Jump to content
itsssrobby

Sudziba HOUL [Jailbreak]

Recommended Posts

Pārkāpēja profils / steamid / niks: https://steamcommunity.com/id/houligais/ 

Mape / Serveris / Datums / - 12.25.2020 jb_arctic_jail_v3 5 rounda apmeram 3 minute

Pārkāpums (piem. wallhack,) :Fk

Papildus informācija ( Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrēta situācijas aprakstu): Bija jabut rinki biju tur tika nogalinats lideris pagaidiju 5 sec un skreju pie houl uzlidu pa trepem vins panema lideri pateica jabut rinki un uzreiz nosava un atteicas slayoties ka ari chata pret mani bija toxic un teica ko es raudot un lai rakstu sudzibu.

 

auto-20201225-1614-jb_arctic_jail_v3.dem.bz2

Link to comment
Share on other sites

20) Gadījumā ja tiek nogalināts līderis, spēkā paliek iepriekšējā līdera dotās komandas, līdz brīdim kamēr tiek izvēlēts jaunais līderis (max. 5 sekundes) un tiek dotas jaunas komandas - paziņojot, ka iepriekšējā spēle/diena ir beigusies.

Nomira līderis, tu man skrēji uzreiz virsū, nepagāja 5 sekundes un es tevi nošāvu.

Link to comment
Share on other sites

nevienam no jums nav pat taisnība, jo 1) nepagāja 5sekundes un tu sāki skriet, 2) līderis (houl) deva komandu sastingt ( pirms pagāja 5sekundes) , ko fur`ijs bija izpildijis, teorētiski tur skaitās fk, jo devi jaunu komandu, ja nebūtu šī komanda dota, tad arīi šis 20 noteikums strādātu un mierīgi varētu šaut nost.

 

anyway still diezgan smieklīgi ,ka par tik specifisku "fk" sipar ko pašam nav 100% pārliecība, taisi sūdzību.

 

:tc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×