Jump to content
boomix

Covid vakcīna

Jautājumi par Covid  

102 members have voted

  1. 1. Vai domā vakcinēties pret Covid-19?

    • 31
    • 53
    • Vēl nezinu
      18
  2. 2. Vai domā ka vīruss izveidojies dabiski vai mākslīgi?

    • Dabiski
      32
    • Mākslīgi
      65


Recommended Posts

Mans skatījums uz visu šo ir varbūt nedaudz , nedaudz specifiskāks - vakcinēšos tikai tādā gadījumā , ja ceļojot/izbraucot  no valsts , vajadzēs balstīties uz  ''covidpass'' noteikumiem un , ja obligāta vakcinācija būs iekļauta šajā apliecinājumā/aplikācijā!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Hazzelis said:

Čau, still mistiskā veidā pēc šīs saslimušo skaita statistikas neesmu saslimis, ja kādam no identija ir, pls send, labi samaksāšu, vēlos izmēģināt šo vīrusu savā ķermenī.

#NavTādsCovids

Tu tak esi viens dīvains banāns!!!

Cik Latvijā ir iedzīvotāji un cik KOPĀ ir bijuši slimības gadījumi?! Ieraksti TAGAD google un apskaties, salīdzini - veic secinājumus... pamuļķis! :D

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Floki said:

Tu tak esi viens dīvains banāns!!!

Cik Latvijā ir iedzīvotāji un cik KOPĀ ir bijuši slimības gadījumi?! Ieraksti TAGAD google un apskaties, salīdzini - veic secinājumus... pamuļķis! :D

Jaunieti, tu mēdijus vairāk klausies dalbajobs, covids ir prosta gripa, kas ir vairāk lipīga un viss, tas ka veci vai uz pirkstiem skaitāmi jaunāki cilvēki mirst tas nav nekas, no parastas gripas bija daudz vairāk mirušie ar daudz reiz lielāku gados jauno cilvēku miršanas koeficentu, bet neviens to mēdijos nerakstīja, jo tas nebija populārs topiks vairs jau cik gadus, parādijās jauns vīruss un visiem parādijās veids kā uzpelnīties (masku un visu pārējo aizsarglīdzekļu lielais cenas kāpums, valstis, kas uzpelnas no savienības fundētās naudas, mēdiji (ne velti Tu mēdijos redzi vairākus rakstus par covidu dienā) utt.). Es esmu pārliecināts, ka pret šo vīrusu sen jau bija izveidota vakcīna. Tiem pašiem mēdijiem jau bija raksti (Ja tu tik ļoti tici mēdijiem), kas vienkārši pierāda to, ka šie skaitļi nav korekti (nemeklēšu , darīt man nav ko, ja tik ļoti seko līdzi tam visam gan jau zināsi) tam ne pārāk daudzi pievērsa uzmanību, jo valsts vadošie uzreiz apklusināja ar tekstiem- "Tā nav taisnība" un lielākā daļa tam pavilkās līdzi kā aitas. Ja tu nesaproti kā pasaule strādā, uz ļoti jauka līdzekļa kā nauda, tad turpini dzīvot mammas pagrabā un klausīties visādas muļķības, ja nav savas galvas, tad piedod atvaino.

Kāpēc pieminēju "Čau, still mistiskā veidā pēc šīs saslimušo skaita statistikas neesmu saslimis", es strādāju Rīgā kur ir lielākais saslimstības skaits Latvijā, gan iepērku produktus, gan pārvietojos.

Protams visi varam gudri dirst par šo vīrusu un diskutēt, par cik katram ir tiesības uz savu viedokli, bet kamēr es pats neizjutīšu šo vīrusu uz savas ādas es tam neticēšu, man pašam ir pazīstami ārsti, kolēģu sievas, kas strādā medicīnas jomā, un visur izskan viens teikums - "daudzus pacientus noraksta uz covid-19, jo tas ir ienesīgi ārstniecības iestādēm." Gribi tici, gribi netici. Visu laikam pateicu vairs par šo sūdu nediskutēšu.

Edited by Hazzelis
Link to comment
Share on other sites

Visiem covid neticētājiem iesaku pastrādāt manā vietā un aizbraukt uz kādu izsaukumu pie cilvēka, kurš mistiskā veidā smagi saslimst, ievērojot epidemiologu prasības, reizi nedēļā aiziet līdz veikalam un sastop kādu slimības nesātāju, kurš visticimāk ir asimptomātisks un arī netic, bet spēj aplipināt pārējos. Pastāv uz pasaules cilvēki, kuriem ir imūndeficīts kādas hroniskas slimības dēļ, tie nespēj vakcinēties. Bet ja pārējie vakcinēsies - izveidosies grupveida imunitāte, kas nozīmē, ka tādējādi tiks samazināta izplatība un mēs pasargāsim ne tikai sevi, bet arī pārējos.

Pirmā pote done, dzīva, varu novilkt tagad foliju cepuri un dalīties 5g tīklu. Paroli prasīt pm.

ps. atbildot hazelim par to, ka covid diagnoze ir ienesīga ārstniecības iestādei - sūdīgi tev sakari draugs mīļais, man tomēr ir vairāk sakaru un nekad neko tādu neesmu dzirdējusi nedz no medicīnas personāla, kuri strādā ar tiem pacientiem, nedz no ārstniecības iestādes.

Edited by conca
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, R0DEmental- said:

Covid19 - overrated meinstrīms kā mumble reps. Nevakcinēšos arī, labāk izslimošu un rūdīšu imūnsistēmu

Saslimsi, aplipināsi tuvējos un vēl nedod dievs kāds atstieps kājas. Plus, ja šitādi latviešu tauta izturās pret šo vīrusu, ierobežojumi turpināsies un varēsi iet facebookā paraudāt cik dzīve slikta...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, darkets said:

Saslimsi, aplipināsi tuvējos un vēl nedod dievs kāds atstieps kājas. Plus, ja šitādi latviešu tauta izturās pret šo vīrusu, ierobežojumi turpināsies un varēsi iet facebookā paraudāt cik dzīve slikta...

Kurš teica, ka es nepiedalos drošības pasākumos? Es ievēroju tos noteikumus tik pat labi, cik Tu, bet ja gadījumā, ja es paķērtu, es sēdētu mājās un ārstētos mājas apstākļos. Ja tik ļoti gribi, laid vēnā to neiztestētu sūdu. Kamēr viņu kārtīgi neiztestēs, fuck vakcīnu. Laikam nepareizi saprati.  Bet es no soda vairāk baidos, nekā no covid :jake:

 

P.S. Tāpat es viens dzīvoju, un arī no mājām strādāju, un vispār, man liekas, ka jau sen esmu izslimojis, vai arī vnk saaukstēšanās bija, hujzin :D. Anyway, reti no mājām izeju. Tabletkas ar vitosikiem mājās ir. Ja nomiršu, man pohuj, neko darīt, dzīve tāda :/

Edited by R0DEmental-
Link to comment
Share on other sites

Joki pie jokiem, bet tie jociņi nav nemaz tik tālu no tā, ko vidusmēra latvietis ir ieurbis sev galvā pēc dezinformācijas pārbagātības un kopumā sava lētticīguma.

Kā tik ieņems galvā kaut kādas glupības, tā vairs neviens fakts nelīdzēs pret tādiem :)

Edited by ward
Clarification
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ljoxa said:

ķipa viņi kādreiz teiktu, ka tā tiešām ir? Padomā tak loģiski. Ķīna arī teica, ka viņiem viss ir ok ... lidz brīdim. FeelsAmazingMan 

Tas ko daudzi nesaprot, ka mūsdienu pasaulē pašlaik notiek karš tikai mūsdienās karš ir dezinformācijas un fake news, bet daudziem to nesaprast, kas to visu padara reali scarry.  :monkeypalm:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, veterans said:

ķipa viņi kādreiz teiktu, ka tā tiešām ir? Padomā tak loģiski. Ķīna arī teica, ka viņiem viss ir ok ... lidz brīdim. FeelsAmazingMan 

Tas ko daudzi nesaprot, ka mūsdienu pasaulē pašlaik notiek karš tikai mūsdienās karš ir dezinformācijas un fake news, bet daudziem to nesaprast, kas to visu padara reali scarry.  :monkeypalm:

Yep, un Tu arī tieši esi tas, kurš padod tālāk dezinformāciju un fake news. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×