Jump to content
akka

Adminu tīrīšana un jaunu adminu meklēšana

Recommended Posts

es esu nelaime uroc ubax es esu wiens uz sis planetas pamests

hHDY5xk.png

Čau, man ir baigais besīts daudz rakstīt, tāpēc šoreiz iztiksim bez ievada un uzreiz ķersimies pie lietas. Lūdzu neraudat ja palikāt bez admina, vienmēr ir iespēja viņu iegūt atpakaļ pierādot, ka esi gatavs uzlabot aktivitāti, vai uzvedību. ( vai arī iet picērijā par adminu

paziņoja par neaktivitāti - admins paliek
sarkans pāri nikam - admins off, paldies, ata!
fazijs pāri nikam - admins paliek, paldies, ka pildi savus admina pienākumus.
aktīvisti - 3IDC katram, paldies katram! ( drukājat pm ........ )

PUB Admini
ClubstepeXsup, hazzeN, KarmaYstere1Roubelcwueeuu✪Asterixz2k21 

JB Admini
linceens_TnT_,  AkmensASAPBig smukbuvnikeexcalibursimishKrissy,  Nezinkas

Arēnas Admini
owens, Oxins, WaCco^, Yuri Tarded

Lai nu kā, paldies visiem adminiem, ne tikai oranžajiem, bet arī zaļajiem un sarkanajiem, novērtējam visu ko darījāt servera labā, paldies par pavadītajām stundām serveros, par banotajiem čīteriem, reportiem, ieteikumiem!

Drīz visos serveros ziņojums, ka meklējam adminus, tāpēc, ja serveru administratoriem ir kādas idejas, vai ieteikumi saistībā ar jauniem adminiem, tad droši raksta pm, vai dc man, vai .. man gan jau! ( p.s serveru administratoru ieteiktie admini bez pieteikuma var iegūt adminu
KATRĀ SERVERĪ MEKLĒJAM VISMAZ 3 JAUNUS ADMINUS, PIETEIKTIES ŠEIT - https://identy.lv/acc/create

Ar cieņu IDenty.lv Administrācija

Link to comment
Share on other sites

cilvēki nevēlas rakstīt pieteikumu divu iemeslu dēļ, bet gan jau pastāv vēl kāds iemesls - nav laiks vai vēlme, bet man vairāk liekas un tas varētu būt lielākais iemesls ir tas, ka viņiem ir bail rakstīt, jo domā, ka visi sametīs to anti un tāpēc neiegūs to adminu serverī, jo būsim reāli.. cilvēki ieliks anti pat īsti neizlasot pieteikumu vai būs tas variants, ka viens iemet anti un pārējie seko viņam.

alternatīvs tam, ko es ieteicu boomixam un man liekas pat tev - izveidot vienu topiku kā 1.6 laikos, kur varēja pieteikties uz adminu postā, SA vai īpašnieki izlemj, protams, var kontaktēties ar pārējiem adminiem serverī, jo viņi pateiks vairāk nekā spēlētājs kurš balstās tikai pēc heita. 

saprotams, ka vēlaties izmantot pieteikumu sistēmu, ko boomix tik ilgi veidoja un domāja, bet domāju, ka pastāv arī šis variants, kuru minēju augstāk, katrā ziņā malacis, ka domā par adminiem serverī, jo nu tas tomēr ir svarīgi. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rebudijs said:

cilvēki nevēlas rakstīt pieteikumu divu iemeslu dēļ, bet gan jau pastāv vēl kāds iemesls - nav laiks vai vēlme, bet man vairāk liekas un tas varētu būt lielākais iemesls ir tas, ka viņiem ir bail rakstīt, jo domā, ka visi sametīs to anti un tāpēc neiegūs to adminu serverī, jo būsim reāli.. cilvēki ieliks anti pat īsti neizlasot pieteikumu vai būs tas variants, ka viens iemet anti un pārējie seko viņam.

alternatīvs tam, ko es ieteicu boomixam un man liekas pat tev - izveidot vienu topiku kā 1.6 laikos, kur varēja pieteikties uz adminu postā, SA vai īpašnieki izlemj, protams, var kontaktēties ar pārējiem adminiem serverī, jo viņi pateiks vairāk nekā spēlētājs kurš balstās tikai pēc heita. 

saprotams, ka vēlaties izmantot pieteikumu sistēmu, ko boomix tik ilgi veidoja un domāja, bet domāju, ka pastāv arī šis variants, kuru minēju augstāk, katrā ziņā malacis, ka domā par adminiem serverī, jo nu tas tomēr ir svarīgi. 

Pieeja izteikties ir visiem, bet tāpat tiek ņemti vērā pa lielam tikai adminu viedokļi, un vēlmazāk tiek ņemti vērā no-name vai random viedokļi kas ierakstījuši "pa draugam" fikso rec, vai pretēji "random" anti.

Uzskatu ka šim application nav ne vainas, kas tagad ir, jo viss ir ļoti forši saprotams un forši var pieteikties. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×