēdzot inteļus. Nāca pēc padoma, redzēja Id tumšo pusi.

Nauda, lai būvētu pc ir svarīga, bet ja Tu gribi sākt ar csgo, apskaties, ko tas cē-es pieprasa.

Ierakstot meklētājā csgo requirements izlec minimālais vai ieteicamais sistēmas cipariņi ar burtiņiem. Ja uzspied video, pie meklētāja, tad vispār easy peasy lemon squeezy.

Ja es izceltu lielo Bingo lozi (**ē, nevarat iedomāties cik bieži jūtos ļoti vecs) un nodomātu:"tagad kapāšu csgo uz jauna pc"!!! Tad noteikti atrastu kādu tupu video, ar kompi. Nošpikotu daļas, ieietu dator daļu andelē, saliktu daļas, varu atļauties/nevaru atļauties, pasūtītu un priecātos par teroristiem csgo. 

Mēs taču varam palīdzēt, ne?! Iedodot budžet, midi, high tipa buildus?! Tad viens otru norietu un ieteiktu, ko labāku?!

Paco

intro-1626711887_sm.webp.60b8887056bf1efacc6f011142774659.webp

sitais ir joks right? :DD

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām saprotu, ka puisis grib spēlēt to spēli, bet nav to 3K, lai atstātu visu datorā. Bet es tevi tiešām nesaprotu, pasaki kaut ko noderīgu. Jo neviens tev zelta vidusceļu nepateiks. Vienam māte, otram meita. Ja prasi forumā pēc padoma, tad nedirs virsū, ka neviens tev neko nepasaka. Tici man, Arcca tev būtu ieteicis visu labāko, ja tu viņam būtu devis iespēju, bet tu kā 15 gadīga mazā lauzies, un i to 15 gadīga mazā būtu lauzusies mazāk! 

RYZEN 5600x

RTX 3060

Gigabyte X570 AORUS Elite

Patriot Viper Steel 16GB 

ADATA XPG SX8200 Pro

BENQ XL2546K 

un nopērc maximas peli un šauj! 

 

Link to comment
Share on other sites

@Skudra Es nesaprotu, tu forumā uzprasi cilvēkiem, lai tev palīdz ar n-tajiem ieteikumiem par kompja detaļām, bet pats nevīžo viņiem palīdzēt pasakot summu, kuru vēlies tērēt par šo visu pasākumu? 
Samērā jobans gājiens, ja prasi man. 

Rekur mans ieteikums , izvēlies patīkamāko. Labāk pārmaksāt, ne kā pateikt savu budžetu, lai tev kāds normāli saliek, ne?

Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2022 at 3:06 AM, defs1 said:

Es tiešām saprotu, ka puisis grib spēlēt to spēli, bet nav to 3K, lai atstātu visu datorā. Bet es tevi tiešām nesaprotu, pasaki kaut ko noderīgu. Jo neviens tev zelta vidusceļu nepateiks. Vienam māte, otram meita. Ja prasi forumā pēc padoma, tad nedirs virsū, ka neviens tev neko nepasaka. Tici man, Arcca tev būtu ieteicis visu labāko, ja tu viņam būtu devis iespēju, bet tu kā 15 gadīga mazā lauzies, un i to 15 gadīga mazā būtu lauzusies mazāk! 

RYZEN 5600x

RTX 3060

Gigabyte X570 AORUS Elite

Patriot Viper Steel 16GB 

ADATA XPG SX8200 Pro

BENQ XL2546K 

un nopērc maximas peli un šauj! 

 

Pele jau stāv uz galda- LG superlight

Sory. Tomēr esmu kļūdījies ar forumiem. Ienācu nezinīšu forumā.

Ražoju pārtiku-  neprasu klientam kāds ir jūsu budžets gaļai. Ja klients prasīs nelielu  gabalu gaļas,bet mazais gabals nederēs tad arī piedāvāšu variantus. Lielais gabals 1kg, mazais gabals 0.3kg. Tātad piedāvāšu vidusceļu. Jūs man piesienaties par budžetu.  

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×