Jump to content
TheShotty7

Pastnieks [Jailbreak]

Recommended Posts

1. https://steamcommunity.com/id/mainpastnieks/
2. Tātad ,neesmu pārliecināts vai bija kādi freekilli, taču varu apliecināt ,ka feivorisms bija ļoti izjutams ,kā viņš šķiroja un šāva mani ,pat tajos gaijumos ,kad pa viņu šauj ar ieroci , kā arī vins ir drusku toxic voice chata ,tieši kad adminu nav , es piekrītu ,ja iedosiet man mute arī ,jo tiešām man nervi vairs netur klausīties viņa gudrajā mūldēšanā ,bet ceru ka uzklausisi un noskatisies visu demo un tiešām iedosi viņam to CT banu ,jo daudzi jau sūdzas un šī jau ir kurā reize ,apakšā iemetīšu dažus screenus vel.
3. Apakshā.
4. Visu demo ja vari ludzu noskaties.

4CD1887E4BF35F9613F9EB1AC3245B0FA9565072

A5A2269C4DD10D854E31F1A6D1FCAC601FCB3857

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1807607464155774399/3F955CC9CABDB1AD198BA5CFED45687B119989A1/

auto-20210415-1926-jb_overcore_v5.dem.bz2

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu pie nākošās sūdzības actually noskaties demo, nevis spried pēc spēlētā noteiktajā laikā. Jo pilnīgi nekas no tava raksturotā nebija tur, feivorisms tur īsti vispār nebija, jo nebija īsti tādi momenti kā tu aprakstiji, +tu pats nepildi komandas un pēctam raudi, ka redz fdmg`o vai vispārīgi fk`o. Jo bija daudz brīžī kad novirzies uz kkāda mp9 vai ct pusi un pilnīgi var just kā čatā kautko raudi, kautvai tā bija tava vaina, droši iesaku, noskaties pats demo un ieraudzīsi, jo šobrīd tiešām liekas, ka pats esi uzēdies uz viņu un par katru elpas vilcienu tgd viņu reportosi, jo prost viņš tev nepatīk. +ja tiešām ir kautkas ko ļoti gribi lai iedziļijos tad raksti raundu, nevis "kautkur tur bija feivorisms, un moš arī kāds fk" tad jau varbūt nākošreiz prost iemet no random jb mapes demo un "tur kkur jābūt fk`liem". Tā vairs nav sūdzība.

 

Un par tiem screeniem, neesam pirmskolas līmenī lai par katru no 1x uzrakstītiem tekstiem iekš čata gagotu or whatever. Like tas vien pierāda faktu, ka pats nedomā līdzi un tik raksti sūdzības par viņu.

Ceru dabūšu nākošajā dzīvē kkādas 30min atpakaļ ko tikko iztērēju.

Un kārtējā sūdzība tikai no tevis, nevis "daudzi sūdzās par viņu".

 

:tc:

Edited by Outpace
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×