Jump to content
Skorpion2021

Lago frīzo csgou onlainā

Recommended Posts

Nav iespējams spēlēt onlainā. FPS turas stabili 170. spēle iet ar pauzēm, tā kā uzkarās uz sekundi, vai arī spēlētāji parādās pazūd.  Ar citām spēlēm problēmu nav.1817665304_Screenshot(26).thumb.png.d336687985422482a2dfc5fc8a870f34.png673112766_Screenshot(27).thumb.png.5e085e59047e0ec82ef67447f4395c8d.png1880948595_Screenshot(28).thumb.png.a21deea44cd551c766e0f9efb051d892.png853473362_Screenshot(25).thumb.png.8f75ae1b4e7d21d4bb017b43a05a0649.png Problēma sākās ar monitora maiņu. 2K 144Mhz netieku skaidrībā kā atrisināt problēmu 

Link to comment
Share on other sites

1. Vai Nvidia settingos esi uzlicis/ieslēdzis 144hz?

2. Vai pašā monitorā esi uzlicis 144hz? Nav tā, ka nvidia settingos ir vecie hz, bet monitorā ir uzlikts augstāks hz, tādējādi konfliktējot savā starpā?

3. Man personīgi kopš laika sākuma bija tā, ka csgo uz pussekundi/sekundi frīzoja, un liekot settingus spēlē šādi un tādi, kā arī pārinstalējot nekas nemainījās. Problēma izzuda uzreiz tad, kad csgo ielādēju uz ssd, jo līdz tam bija uz hdd. Tā kā, ja tev ir ssd, tad pamēģini uz to ielādēt.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Qww said:

1. Vai Nvidia settingos esi uzlicis/ieslēdzis 144hz?

2. Vai pašā monitorā esi uzlicis 144hz? Nav tā, ka nvidia settingos ir vecie hz, bet monitorā ir uzlikts augstāks hz, tādējādi konfliktējot savā starpā?

3. Man personīgi kopš laika sākuma bija tā, ka csgo uz pussekundi/sekundi frīzoja, un liekot settingus spēlē šādi un tādi, kā arī pārinstalējot nekas nemainījās. Problēma izzuda uzreiz tad, kad csgo ielādēju uz ssd, jo līdz tam bija uz hdd. Tā kā, ja tev ir ssd, tad pamēģini uz to ielādēt.

ir SSD 512GB spēle uz ssd Monitors 144 Nvidia arī 

Link to comment
Share on other sites

Kaads ir baroklis? Iespeejams tas nespeej padot jaudu, jo man ir liidziiga situaacija, bet ir iesleegta opcija pie overload restarteet PC vai uzkarinaat PC, jo nu kopsh PC iegaades iegruziiju 3700mhz corsair ramu, un 32" Samsung Oddyssey curved monitoru, peec kura saaka kaarties PC, tad nolaidu mazaak mhz un paarstaaju izmantot GPU tweak software un viss bumbaas... Nopirku jaunu maateni un barokli, kaa arii proci, bet taads besis mainiit.... 

Link to comment
Share on other sites

Steamā pie "launch options" komandai "-freq" ir 144 hz?

Ārpus šī nezinu citus risinājumus, varbūt pārinstalēšana var salabot.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Feilinjsh said:

Kaads ir baroklis? Iespeejams tas nespeej padot jaudu, jo man ir liidziiga situaacija, bet ir iesleegta opcija pie overload restarteet PC vai uzkarinaat PC, jo nu kopsh PC iegaades iegruziiju 3700mhz corsair ramu, un 32" Samsung Oddyssey curved monitoru, peec kura saaka kaarties PC, tad nolaidu mazaak mhz un paarstaaju izmantot GPU tweak software un viss bumbaas... Nopirku jaunu maateni un barokli, kaa arii proci, bet taads besis mainiit.... 

p.s. monis ir 240hz, 1ms response, kaa arii rams ir diezgan jaudiigs 16gb, cik lasiiju netaa vnk PSU man jau taa bija uz max. ar to kas bija ieinstaleets liidz tam, bija 144mhz BENQ zowie monis ar kkaadiem parastiem 1600mhz ramiem 16 gb

Edits + citreiz vnk izmeta no CS kaa tikko video karte ieskreejaas

Edited by Feilinjsh
Link to comment
Share on other sites

var būt arī ka freesync pie vainas, man bija tā ka man ielokojās 144fps , bet cs visulaiku mētā fps un šķita ka lago, paprovē to freesync izslēgt arā monitora settingos. :) man tas palīdzēja, pēctam nebija vairs locks un ar 300+ fps skraidiju un šaudijos xd

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×