Jump to content
Outpace

[PUB] Mednieku konkurss v2

Recommended Posts

Tā kā pagājuši jau 3+ gadi kopš pēdēja mednieku  konkursa, tad pienācis beidzot laiks asināt nažus un doties medīt.

0YOSKYS.png 

Noteikumi pavisam vienkārši, sākot ar 1.februāri ( rank rr dienu) jums ir 2 nedēļas laiks , lai nomedītu kādu no bounty boardā rakstītajiem sliktajiem cilvēkiem, kad kāds ir nomedīts un noscreeno un ieliec te pat topikā, kā papildus pierādijumu piemetot demo failu no mapes kurā notika notikums(vēlams raundu). Kā arī ,ja būs kāds prost draugam grib iedot vipu, tad loģiski abi tiks diskvalificēti un balva ies secē.

Ja kāds no bountyboarda nebūs vispār aktīvs, tiks izņemts vai aizstāts ar citu spēlētāju.

'' Atceries, ja tas būs viltots, varēsi atvadīties no IDENTY. (: ''  (citēts no pēdējā konkursa) Kappa

WARMUP NESKAITĀS!

 

 


Bounty board (+viņu vēlējumi jums) :

  • har1 - "Gandrīz 600h laikā nodurts tikai dažas reizes. Šaubos, ka nākamā reizē būs šī konkursa laikā, bet nu veiksmi. Noteikti, ka būs grūtāk nodurt mani nekā nodurt em1 vai re1'' (14d VIP +3idc)
     
  • em1 -"iedurs man, iedurs slimnīcā" ( 30d VIP + 1idc)
     
  • re1 -  ''Esmu AWP dievs, ja kāds pretinieks tuvosies, parādīšu kur vēži ziemo, vienīgā iespēja mani nodurt ir ja es ar mūziku spēlēju.'' ( 14d VIP +3idc)
     
  • Outpace -  ''Ja tiešām gribi tikt ctbanots uz mūžu, go for it, ja ne tad labāk pa gabalu no manis lūdzu, kā nekā 2m distance jāietur (:'' (14d VIP +3idc)
     
  • Boomix -  ''Tu tiešām ceri, ka tu varēsi mani sadurt? Aizlidošu prom ar drone, uzlikšu sev 1000hp, aizkrāsošu tev acis un iedošu tev drugs. Redzēsim, kā tad tu mani nodursi, hehe.''
     
  • Asterixx - "Kaut esmu šeit neilgi, tas nedod lielas cerības dabūt manu galvas trofeju" (7d VIP +5idc)
     
  • Hazzijs -  "Mani neviens nenodurs. Ja nodurs, samaksāšu, ka neviens nebūs to redzējis. Kā reāli saka īzī" (14d VIP +3idc)
     
  • Clubstep -  "Laipni gaidīšu tevi  T spawnā." (30d VIP +1idc)
     
  • Exsup - "Nodursi mani, nosimpošu tavu ģimeni." (14d VIP +3idc)
     
  • Qww - "Nebūs. Bet, ja būs 5 EUR skins no manis." (14d VIP +3idc)

 



Balvas šoreiz paliek noslēpumā līdz tiek likvidēta noteiktā persona un screen`s topikā. Balvas jau ir zināmas un lists nosūtīts par katru cilvēku boomixam. (Noknifojot kādu ir iespēja dabūt no 7/14/21/30 dienu vipu + 1/3/5 idc ,  balvas katram tīri random no wheelofdecide iedalītas, lai nav nekādā ziņā sliktākajam targetam labākais bonuss un jā, (clubs īpašs gadijums)

 

Duram līdz 15.02.2021!

 

p.s. Ja tev jau ir VIP`s tad tas tiks upgradots uz VIPPLUS uz noteikto ilgumu.

 

 

LAI IZDZĪVO STIPRĀKAIS! GL

Ja būs redzama aktivitāte, gnjau sadomās vēl kādu konkursu pēc kāda laiciņa.

Edited by Outpace
Link to comment
Share on other sites

Nodūru Outpace

Pirmo reizi nodūru rezultātā 3;0 , bet acceptoju "double or nothing" un nodūru otrreiz rezultātā 1;4.

Paldies par konkursu, laikam vairs neduršu nevienu, lai paliek kaut kas arī citiem, ja vēl visi jau nav nodurti. 

auto-20210201-1846-de_mirage.dem

Edited by Nezinkas
Link to comment
Share on other sites

Laimētāju saraksts:

Akmens 312039937 (72dienu VIP + 10idc)
Nezinkas 236191361 (28dienu VIP + 6idc)
Steven 1011172360 (30dienu VIP + 1idc)
Siekala 421597623 (7dienu VIP + 5idc)
Vitrage 353105709 (14dienu VIP + 3idc)
Justniks 225893315 (30dienu VIP + 1idc)
re1 160354464 (14dienu VIP + 3idc)

 

Balvas pa šovakaru tiks sadotas,

tiem kas jau ir atbalstījuši serveri ar VIPPLUS, tiem tiks pagarināts šis statuss.

Ja tev ir parastais VIPs, tad tas tiks pagarināts atkarībā no balvas.

Ja tev nav VIPs, tad no šodienas līdz x dienām tev ir piešķirts VIP.

 

 

Diezvai nākošreiz būs tāds pats konkurss, jo diezgan liels haoss ir pirmajā dienā, īpaši kad 50% no tiem kuri jādūr ir vienlaikus serverī, uz beigām jau diezgan mierīgi palika. Ja tiks rīkots kautkas līdzīgs, tad noteikti kautkā pakāpeniski būs. Anyway, paldies visiem kas centās un piedalijās, un jau drīz varētu būt nākošais foršais turnīrs, ko daudzi jau gaida, bet kas tas ir un kad viņš notiks, lai paliek noslēpumā šobrīd.

 

cheers!

HYPERS

Link to comment
Share on other sites

Paldies par organizēšanu! :FeelsLoveMan:

Bija fun, it īpaši pirmajā dienā, kad bija liela aktivitāte serverī, un 80% no saraksta tika nodurti. 

Nākotnē varētu saraksta cilvēkiem iedot trīs dzīvības, tādējādi tiktu veicināts "jautrības" efekts serverī uz ilgāku laika periodu, kā arī atkarībā kā nu pagriež noteikumus, tad tas, kurš no saraksta izdzīvo ar visvairāk dzīvībām, saņem mini balvu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×