Jump to content
boomix

Covid vakcīna

Jautājumi par Covid  

102 members have voted

  1. 1. Vai domā vakcinēties pret Covid-19?

    • 31
    • 53
    • Vēl nezinu
      18
  2. 2. Vai domā ka vīruss izveidojies dabiski vai mākslīgi?

    • Dabiski
      32
    • Mākslīgi
      65


Recommended Posts

man patīk, 100% valts ir vien no tiem, kurš bļāva - akd, mirst vecie no covida tik daudz? "safabrikots, fake news, dezinformācijas, mūs mēģina apmelot".

Mirst no covid vakcīnas?" nevar būt vakcīna nogalinās mūs visus, pasties cik gados vecie cilvēki nomira, tā nav efektīva."

Tad Valt mīļais, izvēlies tomēr vienu no diviem variantiem, vai tu esi covids neticētājs vai vakcīnas neticētājs.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, conca said:

man patīk, 100% valts ir vien no tiem, kurš bļāva - akd, mirst vecie no covida tik daudz? "safabrikots, fake news, dezinformācijas, mūs mēģina apmelot".

Mirst no covid vakcīnas?" nevar būt vakcīna nogalinās mūs visus, pasties cik gados vecie cilvēki nomira, tā nav efektīva."

Tad Valt mīļais, izvēlies tomēr vienu no diviem variantiem, vai tu esi covids neticētājs vai vakcīnas neticētājs.

TAD mīļa Končiņ, Iemācies interpretēt manis rakstīto pareizi pirms man pārmet, es neesmu teicis, ka kovids neeksistē... TAS KO ES TEICU, ka mirst vecie...tad  man teica, ka vakcīna ir SAFE  un tur tehnoloģijas tādas kā vēl nekad...tagad cilvēki no tās mirst, es tikai metu faktus acīs, kāpēc mana nostāja pagaidām ir PRET vakcīnu. PAGAIDĀM. 

Quote

  vācījā ir vidējais vecums cilvēkam kas mirst no covida ir 89... SO es neuzskatu, ka man kā veselam indivīdam pašlaik vajadzētu ko tādu darīt. Es pagaidām -  nezinu.

pārlasi šo vēlreiz...  
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, veterans said:

TAD mīļa Končiņ, Iemācies interpretēt manis rakstīto pareizi pirms man pārmet, es neesmu teicis, ka kovids neeksistē... TAS KO ES TEICU, ka mirst vecie...tad  man teica, ka vakcīna ir SAFE  un tur tehnoloģijas tādas kā vēl nekad...tagad cilvēki no tās mirst, es tikai metu faktus acīs, kāpēc mana nostāja pagaidām ir PRET vakcīnu. PAGAIDĀM. 

pārlasi šo vēlreiz...  
 

Nu pēc tavas teorijas, 80 gadīgie mirst no savām hroniskām saslimšanām, bet covids kā blakusslimība. Tad kāpēc šajā situācijā ar vakcīnu , seniors neviss nomirst no vakcīnas, bet piem. no savas pilnas buķetes ar hroniskām?

Otrkārt, palasi manis rakstīto iepriekš, es minēju par grupveida imunitāti. Ja tu nepiekrīti šim, tad tu arī nepiekrīti slimības eksistencei. thats all, droši staigā ar folija cepurīti, lai satelīts nespēj tevi paķert. gl

Edited by conca
Link to comment
Share on other sites

iw9fGys.png

Mass fucking media . 06.01.2021. Cilvēks saņem vakcīnu lai iedrošinātu citus Melnos amerikāņus lai to paņemtu

22.01.2021 86 gadu vecumā nomiris leģenda, ne vārda par vakcīnu  :clown:

Link to comment
Share on other sites

Jā, iedomājies, tās divas lietas nav saistītas?

Nākošreiz ziņās gribēsi redzēt, ka cilvēku notrieca autobuss, jo iepriekšējā dienā pamēģināja citu piena paku paņemt veikalā?

Correlation does not imply causation.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arcca said:

Jā, iedomājies, tās divas lietas nav saistītas?

Nākošreiz ziņās gribēsi redzēt, ka cilvēku notrieca autobuss, jo iepriekšējā dienā pamēģināja citu piena paku paņemt veikalā?

Correlation does not imply causation.

A moš viņš iedzēra to pienu, no kā viņam palikta slikti, un noreiba galva. Tad viņš iestreipuļoja uz ceļa un viņu notrieca autobuss? Tad jau ir saistība

Link to comment
Share on other sites

https://www.bbc.com/news/uk-55784199 

https://www.healthline.com/health-news/you-can-still-spread-develop-covid-19-after-getting-a-vaccine-what-to-know#What-the-vaccine-does,-doesnt-do

:clown:

Nerunājot vēl par visiem false positives utt.

Quote

The vaccine works to keep you from getting severely ill.

But if you get infected, it may not prevent you from spreading the virus to others.

LAb viss es šeit vairs neko nemetīšu pats savs laimes kalējs. Amen. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×