Jump to content
boomix

Covid vakcīna

Jautājumi par Covid  

102 members have voted

  1. 1. Vai domā vakcinēties pret Covid-19?

    • 31
    • 53
    • Vēl nezinu
      18
  2. 2. Vai domā ka vīruss izveidojies dabiski vai mākslīgi?

    • Dabiski
      32
    • Mākslīgi
      65


Recommended Posts

Sveiki!

Ta kā "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas tagad ir oficiāli apstiprinātas Eiropā, vakcinēšanās sāksies visticamāk no nākamā gada, izveidoju aptauju, lai noskaidrotu, cik IDenty lietotāju starpā ir gatavi vakcinēties.

Droši izpaužam viedokļus, vai vakcīnas ir tikai, lai mūs visus nočipotu, vai reāli strādās, utt.

Cheers

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka visiem patīk dzīt jokus, mest iekšā visus memes, ko var iedomāties.

Laikam jau pieturēšos pie savas "Nopietnais" kategorijas, un teikšu kā ir - abi ar sievu vakcinēsimies pie pirmās izdevības. Te vispār nav nekādu jautājumu par vajag vai nevajag. Sazvērestības teorijām vieta ir citur.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arcca said:

Izskatās, ka visiem patīk dzīt jokus, mest iekšā visus memes, ko var iedomāties.

Laikam jau pieturēšos pie savas "Nopietnais" kategorijas, un teikšu kā ir - abi ar sievu vakcinēsimies pie pirmās izdevības. Te vispār nav nekādu jautājumu par vajag vai nevajag. Sazvērestības teorijām vieta ir citur.

gl dabut čipu kur geits sekos katram tavam solim :)

Link to comment
Share on other sites

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Arcca said:

Izskatās, ka visiem patīk dzīt jokus, mest iekšā visus memes, ko var iedomāties.

Laikam jau pieturēšos pie savas "Nopietnais" kategorijas, un teikšu kā ir - abi ar sievu vakcinēsimies pie pirmās izdevības. Te vispār nav nekādu jautājumu par vajag vai nevajag. Sazvērestības teorijām vieta ir citur.

Ja vakcinēsies tu atbalstīsi pidaru savienību, kas izlaida šo vīrusu - dosi viņiem vieglu peļņu par jau sen izstrādātu vakcīnu. Mēs identijā esam spēcīgi vikingi un ar coronu nesaslimstam!

Link to comment
Share on other sites

Pie pirmās izdevības noteikti neskriešu vakcinēties, bet zinu ka ar laiku to gribot/negribot vajadzēs. Tik cik baumu līmenī esmu dzirdējusi, ka būs grūtāk ar ceļošanu ja neesi vakcinējies utt. Medicīnas jomā tuvinieki strādā un šiem jau tiek veiktas vakcīnas. 

Dzīvosim redzēsim, kas notiksies. Es savā ziņā neitrāla esmu uz to visu. Ja vajadzēs, taisīs špricīt 

Draudzene kurai nav izvēles, jo medicīnā strādā atsūtija šo /kinda true/  - 

 

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka komenti varētu būt piedūrieni un jociņi. Tomēr spriežot pēc rezultātiem, šķiet, ka aptaujai savākušies spilgtākie dezinformācijas upuru piemēri. :/ Pietiek jau ar to, ka lasot ar šo tēmu saistītus rakstus "facebook", gribas zaudēt ticību cilvēcei.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/ko-zinam-un-nezinam-par-vakcinam-pret-covid-19-aizliegtais-panemiens-ielukojas-vakcinu-instrukcijas.a387730/

Pateicoties coviddauņiem, mājās vēl ilgi tupēsim.

Edited by Floki
Link to comment
Share on other sites

Man liekas tizli špricēt savā ķermenī kaut ko, kuram nav bijis pietiekami daudz laika testam un cerēt, ka viss būs ok. Šeit neiet runa par čipiem utt. tīri no cilvēciskās veselības viedokļa. Also,  vācījā ir vidējais vecums cilvēkam kas mirst no covida ir 89... SO es neuzskatu, ka man kā veselam indivīdam pašlaik vajadzētu ko tādu darīt. Es pagaidām -  nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, veterans said:

Man liekas tizli špricēt savā ķermenī kaut ko, kuram nav bijis pietiekami daudz laika testam un cerēt, ka viss būs ok. Šeit neiet runa par čipiem utt. tīri no cilvēciskās veselības viedokļa. Also,  vācījā ir vidējais vecums cilvēkam kas mirst no covida ir 89... SO es neuzskatu, ka man kā veselam indivīdam pašlaik vajadzētu ko tādu darīt. Es pagaidām -  nezinu.

Pirmkārt - nav runa par tikai sevis pasargāšanu, bet tieši par visiem tiem, kuri ir paaugstināta riska grupā. Pasargājot sevi no vīrusa, tādā pašā veidā pasargā arī apkārtējos no inficēšanās no Tevis.
Otrkārt - kamēr daļai cilvēku saslimšana var būt ļoti vieglā formā, citiem var rasties plaušu komplikācijas visa atlikušā mūža garumā. Tur nav nozīmes cik labā fiziskajā formā esi, ja nepaveiksies, tad varbūt pat pats būsi pateicīgs, ka ir tādas komplikācijas, nevis esi nomiris. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×