Jump to content
GERA

[Unban] ⛧GERA⛧

Recommended Posts

Mans niks: ⛧GERA⛧
Mans steamID: 76561198798753589
Admins: linceens
Admina steamID: 76561197963711726

Serveris: all servers
Iemesls: General cheating/exploits
Laiks kad nobanoja: 2020-12-26 13:30:20
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: auto-20201226-1300-jb_lost_planet_redux_v1a.dem

Paša paskaidrojums par situāciju:

Šodien,(12.26.2002.) jail break serverī izmantoju macro (kā joku!) makro nebija pielietots uzdotejā spēlē. Ja būtu uzdota šī spēle kā uzdevums pašsaprotami nebūtu izmantojis! Paskaidrošu kādēļ man ir šāds makro un kapēc man tādu vajag! Spēlējot spēli minecraft no zombijiem centos dabūt XP kas dotu man leveļus lai varētu pārtaisīt instrumentus šis macro nebija domats lietot iedenty serveros. Pēc macro izmantošanas admins (Linceens) teica vai tevi tagat nobanot? es teicu nē tas bija joks ka es tā vairs nedarišu. Viņš turpināja, nu bet es tevi varu tgt nobanot! pagāja 10 min un pēksni saņēmu banu. Kādēļ man liekas ka bans ir nepamatots! 1. macro nebija pielietots uzdotās spēles laikā. 2.sakarā ar pirmo apgalvojumu man liekas ka perma bans ir parak traki.( saprastu ja uzliktu 2h vai ari 1 dienu) 3.nobanot no vissiem serverim ir neloģiski jo nekurā citā serverī šis macro nevarētu nekādā viedāpalīdzēt vai ari izjaukt spēles būtību! P.S - Sapratu savas kļūdas un apsolos nekad vairs nejokot un nepielietot šāda vaida manipulāciju!




Link to comment
Share on other sites

tik random paskaidrojums tev sanāca, bet par cik ir zsvētki, un diezvai permu baigi par autoclickeri vajadzētu likt šoreiz unbanošu, tas nekādīgi nedod tiesības pēc šī posta iet un autoclickot 24/7 serverī, jo tad ganjau arī paliksiet zem bana.

 

:tc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×