Jump to content
Tomeens1999

Diss for My crazy hott Ex (stupid ass bitch) ;))

Recommended Posts

1 hour ago, R0DEmental- said:

zinu, baigi fun n shit komentāros, bet godīgi (reāli godīgi), ļoti big cringe :D:D:D:D nu bļe, tu to sūdu izdirsi, bet kauns man... Labi, ka mani draugi nav blakām un neredz to, ko es redzu. Es justos vēl sūdīgāk. Reāli, pieaudzis vecis, bet ar tādu čuhņu nodarbojās. Nekā personīgā, tikai fakti.

Nu jā žēl kad draugu vietā, tavs sencis bija blakām, un pateica damnn who dat boii, respect, keep up the good work, visi māk gudri dirst, bet nu es čista gribētu redzēt kā tu kko noreppotu, vai vispār izdomātu? Njaa tu tik esi nodildējis savu dirsu sēžot mājās pie datora uz sava spridzekļa..... Like cmoon dude, dont like it? Well too sad but i dont give a single fuck, Es pieaudzis vecis kurš nodarbojas ar čuhņu, cmoon dude, Tu kā pieaudzis vecis, tik mad kad pat aizmirsi ko nozīmē čuhņa? Nē nu varbūt tavā Latgaļu valodā tas varētu būt kkāds Latgalīšu reps or something, bet tavs runas veids ir tāds bik nodrāzts, takā no miskastes izvilkti vārdi, un tu ķip baigais krutais vecis, kas pat ne sūda kritiku nemāk izpaust, tik dirst un dirst, u are real funny dude. Pēc taviem jobanajiem tekstiem var jau saprast kad tev ir max 25 vai pat vēl labāk kādi 18-19 gadi, un patiesībā Tu esi mazs dirsējs, sīka malaļetka, ego līdz dirsai un vēl zemāk.... well uzjautā labāk Jake vai kādam citam homosexuāli nosliegtam cilvēkam, lai pa pastrovko to tavu nelaimi. Bērns tu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tomeens1999 said:

Nu jā žēl kad draugu vietā, tavs sencis bija blakām, un pateica damnn who dat boii, respect, keep up the good work, visi māk gudri dirst, bet nu es čista gribētu redzēt kā tu kko noreppotu, vai vispār izdomātu? Njaa tu tik esi nodildējis savu dirsu sēžot mājās pie datora uz sava spridzekļa..... Like cmoon dude, dont like it? Well too sad but i dont give a single fuck, Es pieaudzis vecis kurš nodarbojas ar čuhņu, cmoon dude, Tu kā pieaudzis vecis, tik mad kad pat aizmirsi ko nozīmē čuhņa? Nē nu varbūt tavā Latgaļu valodā tas varētu būt kkāds Latgalīšu reps or something, bet tavs runas veids ir tāds bik nodrāzts, takā no miskastes izvilkti vārdi, un tu ķip baigais krutais vecis, kas pat ne sūda kritiku nemāk izpaust, tik dirst un dirst, u are real funny dude. Pēc taviem jobanajiem tekstiem var jau saprast kad tev ir max 25 vai pat vēl labāk kādi 18-19 gadi, un patiesībā Tu esi mazs dirsējs, sīka malaļetka, ego līdz dirsai un vēl zemāk.... well uzjautā labāk Jake vai kādam citam homosexuāli nosliegtam cilvēkam, lai pa pastrovko to tavu nelaimi. Bērns tu.

... Tev tiešām liekas,ka Tev labi sanāk? Es negribu neko sliktu teikt,bet Tu izklausies pēc dalbajoba. Ir cilvēki kurus virtuālā dzīve neietekmē un ir cilvēki, kuriem kategoriski aizliegts spēlēt datorspēles. Labāk met mieru

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzivnieks said:

... Tev tiešām liekas,ka Tev labi sanāk? Es negribu neko sliktu teikt,bet Tu izklausies pēc dalbajoba. Ir cilvēki kurus virtuālā dzīve neietekmē un ir cilvēki, kuriem kategoriski aizliegts spēlēt datorspēles. Labāk met mieru

Kur es esmu teicis kad man ir licies kad man ahujena sanāk? Tu pieņem pieņēmu takā kkāds lops a ne dzīvienks, Tu esi kā cūka kas tik pirž un rukšķ, nav brīnums kad tavs nick ir dzīvnieks, labi vien kad senči tevi tā nenosauca, jo nu tu tak esi riktīgs Auns un 10x lielāks āzis.... Nu bļe pēc kā tu vispār nahuj vari spriest kad man kaut kas sanāk vai nesanāk, kāda tev nahuj razņica? Ja man sanāk labāk un ātrāk noraut sev kulakā gribi teikt man uzreiz jāmet forumā? Nu ja tev ir tādi pieņēmumi, tad uzskati tev ir totālākajā dirsā un man tevis ir žēl vecīt.... 

Bet nu ko lai saka go ahead aizstāvi savus identy "draugus" Smiekli pašam nenāk par sevi? Par to kādu tu te tagad krānu tēlo....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tomeens1999 said:

Kur es esmu teicis kad man ir licies kad man ahujena sanāk? Tu pieņem pieņēmu takā kkāds lops a ne dzīvienks, Tu esi kā cūka kas tik pirž un rukšķ, nav brīnums kad tavs nick ir dzīvnieks, labi vien kad senči tevi tā nenosauca, jo nu tu tak esi riktīgs Auns un 10x lielāks āzis.... Nu bļe pēc kā tu vispār nahuj vari spriest kad man kaut kas sanāk vai nesanāk, kāda tev nahuj razņica? Ja man sanāk labāk un ātrāk noraut sev kulakā gribi teikt man uzreiz jāmet forumā? Nu ja tev ir tādi pieņēmumi, tad uzskati tev ir totālākajā dirsā un man tevis ir žēl vecīt.... 

Bet nu ko lai saka go ahead aizstāvi savus identy "draugus" Smiekli pašam nenāk par sevi? Par to kādu tu te tagad krānu tēlo....

Kur es esmu teicis,ka senči mani nenosauca par Dzīvnieku? Nu pēc kā Tu vispār vari spriest,ka mani nenosauca vai nesauc,kāda Tev razņica?

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Go Hārds. said:

bīts mūk prom

Bīts nemūk prom, vnk bīts ir garš viņam ir kkādi 3-4 transitions, tas ir neiespējami, noskaitīt pirmo rindu paspējot līdz Chorus, takā pidziedājums 2x iet uz apli, es speciāli skaitu tādā tempā lai paspētu nevis uz pirmo bet gan uz otro piedziedājumu, Oky tu vari paspēt bet like ar visiem piedziedājumiem, bīts sanāk 2x garāks nekā lyricas soo, es varētu iekļauties tajā laika zona, bet like its too much tad man tas viss būtu jāsadala pa 4 vai 5 rindām nevis 3. I mean domāju jūs negribētu vnk 2x redzēt to pašu piedziedājumu kas vislaik atkārtojas vēl pie tam atkārtojas 2x? Soo ye, šis bij random bīts, un paredzēts kaut kam tādam where u need to be agressive and spit some bars, some straight fire.

Kā redzi šo dziesmu es ierakstīju vakar, no rīta un lyricas izdomāju pirms nedēļas, soo its not perfection, but i dont look like one, ja man iedotu minumums 5dienas. 1. Lai atrastu labu bītu, 2. Lai zinātu katru lyric katru rindkopu basiclly no galvas, katru pauzi, ieelpu, un tempu, kā arī uzskatu nedaudz vajag pieslīpēt to no fair piedziedājumu, bet jā. One day, One track, One diss....

Screenshot_20210716-102131_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Tomeens1999 said:

Nu jā žēl kad draugu vietā, tavs sencis bija blakām, un pateica damnn who dat boii, respect, keep up the good work, visi māk gudri dirst, bet nu es čista gribētu redzēt kā tu kko noreppotu, vai vispār izdomātu? Njaa tu tik esi nodildējis savu dirsu sēžot mājās pie datora uz sava spridzekļa..... Like cmoon dude, dont like it? Well too sad but i dont give a single fuck, Es pieaudzis vecis kurš nodarbojas ar čuhņu, cmoon dude, Tu kā pieaudzis vecis, tik mad kad pat aizmirsi ko nozīmē čuhņa? Nē nu varbūt tavā Latgaļu valodā tas varētu būt kkāds Latgalīšu reps or something, bet tavs runas veids ir tāds bik nodrāzts, takā no miskastes izvilkti vārdi, un tu ķip baigais krutais vecis, kas pat ne sūda kritiku nemāk izpaust, tik dirst un dirst, u are real funny dude. Pēc taviem jobanajiem tekstiem var jau saprast kad tev ir max 25 vai pat vēl labāk kādi 18-19 gadi, un patiesībā Tu esi mazs dirsējs, sīka malaļetka, ego līdz dirsai un vēl zemāk.... well uzjautā labāk Jake vai kādam citam homosexuāli nosliegtam cilvēkam, lai pa pastrovko to tavu nelaimi. Bērns tu.

Es nekomentēšu. Tu ir dalbajobs uz visiem 200. Izskatās, ka dovijobivalsja un dabūji banānu dirsā. Arrividerci. 

Link to comment
Share on other sites

jus nopietni turpināt šito mērci ? Tak vins ir labakais reperis, saņemies vecīt tev jāuzstājas battlerap`os, es balsoshu par tevi! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×