Jump to content
akka

Introverts vai ekstraverts?

Kāds cilvēks Tu esi?  

111 members have voted

  1. 1. Introverts vai ekstraverts?



Recommended Posts

Daudz un dažādas diskusijas ir bijušas, šī tāda nedaudz savādāka, vairāk par to kāds cilvēks Tu esi. Nekas nav jāpaskaidro, bet ja vēlās, tad postā, droši!

9E4eDgq.png

 

ņemot vērā, ka atrodamies spēļu projektā, manuprāt vairākumam vajadzētu būt introvertiem, bet will see.

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2021 at 2:06 PM, lollka said:

Atšķirībā cik daudz iedzeru

Tieši to pašu gribēju rakstīt :D Skaidrā introverts, nu pēc pāris aliem jau abi un kad jau 8. bunža +  iet ribās, tad jau ekstraverts :D Tāda mana apņemšanās bija atsākt CS spēlēt un tā es saņēmos MM ar nepazīstamiem keksiem šaut un dirsties :D 

Link to comment
Share on other sites

Tikko satiekot kādu, esmu kluss un kautrīgs, soo introverts.

Bet kad iepazīstu cilvēkus tuvāk, un mani iepazīst tuvāk, vai nu kad satieku cilvēku un jūtu kad viss safe, es pārvēršos par jauku, komunikablu, intresantu cilvēku, tā tad extraverts.

Piemērs: Aizejot uz identy meetu Es viss ticamāk būšu kluss, kautrīgs un nerunīgs, bet vakarpusē, varēs redzēt kā es pisu shotus ar visiem pēc kārtas, dziedu kkadu slipknot dead memories, vai Lauri Reiniku vienītī pa visu hatu.

Dodot smēķus, prasu smēķus, tinu smēķus un cienāju smēķus, tā kaut kā....

Link to comment
Share on other sites

Biju pārliecināta, ka esmu intraverts, līdz sāku runāt ar psihologu. Izrādījās, ka tā nav pašapziņa un bailes no sabiedrības nepieņemšanas, viņš pats baidījās parādīt savu individualitāti. Tagad es cenšos izkļūt no šī purva phew

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×