Jump to content
darkets

Retakes, komandas

Recommended Posts

Sveiki! Būtu ļoti jauki, ja uztaisītu retakes/executes serveri. Manuprāt, tas piesaistītu jaunu publiku un piedāvātu plašāku klāstu serveru paliekot IDenty serveros. 

!gloves komanda vajadzētu būt pieejama par brīvu, jo tie kas pērk VIP-PLUS pērk to tikai dēļ statusa vai vienkārši lai atbalstītu serveri.

Varbūt arī !stickers komandu varētu iekļaut. ( par brīvu )

Paldies.

Edited by darkets
Link to comment
Share on other sites

Retake - būs tā pat kā ar FFA DM serveri kurš bija pirms gada/maybe diviem , un ar dueli kas nesen iznāca un tā arī vairs nav, sākumā būs baigi hype par viņiem un tpt ar laiku pazudīs cilvēku, jo tie serveri ir tādi kur tieši vajag cilvēkus, lai baudāma spēlēšana būtu, ja būs 2v2 vienmēr, tad pēc mēneša serveris būs dead, nav vērts.

 

Ranking sistēma pubā nav ne vainas, nezinu vai pa savām 3h online vispār baigi vari tikt tik augstu lai secinātu ,ka pārāk daudz xp pazaudē, +tev kopā pa visu laiku ir tikai 7spēlēšanas sesijas bijušas, nedaudz random ieteikums, ja par sevi runā ,ka redz grūti rankupoties, jo katrs otrais kills ko dabū tev kkādus +10 / + 20 punktus dod.

Gloves, pilnīgi nepiekrītu, un neizpratu tavu "jo tie kas pērk VIP-PLUS pērk to tikai dēļ statusa vai vienkārši lai atbalstītu serveri." , jo loģiski tie kas pērk vipus utt. grib atbalstīt serveri utt. , kā arī nezināju ka VIPPLUS pērk tikai dēļ statusa, nezinu kur redzi tur kautko īpašu ar ko varētu "flexot". teorētiski tie paši 5€ mēnesī pārconvertojot uz idc kas parastais vips. Vips protams nedaudz izdevīgāks.  VIPPLUS jau tā diezgan useless, vienīgais ir glovi, un 1%bumpmines kas nāk klāt..

 

un par stickers jau boomixam vienu reizi biju uzjautājis viņa domas, kaut pats šaubijos par to, nepārvērtīsim serveri par vienu otru komūnu kur arī pat fortnite dejas ir utt.

 

Edited by Outpace
Link to comment
Share on other sites

Par dueļiem doma nebija slikta, tikai nekur citur tādus serverus personīgi neesmu redzējis. Retake manuprāt spēlēs cilvēki, vismaz es 100% uzturēšos tur lielāko daļu. Par to, ka retakes ir ffa dm, daļeji piekrītu, bet tie vismaz dod citas spēles aspektus. Retakes rada + - realistisku spēles rekreāciju, kas cilvēkiem palīdz attīstīt crosshair placementu un post-plant situācijas stratēģiju attīstīšanu, kā arī jaunākiem spēlētājiem calloutus utml.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Outpace said:

Retake - būs tā pat kā ar FFA DM serveri kurš bija pirms gada/maybe diviem , un ar dueli kas nesen iznāca un tā arī vairs nav, sākumā būs baigi hype par viņiem un tpt ar laiku pazudīs cilvēku, jo tie serveri ir tādi kur tieši vajag cilvēkus, lai baudāma spēlēšana būtu, ja būs 2v2 vienmēr, tad pēc mēneša serveris būs dead, nav vērts.

 

Ranking sistēma pubā nav ne vainas, nezinu vai pa savām 3h online vispār baigi vari tikt tik augstu lai secinātu ,ka pārāk daudz xp pazaudē, +tev kopā pa visu laiku ir tikai 7spēlēšanas sesijas bijušas, nedaudz random ieteikums, ja par sevi runā ,ka redz grūti rankupoties, jo katrs otrais kills ko dabū tev kkādus +10 / + 20 punktus dod.

Gloves, pilnīgi nepiekrītu, un neizpratu tavu "jo tie kas pērk VIP-PLUS pērk to tikai dēļ statusa vai vienkārši lai atbalstītu serveri." , jo loģiski tie kas pērk vipus utt. grib atbalstīt serveri utt. , kā arī nezināju ka VIPPLUS pērk tikai dēļ statusa, nezinu kur redzi tur kautko īpašu ar ko varētu "flexot". teorētiski tie paši 5€ mēnesī pārconvertojot uz idc kas parastais vips. Vips protams nedaudz izdevīgāks.  VIPPLUS jau tā diezgan useless, vienīgais ir glovi, un 1%bumpmines kas nāk klāt..

 

un par stickers jau boomixam vienu reizi biju uzjautājis viņa domas, kaut pats šaubijos par to, nepārvērtīsim serveri par vienu otru komūnu kur arī pat fortnite dejas ir utt.

 

Retake serveri ir ļoti populāri, zinu serveri kurš ir ļoti populārs, bet ir ļoti daudz bugu, ja palaistu serveri bez bugiem, kļūtu ļoti populārs, būtu arī daudz cilvēku no eiropas kas tajā spēlētu, tāpēc nekādu kļūdu tajā servera palaišanā es neredzētu, personigi ieteiktu arī ieviest komandu !sticker, domāju ka komanda pievilinātu ļoti daudzus spēlētājus.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad mums jau nebija retake serveris, kurā neviens nespēlēja?

edit : es esmu 70% pārliecināts, ka mums pirms puba bija retake serveris :D

edit2 : es blonds

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, faz said:

Vai tad mums jau nebija retake serveris, kurā neviens nespēlēja?

Man liekas ka nē, bija tikai AWP kurš nomira un tad vēl bija tas Duels, kas nomira

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×