Jump to content
Target

[Unban] Target

Recommended Posts

Mans niks: Target
Mans steamID: 76561198171317002
Admins: re1
Admina steamID: 76561198120620192

Serveris: all servers
Iemesls: wh
Laiks kad nobanoja: 2021-05-07 16:17:35
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: auto-20210507-1654-de_mirage.dem

Paša paskaidrojums par situāciju:

Vai Kāds cits no adminiem par apskatīt manu demo please. Es saprotu kad re1 ir augsts rep, bet ja citi varētu izteikt savu viedokli par manu nepatieso banu. (Iepriekšējā apelacijā re1 closoja thread) Manas atbildes par accusiem (rakstiju re1 privati) 2:0 1;35 izvilki ieroci līdzko pretinieks parādijās caur sienu ekrānā, nekas ipash vareja but gamesense. Man neliekas ka man šis jaskaidro es vienkārši gaidu flanku 3:1 1:18 loti wierd wide-peeks, ka ari sanaca preaimot un dzeku t spawnā, noteikti domāji ka viņš topmidā un nopaļījies; same round 1:05 redzi džeku rampā un vispār neizliecies ne zinis, tu pārcenties slēpjot savu wh un tas arī tevi brīžiem nodod. Arī šeit īsti nekā nav, tika noflashots mid domaju kad kads peekos no box, crosshair placement pa kreisi no topmid boxes. Tas ir sagadijums un es saprastu ja es aimotu kaut kur pa vidu box un butu crosshairs uz enemy T spawna tad tas butu aizdomigi. Un par to ka rampa bija chalis, es atceros tiesi to raundu un kad skatijos demo es biju nedaudz izbrīnīts, kā es vinu neredzēju. 7:1 1:14 preaimo tieši virsū caur sienu, sakārtoji crosshairu nostāk uz kreiso pusi sienā, lai swingojot viņs būtu tieši pretiniekam galvā, jo tajā brīdī zināji precīzi, kur atrodas pretinieks. Es nezinu vai tu skatijies demo bez skaņas, bet pats labi zini kad sāki scopot mani un es fast peekoju (galvenais kad aiz sienas pat crosshair nebija uz tevi vienkarši aimoju pa vidu con lai vieglak flickot uz tevi). Un kad tu scopoji ja tu ieklausies, var diezgan labi dzirdēt kad tavs teammates skraida pa jungle un vins nejies B vai CT, jo es esmu mid pēdējais un var labi saprast kad viņs peekos window. 3:12 1:40 tu neturi crosshair uz vietām, kur var būt pretinieks, tu atkal blatanti skaties virsū caur sienu, kad esi kā CT rampā aiz sienas. Jā šis izskatās aizdomīgi. Ta kā ir only A es gaidu vai būs rampā vai nē. (tad kad ir maz playeri man patīk ne īsti skatīties sienā bet jau preaimot kur enemy var būt aiz sienas un pēc skaņas Fast peekot). Vins nedarija nekadu skaņu es saku holdot rampu savadak, jo varbūt vins shifto un gaida push, es gaidu kad vinš peeko. Vins nepeekoja tāpēc es checkoju vai slope vinsh nav un mainiju pozīciju uz default box. es sāku holdot ramp ar domu, kad viņš domāja kad es aizgāju prom un mani var nošaut kad esmu ar muguru pret viņu. Ja viņs nebūtu 5 sekundēs peekojis ramp es būtu skatijies palace. Es saku ka šis rounds tiešam izsakatas nedaudz stulbi, bet te nedaudz noveicas man. 4:13 rounda beigās tu skrien no palace arā preaimojot triple box, tu redzi kā viņs no triple box izpeeko tevi un vēl ir izšāvis, tu randomā skaties pavisam citur, kautvai ir palicis tikai 1 CT, kā jau minēju pirmstam, tu pārcenties slēpt wh un viss demo itself ir pārāk aizdomīgs. Neredzēju pat viņu + viņs nešāva man. Man izlikās kad viņs ir pie jungle jo usp grūti dažreiz dzirdēt, kazik sāka šaut pa triple uz reizi sāku skatīties uz turieni. Viss demo itself ir pārāk aizdomīgs. Šajā demo ir viens aizdomīgs raunds kuru es tev paskaidroju kā es viņu nospēleju, jā crosshair tur bija pa visurieni dažreiz izskatās ka zinu kad viņs ir ramp bet tas ir kā es spēlēju.




Link to comment
Share on other sites

Reini, ko tu pīpē? Visi uzskaitītie momenti pilnīgi izskaidrojami, vienīgais 3:12 kaut kāds silver gameplay, randomā staigājot gar sienu, bet pārējais ir pilnīgi nekas. Neunbanošu, jo īsti nedrīkstu to darīt, bet var vēl kāds droši apskatīties - ar trim minūtēm, lai noskatītos šos "momentus", pietiks.

 

Izskatās, ka nostrādājis "jau bijis banots, tātad čītos atkal" mindsets, mēģinot atrast momentus tur, kur viņu īsti nav.

Edited by reborn
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, visdīvainākais spēlētājs, ko es jebkad esmu specojis, grūti noteikt tieši tos momentus, tur ir jāskatās viss demo kopā, katrs rounds. Tas playstyle, decision making, movement, crosshair placement ir pavisam off. Nu neviens tā nespēlē, un man ar to rampas roundu pietika, neviens, pat lowest elo silveri, kuri uzpushojusi agresivi rampa aiz sienas skatīsies uz exit, nevis uz sienu, es saprastu, ja būtu nostājies tieši pie exit un gatavojies swingot, lai preaimotu, ok, bet viņš sēž stūrī un skatās sienā, kā arī visa demo laikā camera placement ir, lai mostly pretinieks būtu ekrānā, kā pats man teici nenoskatījies visus roundus, tad arī nekomentē. Es palikšu pie sava, jo tā neviens nespēlē.

Link to comment
Share on other sites

Kada tieši atškīrība ir no mana playstyle, es spēlēju kā es māku un par to man liekas nepienākas bans. 

''kā arī visa demo laikā camera placement ir, lai mostly pretinieks būtu ekrānā''

vēl kaut ko izdomāsi lai tev ''proof" butu par lietu ko neesmu izdarijis, vienkarši tu sapisies un nevēlies atzīt ka tev šeit nav taisnība.

 

Tas playstyle, decision making, movement, crosshair placement ir pavisam off.

1. Man nav 5k stundas kā tev, diezgan loģiski ka crosshair placement būs off, es neteiktu ka pavisam off jo man ar playstyle dizgan labi sanāk ar to.

2. Es tevi nošavu vairākas reizes connector un vareja redzēt ka tu paliki mad, uzreiz uz spectatotoriem aizgāji, jo visi kuri tevi nošauj vairākas reizes ir cheateri.

3. Decision making to točna nevari redzēt PUB serveri, jo tajā game es pat īsti netryhardoju un man īsti vienalga bija vai nomirstu vai nē.

 

''Es palikšu pie sava, jo tā neviens nespēlē.''

Šis ir labakais proof kas jebkad ir izdomāts, man ir savs playstyle un kāda atšķirība ka citiem navienam nav tāds pats.

Es skatos sienā, jo es gatavojos wide peekot pēc skaņas, es viņu nedzirdēju tāpec es izvelejos citu pozīciju.

 

Re1 man nav nekas pret tevi, bet vienkārši tu nokļūdījies un es ceru kad tu pec laika to saprātīsi.

TnT tu visu laiku Reacto negatīvi uz manu ban appeal, esi vienu reizi atvēris manu demo ?

Link to comment
Share on other sites

Kad es teicu, crosshair placement ir off, tas nozimē, ka viņs ir bieži neloģiski un aizdomīgi novietots. Otrais punkts, ko minēji, ka es paliku ''mad'', jo tu mani nošāvi simply nav patiess, tu esi iepriekš banots, kā arī kaziks ieraudājas par tevi pāris roundus pirmstam, tāpēc iegājus spectators. Ja es nemācētu novaldīt savas emocijas, man nebūtu statuss, so šis arguments ir kinda invalid, tulīt paskaidrošu, ko es domāju ar tavu crosshair placement un decision making.

Tavs middle peek 3:1 roundā ir neloģisks, tā vietā, lai jiggle peekotu kā parasti dari, tu swingo uzreiz uz top mid kastes kreiso pusi, neiecheckojot ne under ne kreiso pusi top mid, un tieši crosshair uzkrita uz pretinieka t spawn. Ir sketchy, bet 100%? nē. 

Es pirmstam nepieminēju, bet tagad atkal paskatījos, pašā roundā 3:1 0:48, kitchen durvīs tu paspēji 1 soli dzirdēt un jūs abi sākāt shiftot, pretinieks varēja arī būt jau close uzpushojis ,bet tavs corsshairs atkal tiek novietots sienā, kad gatavojies peekot un sanāca perfekts lineup, lai iedotu headshot. Parasti spēlētāji novietotu crosshairu uz exitu, kur jau var būt pretinieks un tieši pirms iepeeko novieto crosshairu sienā, lai swingā varētu nošaut, bet tev crosshairs visu laiku bija sienā.

Rounds 7:1 1:14 

Tu atbildēji: ''Es nezinu vai tu skatijies demo bez skaņas, bet pats labi zini kad sāki scopot mani un es fast peekoju (galvenais kad aiz sienas pat crosshair nebija uz tevi vienkarši aimoju pa vidu con lai vieglak flickot uz tevi). Un kad tu scopoji ja tu ieklausies, var diezgan labi dzirdēt kad tavs teammates skraida pa jungle un vins nejies B vai CT, jo es esmu mid pēdējais un var labi saprast kad viņs peekos window.''

Tātad, par window spēlētāju es neko neteicu, tur viss ir kārtībā, jā, es iescopoju, nejau par to iet runa, iet runa, ka tu precīzi uztemēji man virsū caur sienu, tas, ka teici, ka nebija man virsū ir false, tu novietoji crosshair pēc manis uz kreiso pusi sienā, lai precīzi varētu ieswingot un iedot headshot.

Vēlviens rounds, kuru pirmstam nepieminēju 8:1 1:12, esot zem window uz ledge, tu dzirdēji roundtime 1:06 ka spēlētājs top con iescopeo ar awiku, pirmo sekundi ieholdo coni, un noņem crosshairu nost, tehniski, ja viņs būtu sācis shiftot virsū pēc scope, kamēr tu skatījies con exit viņs fiziski nevarēja paspēt aizshiftot un iepeekot tevi, a tad, kad pagāja pietiekami laiks, lai varētu jebkurā mirklī tevi peekot, tu noņem crosshairu un skaties kautkur sienās un bezsakaru dari, uzreiz pēctam mēģini ielekt logā vispār neskatoties vai pretinieks ieshiftojis junglā, itkā tu zinātu, ka visu šo laiku viņš stāv uz vietas un nepeekos ne coni ne logu, mēģini uzreiz pēctam ielekt no loga shortā, tev nesanāk un tu nokrīti, necheckojot ne konī kreiso pusi ne logu tu pa taisno jiggle peeko vina pozīciju itkā zinādams, ka visu laiku viņs tur ir bijis un pēctam swingojot prefo, šāvienam nav ne vainas, bet tavs decision making ir off, vairākas reizes viņs varēja tevi uzpushot conii vai logā, varēja ari būt kreisajā pusē konī close, bet tu fokusējies tikai uz vienu pozīciju, to kur viņš jau stāv. Kāpēc? Nezinu, pilnīgi neloģisks scenārijs.

Rounds 3:12 1:40

''Jā šis izskatās aizdomīgi. Ta kā ir only A es gaidu vai būs rampā vai nē. (tad kad ir maz playeri man patīk ne īsti skatīties sienā bet jau preaimot kur enemy var būt aiz sienas un pēc skaņas Fast peekot).''

Manuprāt, šis rounds ir decider dēļ kura es biju drošs, ka tev ir wh, man te, manliekas, nevajag neko komentēt, bet nu.. Šādi neviens nespēlē, tu pieej pie rampas entrance un skaties sienā uz pretinieku, es saprastu būtu close un ieswingotu vai jiggle peekotu, bet tu blatanti skaties sienā, līdz ko pretinieks pienāk tuvāk tu vairāk sāc fokusēties uz exitu un ļoti dīvani turi crosshair, kā arī pietiekami, lai redzētu enemy caur sienu. Pretinieki var shiftot uz iznākt ārā vai ātri ieswingot pēdējā mirklī, tas plays doesnt make any sense, jo ja pat uz skaņu spēlētu, tu nestāvi tieši aiz sienas, lai uzreiz peekotu, bet dziļāk iekšā stūrī. Saprotu, ka tu neesi top tier spēlētājs, bet pat silveri neko tik wierd un dumb nedara.

Tie pārējie mirkļi, ko minēju nebija tik sketchy, bet vienkārši ļoti neloģisks un wierd playstyle, kā arī mirkļi, par kuriem tikko ieminējos ir pietiekami, lai mani pārliecinātu. Jo es saprastu viens plays ir tāds, bet tev ir vairāki vienas mapes ilgumā un tas addojas up. Protams, ka katrs wallhackeris centīsies noslēpt savus cheatus un šis darbs nav viegls, lai spriestu kurš cheato kurš nē, bet šoreiz es esmu convinced, kā arī esi jau banots pirmstam. Esmu pateicis visu, ja tev tas liek justies labāk, tad vēl kāds var izskatīt šo demo un droši izteikt savu viedokli, es vairs neko nekomentēšu un palieku pie sava viedokļa.

 

Link to comment
Share on other sites

Es respecteju tavu viedokli, bet tu kļūdies. Es nevaru spēlēt serveri tikai dēļ tava viedokļa kurš ir vienkārši nepatiess.

Man liekas diezgan negodīgi. Un es tiešām varētu mierīgi nopirkt unban bet es neesmu neko izdarijis nepareizu.

Es nezinu kā pierādīt ka necheatoju.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×