Jump to content
zzz

[Unban] zzz!

Recommended Posts

Mans niks: zzz!
Mans steamID: 76561199090336680
Admins: _TnT_
Admina steamID: 76561198023746366

Serveris: all servers
Iemesls: aim
Laiks kad nobanoja: 2021-05-10 19:52:37
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: 0

Paša paskaidrojums par situāciju:

Nebiju serverī dienu vai divas, un esmu nobanots, tagad kad ir demo, gribētu redzēt demo kas pierāda ka lietoju kautādas programmas kas nav atļautas.




Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SiekaluMeerciite said:

es tik tā, kontekstam: 

 

tam banam ari nebija pierādijuma, abi bani ir false un bez demo/pierādijumiem ka es lietoju cheatus.

Link to comment
Share on other sites

Būšu vakarā mājās, tad arī ievietošu demo.

EDIT: DEMO

Momenti: Principā no pirmā rounda līdz 5. roundam, tomēr 16 tick dēļ tie momenti ir ļoti neviennozīmīgi. Tas, kas man pievērsa uzmanību, ir 5. rounda beigas, kad aims automātiski togglojās uz pēdējo ieslodzīto. Ļoti šaubos, ka šādas unnatural kustības var imitēt pats.

 

EDIT2: @searx beidz spamot un gaidi BT lēmumu, lai arī momentu tur ir ļoti maz, savas atmazkas "es ar visu roku flikoju" vari paturēt pie sevis, ļoti žēl, ka ASAPa bana demo nebija pieejams, tur, cik dzirdēju, bija vēl interesantāki momenti.

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos to demo, tajos nosacītos raundos vispār nekā nebija, vienīgais, kas tur bij "sketchy" bija tā togglošanās, bet to var izdarīt jebkurš ar puslīdz sakarīgu aim.. :D Pārējie kill izskatījās diezgan parasti, nekā īpaša. Vai arī tiešām tas 16(?) tick demo visu bojā. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, _TnT_ said:

Būšu vakarā mājās, tad arī ievietošu demo.

EDIT: DEMO

Momenti: Principā no pirmā rounda līdz 5. roundam, tomēr 16 tick dēļ tie momenti ir ļoti neviennozīmīgi. Tas, kas man pievērsa uzmanību, ir 5. rounda beigas, kad aims automātiski togglojās uz pēdējo ieslodzīto. Ļoti šaubos, ka šādas unnatural kustības var imitēt pats.

tiko arī apskatijos, tas shots maķītī bija lucky, jo kā var redzēt es sāku kustēties un vel tas bija ar fliku, takā tas bija lucky shots jo tas bija šāviens ar spread, ja tu zini csgo mechanics, nekas sketchy tur nav tikai ka demo izskatās vairāk jo 16 tick, tu varētu unban iedot un spekot mani katru reizi kad dabūj iespēju. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, A$AP said:

1. Kopš tā brīža ka nobanoju tevi aims / gamesense palika 4x sliktāks. 
2.Neskaitāmas sūdzības no 10+ ( Ja ne vairāk ) cilvēkiem ir bijušas ka tev ir cheati.
3.Katru reizi kad tev ir kautkādi lucky šoti or insane šoti tu klusē (Ja nošauj kādu random spēlētāju ), nošauj mani kautkādā haļavā (Kā adminu) Tad uzreiz iet teksts - OMG,OMG tas bija tik lucky. 

tas bija jo nespēlēju cs tik daudz jo biju banots, un nejau man gamesence bij sliktāks es biju rusty jo kā jau teicu nebiju spēlējis dažas dienas. Visiem ir savs opinions uz kas ir insane shoti un kas nē, vienkārši sanāca tā ka tieši uz staff membera dabuju insane shotu un kautko pateicu, jo man tas likās insane vai lucky. Un sūdzības no cilvēkiem pilnīgi neko nesaka :)

Link to comment
Share on other sites

Demo neatradu neko aizdomīgu. Neatkarīgi no demo tickrate, ikviens ar decent aimu tā šauj, unbanošu, nav pietiekami pierādijumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×