Jump to content
love_me

SOS

Recommended Posts

HEY..

Problēma - pāŗis dienas atpakaļ bratans norāva VAC, nākamajā dienā burtiski uz otra acc atkal VAC un burtiski 20min atpakaļ man VAC, bet garantēju, ka nēesam lietojuši nekādas palīgprogrammas..

Kāds zin, kas notiek un varbūt var kautkāda maģīskā veidā izpalīdzēt?!?!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par pašu pirmo VAC jums, bet cik zinu tad ,ja connecto numuru un vispārīgi to pašu informāciju lieto ko ar vacoto accountu, tas transferojas uz jauno accountu, īsti nezinu kā precīzāk paskaidrot par cik neesmu ļoti zinošs par šo, bet cik esmu dzirdējis labāk pilnīgi visu no 0 veidot ,ja gribi normālu acc bez riska.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kaspars. said:

HEY..

Problēma - pāŗis dienas atpakaļ bratans norāva VAC, nākamajā dienā burtiski uz otra acc atkal VAC un burtiski 20min atpakaļ man VAC, bet garantēju, ka nēesam lietojuši nekādas palīgprogrammas..

Kāds zin, kas notiek un varbūt var kautkāda maģīskā veidā izpalīdzēt?!?!

varbūt sen, sen kāds ir norāvis uz tā paša pc vac or gameban, same situācija bija man, 1 acc vac dabūja dēļ scam, un otrs pēc kāda laika random tika nobanots, domāju ka neko nevar darīt, vac nevar noņemt, un visdrīzāk Tev steam support neatbildēs, pats esmu mēģinājis neskaitāmas reizes sazināties.

  

1 hour ago, Kaspars. said:

Viņa abi acc nebija saistīti ne ar epastu/telefona nr - vienīgi IP.

Mans tieši tāpat - 8 gadus vecs profils un pēķšņi WTF.

 

+bans no overwatch 

 

Supporta atbilde - 

https://prnt.sc/106z9g6

edit:

visdrīzāk ka tā arī ir vienīgā atbilde ko saņemsi, same bija, teica ka 2 nedēļu laikā dos atbildi, gaidu jau 2 gadus ;//

Edited by linceens
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Outpace said:

Nezinu par pašu pirmo VAC jums, bet cik zinu tad ,ja connecto numuru un vispārīgi to pašu informāciju lieto ko ar vacoto accountu, tas transferojas uz jauno accountu, īsti nezinu kā precīzāk paskaidrot par cik neesmu ļoti zinošs par šo, bet cik esmu dzirdējis labāk pilnīgi visu no 0 veidot ,ja gribi normālu acc bez riska.

Viņa abi acc nebija saistīti ne ar epastu/telefona nr - vienīgi IP.

Mans tieši tāpat - 8 gadus vecs profils un pēķšņi WTF.

 

+bans no overwatch 

 

Supporta atbilde - 

https://prnt.sc/106z9g6

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×