Jump to content
Wonderfull

F1 2019 [Problēma]

Recommended Posts

Sveiki, nopirku F1 2019 ,  instalēju spēli (steam) nospiežu play , bet spēli man never vaļā. Parādās tik zaļš un viss, tālāk nekas nenotiek.

Lasiju codemasters forumā, ka man vajag kaut kādu config failu ielikt iekš "\Documents\My Games\F1 2019\" bet man diemžēl tādu mapi pat neuzrāda. Esmu pārinstalējis vismaz kādas 5x , bet nekas nav mainijies. Šadi apmēram ir mana problēma , kas ir codemasters.-

''Bought the game on Steam yesterday and been trying to get it work since.

When I click launch game nothing happens (both on dx11 and dx12).''  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"\Documents\My Games\F1 2019\" bet man diemžēl tādu mapi pat neuzrāda.

Tāpēc, ka visticamāk Tava Steam mape neatrodas dokumentos. Atrodi savu steam ikonu, uzspied mouse2 un aizklien uz faila atrašanās vietu, kur pēc tam Steamapps>common>F1 2019 un ievieto vajadzīgo config.

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2021 at 12:40 AM, espiikjuu said:

Tāpēc, ka visticamāk Tava Steam mape neatrodas dokumentos. Atrodi savu steam ikonu, uzspied mouse2 un aizklien uz faila atrašanās vietu, kur pēc tam Steamapps>common>F1 2019 un ievieto vajadzīgo config.

cik zinu tas configs tur neatrodas,  jo kad instalē spēli, vajadzetu tiem config būt iekš, my doccuments, f1 2019 folder, bet man pat tādu neatrod, iespējams, ka dēļ csgo update viena, kuru man prasija , bija ar microsoft visual, un man error met par to, kad mēģinu instalēt. :D labākais veids būtu parinstalēt pc. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×