Jump to content
Pastnieks

CTUNBAN [JB] Pastnieks

Recommended Posts


[CTBAN] -----------------
[CTBAN] Tu esi CT banots!
[CTBAN] Banoja: linceens
[CTBAN] Iemesls: nezin noteikumus
[CTBAN] Datums: 2021-08-22 09:54:59
[CTBAN] -----------------

Pirms nedēļas biju apsargs, bet man bija 3. mape, neviens ct nenāca, tāpēc aizgāju palīdzēt Lincēnam, kaut vai neviena  ct nebija, izņemot mani un Lincēnu viņš teica, lai eju pāri, nesapratu kāpēc iet, jo nav ct cilvēku un vēlējos novadīt vismaz 1 raundu, tad viņš mani nobanoja un teica, ka pēc nedēļas dos unban. Es šodien prasīju viņam unban, bet Lincēns teica, ka neko nezinot, ka neesot teicis, ka man ban būs 1 nedēļa, bet ka man esot ct ban permā.(Vēlos piebilst, ka banots neesmu mēnesi un pirms 3 mēn par noteikumu nezināšanu, nezinu kāpēc vajag par neiešanu pāri, kaut vai nevajag vajag vispār banot. Spēlēju jb jau diezgan ilgi un savā mūžā neesmu redzējis, ka par to bano, vienmēr vnk pārmet). Šoreiz tāda neizdibināma situācija, jo demo faila nav. Es arī JB noteikumos neredzu noteikumu, kur nevar vadīt vairāk par 2 mapēm. 

Pieprasu lai izskata BT!

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

"Spēlēju jb jau diezgan ilgi un savā mūžā neesmu redzējis, ka par to bano, vienmēr vnk pārmet"

 

sūdīgi spēlē, ja nezini ,ka limits ir 2mapes pārsvarā un atkarīgs no admina kādu sodu grib likt vai prost pārmest, vai ctbanot.

 

Pašā noteikumu sākumā: 

Viens attiecīgs spēlētājs drīkst atrasties pie CT side divas mapes, pēc kā viņam ir jāveic maiņa un jāatrodas pie T, palaižot citus cilvēkus pie vadīšanas iespējas, apsargu lomas. 

 

lincēns zin labāk contextu, tāpēc ja gribēs unbanos

bans paliek.

 

:tc: 
 

Edited by Outpace
Link to comment
Share on other sites

Tev ir diezgan skaista banu/ctbanu vēsture, kā arī mute/gag vēsture.

Tu brīžiem tēlo no sevis nezin ko, ķip vienmēr zini visu labāk un vairāk, bet citreiz labāk vienkārši pietaisi savu muti un beidz lekties ar ''lielākiem'' vīriem.

Jā varbūt teicu ka pēc nedēļas iedošu unban, bet ar savu uzvedību panāci manu atbildi sev, kad prasīji unban. 

Pajautā unban 1. Septembrī, ja nebūsi savārījis ziepes līdz tam brīdim, vai dabūjis mute/gag tad unbanošu.

Sāc vienreiz pieaugt.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×