Jump to content
eleb0b

good specs shit fps

Recommended Posts

yo!

Lieta tāda kopš pirmdienas mans FPS iekš CSGO ir brutāls, dust2 spēlē mēdz no 300 nokrist līdz 80 un brīdī kad ir actions tad avg fps ir ap 120-130! Būtu labi, ja kāds no jums varētu palīdzēt šo problēmu salabot. 

PC Specs:

i7-9700k

2060 6GB Dual EVO OC

DDR4 2x8gb 3600mhz

Esmu mēģinājis pārinstalēt windows, un pašlaik esmu uzinstalējis KirbyOS kurš ir domāts priekš gaming un still lagoju!

Cilvēkam kurš problēmu salabos esmu gatavs maksāt 30 euro paypal/bank!

Ar mani varat kontaktēties šeit, forumā vai aicinot discordā eleb0b#4091

 

Edited by eleb0b
Link to comment
Share on other sites

Tikai CSGO problēma?

Paskaties visus draiverus vai nav kāds, kuru vajag apdeitot, domāju vairāk gpu/mātesplatei. Paskaties caur nvidia progu vai nav manuāli kaut kas jāupdeito, platei savā ražotāja mājaslapā latest.

Uztaisi stresstestus, ko tajos rāda? :D

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, excalibur said:

Tikai CSGO problēma?

Paskaties visus draiverus vai nav kāds, kuru vajag apdeitot, domāju vairāk gpu/mātesplatei. Paskaties caur nvidia progu vai nav manuāli kaut kas jāupdeito, platei savā ražotāja mājaslapā latest.

Uztaisi stresstestus, ko tajos rāda? :D

 

https://www.gigabyte.com/Motherboard/B365M-DS3H-rev-10/support#support-dl-driver-chipset

Audio, chipset, lan, SATA RAID, USB, VGA, BIOS, UTILITY kuru no šiem driveriem man vajag updeitot mātesplatei? :D 

Un kā uztaisīt PC stresstestu? Tur ir speciāla programa kuru vajag?

 

Link to comment
Share on other sites

Priekš stresstesta - FurMark , PassMark , MSI Afterburner , MemTest64 

BIOS updeitu, chipset, pa lielam jau visus vari. :D Bet nu tie BIOS ganjau, ka visvairāk kko var sačakarēt.

Paskaties vai nav spēle nav kaut kā caur integrēto procim aizgājusi, nevis gpu. 

Vienmēr arī var paskatīties moš kāds vadiņš iet uz īso pašā kompī... 

Nav citi procesi, kas varbūt ēd baigo slodzi, kamēr spēlē?

ps. vienmēr var pamēģināt arī windows update downgradot, windows arī māk sačakarēt visu. :D

Link to comment
Share on other sites

Pēc windows pārinstalācijas nemainoties problēmai ir pamats meklēt problēmu fiziskajā vidē - iespējams kāda komponente sāk padoties. Nebūtu slikti atvērt kasti vaļā, uzmest aci vizuāli, iespējams, iztīrīt, ja putekļi ir sakrājušies, samainīt termopastas un tie visi sīkie sūdi. Ar tavām iekšām tev nevajadzētu būt problēmām ar fps csgo.

 

Link to comment
Share on other sites

Man ari lidziga problema, tiesi tagad paradijusies, iesaku speli 300fps un speles beigas 100-200 un liekas tada lena spele, normali pat sprayot nevar.

Meginaju parinstalet, nomainiju cpu (man ir 2 i5/i7 vienadi chipseti), samainiju gpu ari ne... nekas liekas,ka nepalidz. Temperaturas normalas un tikai cs ir problema. 

 

ja tu atrisini problemu, noteikti ietago mani. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, justNiks said:

Man ari lidziga problema, tiesi tagad paradijusies, iesaku speli 300fps un speles beigas 100-200 un liekas tada lena spele, normali pat sprayot nevar.

Meginaju parinstalet, nomainiju cpu (man ir 2 i5/i7 vienadi chipseti), samainiju gpu ari ne... nekas liekas,ka nepalidz. Temperaturas normalas un tikai cs ir problema. 

 

ja tu atrisini problemu, noteikti ietago mani. 

Iztīrīju kasti no putekļiem, un nomainīju termopastu procesoram un viss iet gucci!

16 hours ago, espiikjuu said:

Pēc windows pārinstalācijas nemainoties problēmai ir pamats meklēt problēmu fiziskajā vidē - iespējams kāda komponente sāk padoties. Nebūtu slikti atvērt kasti vaļā, uzmest aci vizuāli, iespējams, iztīrīt, ja putekļi ir sakrājušies, samainīt termopastas un tie visi sīkie sūdi. Ar tavām iekšām tev nevajadzētu būt problēmām ar fps csgo.

 

Liels paldies par ieteikumu, tas palīdzēja bro! Vari mani uzaicināt steamā/discord un sarunāsim samaksu, topic closed!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×