Jump to content
dawix

CSGO maina windows skaņas līmeni.

Recommended Posts

Sveiki visi tie kuri lasa. Jau kādu laiciņu esmu ievērojis, ka ieejot CSGO mans windows volume bar (nezinu kā lai to īsti nosauc) no 100% nokrīt uz 23% meklēju internetā risinājumus, bet neko neatradu. Vēlos piebilst, ka ''Communications'' settingos jau ir atzīmēts ''Do nothing'' logs. Ceru uz atsaucīgiem cilvēkiem. Jauku dienu! :)

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka CSGO pārinstalēšana daudz neko nemainīs un skaņas iestatījumos arī domāju, ka nav nekas tāds, ko būtu sačakarējis.

Link to comment
Share on other sites

CSGO pārinstalēšana neko nepalīdz un citām spēlēm šī problēma nav.

21 hours ago, kreygasm said:

šis ir mikrafonam, bet pieņemu ka tā pati problēma un tas pats fixs tikai cits nosakums

Video manā gadījumā neder, jo skaļumam tādas opcijas kā mikrofonam nav.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, psai said:

Meginaji? :D

Untitled.png

Jā, arī šo es tikko pamēģināju, bet joprojām sound volume automātiski startējot cs aiziet uz 23%

Link to comment
Share on other sites

Es laigan neatceros, kas pa problēmu bija man, bet vaina bija vienā no ierīču software, kā piemēram peles, austiņas klaviatūra, bet cik atminos tas bija pasen un tā bija dēļ Razer vai Logitech produkta dēļ, tobiš pelīte vai klava, ejot noteiktā spēlē tā automātiski saliek savus settingus, tas softs detekto katru spēli atsevišķi un iespējams CSam ir uzlikts, lai ejot viņā viss optimizējas + uzlikts, lai win skaņa nolec uz 23, moš nejauši kādos settingos tas bija mainīts... Kādi tev agrigāti ir? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Feilinjsh said:

Es laigan neatceros, kas pa problēmu bija man, bet vaina bija vienā no ierīču software, kā piemēram peles, austiņas klaviatūra, bet cik atminos tas bija pasen un tā bija dēļ Razer vai Logitech produkta dēļ, tobiš pelīte vai klava, ejot noteiktā spēlē tā automātiski saliek savus settingus, tas softs detekto katru spēli atsevišķi un iespējams CSam ir uzlikts, lai ejot viņā viss optimizējas + uzlikts, lai win skaņa nolec uz 23, moš nejauši kādos settingos tas bija mainīts... Kādi tev agrigāti ir? 

Ok, vienīgais ko no softiem esmu izmantojis ir Logitech G hub vai kā viņu sauc, bet to jau sen esmu atinstalējis. Tas vispār ir iespējams, ka tie settingi ir saglabājušies pat ja softs izdzēsts?

Edited by dawix
Link to comment
Share on other sites

Man ir arī G hubs, bet tas laikam neaiztiek neko... Vērts arī palūrēt GPU softos vai ja ir GF experience, bet tur itkā nekā tāda nav, ja tev radeons, tad man gan nav idejas, vai tas kko ietekmē. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×