Jump to content
Jidritvaimicit

[Unban] Jidritvaimicit

Recommended Posts

Mans niks: Jidritvaimicit
Mans steamID: 76561199208697620
Admins: pinciit$$
Admina steamID: 76561198209313149

Serveris: all servers
Iemesls: Wallhack
Laiks kad nobanoja: 2021-09-22 18:58:42
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: http://194.19.248.121/demo/auto-20210922-1951-de_dust2.dem.bz2

Paša paskaidrojums par situāciju:

Pub Serveris Demo tajā pašā laikā kad bans uzlikts dust2 mapē.

 

 

 

 

 

 

Edited by Jidritvaimicit
Link to comment
Share on other sites

Šis indivīds tracina visu pubu jau trīs dienas, pirms trijām dienām bija vēlviens čoms(tāds pats stars kā šis, tik kaut kur nozudis)

jau pirmajā reizē, kad spēra savu kāju pubā domāju, ka tur kaut kas īsti riktīgi nav, tāpēc novilku uzreiz DEMO , ko gan nācās uzlikt uz failiem, jo tas notika ilgāk kā pirms 48h. demku var sākt skatīties no 14tā raunda, tad pievienojies. 19tajā raundā abi ar čomu paliek bāzē uz šauj pa kasti(kā kaut ko testētu) pēc tam ar deagle šaujot tēmeklis pēc katra šaviena notrīc vairāk kā Vasjas rokas pirmdienas rītā. 

http://194.19.248.121/demo/auto-20210921-1818-de_mirage.dem.bz2 - vakardienas 50 bomba ar trīcošajām rokām. nav stulbs, baigi nepaļijās, jāskatās rūpīgi. vienmēr pamanās visiem būt aiz muguras īstajā vietā un laikā. movements neatbilst aimaim, lieki piebilst, ka pilnībā fresh acc gan šim, gan drauģelim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Butters. said:

Šis indivīds tracina visu pubu jau trīs dienas, pirms trijām dienām bija vēlviens čoms(tāds pats stars kā šis, tik kaut kur nozudis)

jau pirmajā reizē, kad spēra savu kāju pubā domāju, ka tur kaut kas īsti riktīgi nav, tāpēc novilku uzreiz DEMO , ko gan nācās uzlikt uz failiem, jo tas notika ilgāk kā pirms 48h. demku var sākt skatīties no 14tā raunda, tad pievienojies. 19tajā raundā abi ar čomu paliek bāzē uz šauj pa kasti(kā kaut ko testētu) pēc tam ar deagle šaujot tēmeklis pēc katra šaviena notrīc vairāk kā Vasjas rokas pirmdienas rītā. 

http://194.19.248.121/demo/auto-20210921-1818-de_mirage.dem.bz2 - vakardienas 50 bomba ar trīcošajām rokām. nav stulbs, baigi nepaļijās, jāskatās rūpīgi. vienmēr pamanās visiem būt aiz muguras īstajā vietā un laikā. movements neatbilst aimaim, lieki piebilst, ka pilnībā fresh acc gan šim, gan drauģelim.

nana saulīt lai skatās no paša sākuma :)

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jidritvaimicit said:

nana saulīt lai skatās no paša sākuma :)

ko no paša sākuma? pirmo demku? kāda velna pēc viņu skatīties no sākuma, ja Tu ienāci 14tajā raundā??!

Edited by Butters.
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Butters. said:

ko no paša sākuma? pirmo demku? kāda velna pēc viņu skatīties no sākuma, ja Tu ienāci 14tajā raundā??!

Ja tev taisnība tikai tagad apskatījos sākas 13 raundā. Es neko tajā demkā neredzu, mēs ar draugu testējam jauniegūto vipu lmaooo. Skatamies bullet effektu kas vipam ir un runajam pa to... nu ti i dalbajobs...  Tas aims izskatas galīgi ļevs bet tas ir dēļ 16 tikiem. Būtu gotv uzlikuši kaut vai uz 64 tikiem neizskatītos tik ļevi... Bet ar visu to tur neko neredzu suspicius nezinu ko tu tur ieraudziji.... Būtu atradis labaku demku ar maniem highlight šeit pilnīga 0 ir. Ta kurā mani nobanoja tur nospēleju 3 raundus takā huizin kur tur wh ieraudzija lmao. Viss ko es atceros es šavu d2 mida jauno sienu jo nezinu vai to var wallbangot :D un tad 3 raunda mani ban. Sha japaskatas ta demka ar xray ko tur tas admins ieraudzija :DDD Nvm Mani vispar nespecoja šitas butters paraudaja adminam lai mani nobanotu psc...

Edited by Jidritvaimicit
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, hollow said:

ar cache demo momentiem pietiek, lai pateiktu, ka dārzenim dārzeņa gameplay. pat salīdzinoši sūdīgi slēp to visu bazaru. call me debil bet tevi uz gulag jāsūta

Ne nu paldies par komplimentu :D. Es tiešam nezinu ko tu tur ieraudziji vari varbūt pateikt kādu konkrētu momentu vai tikai bazarēsi. Mēs t spawna ar kenny testējam jauniegūto vip un skatījamies bullet effect, kā arī tad kad stavējam uz vietas čakarējos ar vip settingiem. Tagad tiešam zinu ka ir mazo stundu halo effekts un visi sāk raudat. Mēs jau te ar kennys rēcam pa šo visu. Un ja tu tiešam tur kaut ko ieraudzīji brinos kā tev vispār ir admins, ko tieši es tur slepju ???:D Tad kad es viņu skatijos es tikai redzēju kā nomirstu debīlākajas vietās kuras var but... Ja velās redzēt manus istos highlights noskatās labak mirage demo tur vismaz ir bomba.

Edited by Jidritvaimicit
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×