Jump to content
e56 kompakts

NOTY 2020. gada nominācijas

Recommended Posts

Screenshot_1.png.25d0574059152c8ea4184ad27f15ed8a.png

Hey hey IDENTY biedri!

Vesels gads mums jau atkal riņķī, vesels gads pārmaiņu un piedzīvojumu. Neieslīgšu garos penteros, bet domāju, ka varētu visi sabalsot par šī gada labākajiem IDenty portāla apmeklētājiem.

Ievēro šos pavisam vienkāršos noteikumus

 

Lietotājs tiks apbalvots ar +1wp ja netiks ievēroti šādi noteikumi:

1. Nebūsi pamatojis katru nomināciju ar nominācijas cienīgu viedokli;
2. Ja būsi nominējis pats sevi;
3. Ja tev nebūs vismaz 20. postu;
4. Ja Tavs posts būs bez nominācijām, lieks posts, kurā Tu izsaki savu viedokli par šo pasākumu vai jebko citu, ko var definēt kā off-topic.

Nomināciju saraksts:

Administrācijas pārstāvis - 2020. gada aktīvākais, čaklākais, viennozīmīgi svarīgākais ADMIN līmeņa pārstāvis.
Moderators - 2020. gada kompetentākais, vienmēr piemēru rādošais un foruma kārtības sargs.
Banteam - Ja forumā būs sūdzība, šis ir tas cilvēks, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportus, pārbauda adminu kļūdas un lietotāju sūdzības.
Serveru admins - Vienmēr sasniedzams, nekļūdīgs un precīzs, uztur kārtību, ir aktīvs visos serveros un forumā.
Pub Admins - Labākais un aktīvākais "Pub" Admins
Arenas Admins - Labākais un aktīvākais "Arenas" Admins
JailBreak Admins - Labākais un aktīvākais "JailBreak" Admins

Surf Admins - Labākais un aktīvākais "Surf" Admins
Lietotājs - Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu, tie, kuri dzīvo čatā un uztur šeit dzīvību vienkārši esot starp mums.
Palīgs - Jebkurš, kurš Tev visvairāk ir palīdzējis, gudrākais, atjautīgākais vai atsaucīgākais. 
Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem, šeit noteikti ir jāpārskata to darbs, kuri ir kādā no atbildīgajām grupām.
Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika.
Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool.
SPAMERIS - šī gadalaika lielākais spameris, šis gads, salīdzinājumā ar pagājušo bija visai aktīvs, noteikti ir iekritis acīs kāds, kurš ir nemitīgi redzams topikos.
Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve.
Labākā pērle - Šī nominācija noteikti pienākas tam, kurš šajā gadā ir izcēlies ar savu paveikto kuriozā vai oriģinālā veidā, vai tas ir bijis status update, vai tas ir bijis posts, vai ieraksts čatā vai jebkas, kas ir ievērības cienīgs šajā gadā. (ĻOTI vēlams pievienot arī linku/bildi šai nominācijai. Bildei, lūdzu izmantojam spoiler tagus
Aktīvākais mūziķis - lietotājs, foruma biedrs, kura mūzikas gaume ir vairāk kā jā un visvairāk izceļās "Musician" tēmā.
Memeris - lietotājs, kuram mīmu topikā ir vislabākie, kvalitatīvākie mīmi.
Skabarga pakaļā - cilvēks, kurš gada laikā ir visvairāk kritis uz nerviem un izcēlies ar ne to pozitīvāko citu biedru starpā.
Čata gariņš - lietotājs, biedrs, kurš gada laikā ir bijis visaktīvākais, biežāk sastopamais dzīvības uzturētājs čatā.

New
Kritušais - lietotājs kurš bija aktīvs gada sākumā, bet diemžēl ir pametis/pārstājis būt aktīvs
''Flexers'' - lietotājs kurš vissvairāk, kko flexo foruma chatā vai topikos
Nopietnais - Cilvēks kurš uztver visu pārāk nopietni 
Saldais -  2020 gada foruma saldais (e.g. bumbulis aka boomix ) 
Simps - cilvēks, kurš šinī gadā ir nosimpojis visvairāk meitenes 
Bandīts - lietotājs kurš tēlo lielo bandītu 
Strīmers - lietotājs kura strīmu tu uzslēdz un neizslēdz pēc 5 sekundēm, kuru var tiešām pastīties
PUB Aimstar -  lietotājs kurš ienāk pubā un casually nomet 40 fragus 
Jailbreakers - Aktīvākais jailbreak spēlētājs 
Pubists - Aktīvākais pub spēlētājs
ID Talants - Cilvēks kurš ir vnk natural born talants, kā piemēram ernests, kurš ļoti smuki dzied, ļoti labi šauj un dara pārējās lietas. 

nevarēju izdomāt vairāk, did all my best, shoutouts simplijam par topiku

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - @boomix ieprieicināja spēlētājus ar jaunu serveri, par kuru visiem vienalga palika pēc nedēļas;

Moderators - @faz sametīs 500 vārnas vienam postam, kad es to būšu aizmirsis izdarīt;

Banteam - @Outpace laikam jau tāpēc, ka vienmēr būs kāds, kurš joprojām nezinās noteikumus, līdz ar to, nākas izskatīt vairāk sūdzības;

Pub Admins - @re1 piedevām aktīvs BanTeam pārstāvis savā nozarē, nešaubāmi arī apzinīgi pilda savus papildus admina pienākumus;

Arenas Admins - @snek` lai arī cik reti iegrieztos serveros, vienmēr viņš ir priekšā un cenšas pārdot savas nobraukātās skritulenes;

Lietotājs - @Robcis iztulkoja Hariju Poteru no krievu valodas, paldies viņam par to

Palīgs - @faz palīdzēja man sataisīt minecraftu, bet tāpat negāja

Aktīvais - @TheZIXIS lietotājs vecs kā zeme, turpina aktīvi uzturēties forumā

Oldschool - @DZIVNIEКS pa reizei čatā uzpeld kā sūds un tik pat ātri nogrimst

Girl next door - @Ilzvux mācās interjera dizainu, respect par to

Labākā pērle - laikam jau šis, parasti fazijs kaut ko spridzina čatā, bet neko nevarēju atrast 

Skabarga pakaļā - @dagnijs cilvēkam nav ne vainas, bet dažreiz patīk glupības rakstīt čatā

Čata gariņš - nespēju uztvert nopietni tos 30k čata topa gariņus, tāpēc došu šo nomināciju @ljoxa, vienmēr padalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, interesanti klausīties cilvēkā

Kritušais - @Walter galīgi pazudis no apvāršņa jau ilgu laiku, cerams, ka tomēr atgriezīsies

Nopietnais - @Arcca jo nosaucu par dalbajobu

Simps - @Frogijs īsta lēcējvarde, lēkā no vienas meitenes pie otras

Strīmers - @erners jo spēlē NHL 09, baudāms content, cepuri nost.

ID Talants - @TALANTS 

Par cik nespēlēju lielākajā daļā serveru, neizteicos šajās nominācijās. Starp citu, kā ir jāsaprot nominācija "bandīts", apraksts - tēlojis bandītu, īsti nederēs laikam.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - teikšu ka @boomix, bieži palīdz. Kā arī agrāk prasīju visāda veida palīdzību pm`ā sakarā ar serveriem un viņš protams izpalīdzēja kā varēja.

Moderators - nu šis jau grūti tbh, jo manliekas tik 3 aktīvākie ir @faz @skaruu un @lollka  visi 3 normāli pipari, bet nu reāli laikam mana balss tad aizies par @skaruu

Banteam - @Outpacelabu laiku jau ban teams dželbreikā un ja jau večuks tik ilgu laiku noturējies un izskatījis sīko pelmeņu sūdzības kuras man paskatoties autisms saķeras, tad reāli cepuri nost.

Serveru admins - @Walter, jo kā nekā viņš ir tas kurš ta kā īsti atbild par visiem serveriem manuprāt, fixo kā arī veic visādus uzlabojumus utt. 

Pub Admins - @exsupbieži manāms pubā.

Arenas Admins - tā jau teiktu, ka es jo es esmu tīri labs. Bet ja tā reāli tad @WaCco jo labu laiku jau turās kā admins arēnās.

JailBreak Admins - @_TnT_ jo cik atceros, kad biju vel pats admins jb, tad viņš veljoprojām tur cītīgi ņēmās un bij aktīvs utt.

Surf Admins - skatos reāli ka surfam tik 3 admini un tie paši reāli ID root`i. Tad prost atdošu savu balsi par surfa adminu @boomix

Lietotājs - @Clubstep, jo bieži manāms ka iesaistas norm čatos utt, kā arī protams pārsvarā ar kādu padiršas. Bet kas būtu identy`s bez mazumiņa sāls? Kappa

Oldschool - Teikšu ka @DZIVNIEКS,  bieži viņš te nav, bet kad parādas tad tas noteikti ir vēsturiski! 

Girl next door - @choko es manuprāt viņu visbiežāk redzu čatiņā un tā. 

Labākā pērle - @faz bieži izmet kaut kādus tekstus, kas mani sasmīdina. Un fujaks vienkārši pa dzīvi kā labākā pērle. 

Kritušais - @excalibur šitas pipars :-(. Nezinu kur palicis, bet bij tik nice fujaks. 

Nopietnais - teikšu ka @Arcca, protams tas nav nekā slikti domāts, bet nu visu laiku kad viņš kaut ko raksta forumā, tad tas noteikti ir saistīts ar kaut kādu noteiktu tēmu un tad tur normāli iedziļinās.

Saldais - @boomix , jo piedalijās ghetto tinderīti Kappa

Simps - Jūs jau zinat par kuru domāju ne? Jap, tas ir @exsup

Strīmers - @akka pāris reizes esmu ieslīdējis, tad kad tu lolu spēle vai ko.

Jailbreakers - @Kebabz fujaks trax ar to JB, kā arī kad esmu tur iegājis viņš man parasti IDC iedod priekš vipiņa KappaLuL 

Edited by snek`
yap
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis -  Abi no sarkanajiem pilda savu pienākumu, cik viņiem tas laiks atļauj, tāpēc balsi atdošu par abiem. @boomix ir projekta motors un bez viņa šeit īsti nekas nenotiks, jo skaidri redzam, ja viņš neko nedarīs, tad arī neko jaunu neredzēsim, tāpēc cerams vēl vairākus gadus turpināsi to darīt, lai identijs var dzīvot un cilvēki šeit izbaudīt savu laiku. Bet tajā pašā laikā @akka būs tas cilvēks, kurš izdomās idejas vai vismaz palīdzēs tās izdomāt, jo domāju, ka ar MU serveri - noteikti atgriezīs daudziem cilvēkiem tās atmiņas, kad visi spēlēja kā traki to spēli, tāpēc nepadodamies abi un tikai uz priekšu skatamies!
Moderators - Viennozīmīgi @fazix, cilvēks jau cik gadus augstā līmenī pilda savus pienākumus iekš foruma, vienmēr to zaļāko redzēsi no viņa arī čatā. Tā turpināt! Pārējie moderatori arī forši!
Banteam - Tā kā atbildu par JB, tad prieks redzēt, ka @Outpace joprojām pilda savu pienākumu un izskata diezgan ''laicīgi'' sūdzības par spēlētājiem vai tās pašas apelācijas, kuras citreiz ir ļoti traģiskas un respekts par to pašu, ka ir nervi to darīt vēl līdz šim pašam brīdim. Atdodu balsi par viņu!
Serveru admins - Grūti kādam šeit iedot balsi, ja viens ir pazudis un otram pagaidām nav ko darīt ar to grupu, bet pieņemu, ka @Frogijs agrāk bija labs SA priekš surf, kā arī @Walter gaidam atpakaļ. Atdodu balsim abiem, jo ir pelnījuši!
JailBreak Admins - Šeit man būs 3 kandidāti. Sākšu ar pirmo kandidātu šajā nominācijā. @_TnT_ - paldies, ka joprojām uzturies mūsu rindās un, ka pasniedz savu pieredzi kādam serverī, ļoti aktīvs pagaidām, vienmēr ar viņu varēs pasmieties serverī, ceru, ka būs vēl pāris gadi kā adminam serverī. @Miskuzi - diezgan jauns admins, bet pienākumus dara labi un ir prieks, ka nav sūdzību par šo adminu. @Ba`Gvel - atceros vēl tos laikus, kad es aizgāju no admina, tad Tu tieši pieteicies un tiki, turies vēl līdz šim brīdim un vienmēr, kad ienāk serverī, tad uzturēs kārtību par katru cenu. Varētu katru adminu nominēt, jo vairāk vai mazāk katrs no viņiem pilda savu pienākumu serverī. Paldies visiem esošajiem adminiem, ka esat mūsu rindās un uzturat serveri tīrāku un ar foršāku atmosfēru! 
Lietotājs - Lai arī cik ļoti sliktas attiecības man ir ar šo cilvēku, tad nominēju @dagnijs, jo vienmēr redzēsi, kad viņš ir čatā, domā par jauniem topikiem/aptaujām, kas uztur modernas diskusijas starp mums, tajā pašā laikā bija forši, kad uzrīkoja 8ball konkursu. (ceru, ka domā jau par nākamo), bet ļoti aktīvs cilvēks forumā, serveros ne tik labi iet, bet par to nerunāsim. 
Palīgs - Laika gaitā ejot, gadi skrien nemanot, tad šo balsi noteikti atdošu @boomix, jo cilvēks ir palīdzējis ar pilnīgi visu, kad ir vajadzība. Jā, viņš ir baigais slinķis, bet palīdzēs vienmēr, kad būs sasniedzams. Otro balsi gribētos atdot @Outpace, vienmēr kādam palīdzēs un visātrāk, kad čatā to paprasīs vai citur forumā. Mana cieņa Jums abiem. 
Sliņķis - Diemžēl, bet šajā reizē būs jāliek @Walter - saprotam visi, kad laiks mūsdienās vairs nav tik daudz, bet diezgan pašvaki tagad iet. Gribētos redzēt ātrāk atpakaļ ar kaut cik normālu aktivitāti. 
Oldschool - Būs vien jāliek tas @Kanepis., kurš nevienam nepatīk, bet jokus pie malas. Kaņepsix bija viens no tiem cilvēkiem, kad bursts apvienojās ar IDenty, tad pirmais no oldschooliem, kuru redzēju JB bija viņš, tāpēc balss par viņu. Foršs cilvēks kopumā.
Girl next door - Atdošu balsi par @ljoxa, meitene uz godu, kura māk diezgan labi spēlēt 8ball pool (gandrīz zaudēju, tāpēc iesaku uzmanīties nākamajos 8ball konkursos), bet forši un kreatīvi vienmēr sagatavos svētku/jaunumu topiku, tāpēc visu cieņu par to!
Labākā pērle - @Krissy ar šo topiku, jo būsim godīgi - labāka pērle par to šogad nav. Varbūt vēl šis, kad @boomix ar @akka taisīja omestv strīmu - klipiņš.
Aktīvākais mūziķis - Šeit varētu izcelt vairākus cilvēkus, bet atdošu savu balsi par @inwiity, vienmēr iemetīs kādu klausāmu gabalu. 
Memeris - @Clubstep, jo mēs visi zinam, cik kvalitatīvus mīmus viņš liek. Kappa
Čata gariņš - Neatceros vai tas bija gada sākumā, bet šis sīkais @exsup vienmēr spamoja čatu, lai tiktu tajā čata topā. 
Simps - Mēs visi zinam, kuru šeit būtu jāliek, bez liekiem jautājumiem, visu to labāko! @exsup
Strīmers - @akka ar lauku sētas strīmiem, lai gan gribētos redzēt vairāk omestv strīmus ar boomixu, uzlaboja visu vakaru ar viņiem. 
Jailbreakers - @shomozel- neviens šo jaunieti nezinās, bet ja Jūs redzētu viņa stundas pa mēnesi, tad saprastu, ka normāli tas nav, bet tajā pašā laikā prieks, ka cilvēks tik ļoti izbauda serveri un pavada laiku tur.
 

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - teiktu, ka @boomix , cik eju iekšā ID, vienmēr kaut kas te briest jauns, kaut vai tie paši serveri, kuri pēc nedēļas tiek slēgti :D
Moderators - bez bazara - @faz, most active mod over here
Banteam - @Outpace, most active BT over here, visvairāk closed cases šajā gadā.
Serveru admins - @Frogijs, i guess, lai gan es nezinu, ko tie abi tumši zaļie dara, pārvalda visus csgo serverus, or what? :D
Pub Admins - Grūti teikt, reti spēlēju serveros, bet bieži esmu redzējis pubā @re1, un vienmēr kādu bano/gago utt, so, votoju par viņu
Arenas Admins - @gepardC, lai arī viņš beigās zaudēja aktivitāti, pirms tam es viņu ļoti bieži redzēju aktīvu arēnā
Lietotājs - @Jake, jo čalis te praktiski dzīvo (P.S. drīz jau nē Kappa)
Sliņķis -  @fnixe, nezinu, ko viņa vispār dara starp sarkanajiem :D, kāda viņas nozīme šajā "amatā", bet ok, man vienalga.
Aktīvais - @Jake, jo čalis ir nolifer, 24/7 pub, 24/7 forums
Oldschool - @TheZIXIS, čalis te aktīvs since 2011, vismaz es tā redzu
SPAMERIS - Grūti teikt, bet vairāk spriedīšu pēc čata top, un tas būs @dagnijs
Girl next door - @Zanny, jo viņa drama queen
Labākā pērle - @Clubstep, jo čali normāli noheitoja te KappaPride


Kritušais - @excalibur, pazudušais dēls
''Flexers'' - @ASAP, baigais mazais dzērājs flexeris
Nopietnais - @skaruu, manā skatījumā viņš tāds vienīgais +/- nopietnākais, da manus jokus vispār čalis uztvēr nopietni un apbalvo ar vārnām par to :)
Saldais -  @Kanepis., čalim sexīga bārda un ūsas, man skauž, jo man tāds nav
Simps - @exsup, nav jēgas komentēt, jau tā visiem skaidrs, kurš tiks apbalvots par simpošanu šogad, kā arī nākamgad noteikti :ez:
Strīmers - @gepardC, chill streami, patīk runāt ar savu auditoriju, kr4, tā tik turpināt, tikai pats jau sen nekādus streamus neskatos, jo nav laika :(
PUB Aimstar -  @boost, čalis puba tryhard Kappa
Pubists - @Clubstep, čalis pat naktīs ieiet pubā un sēž tur viens pats
ID Talants - @DeScript, lai arī čalis it kā "negodīgi" uzvarēja, hujzin, bet nodziedāja neslikti tajā konkursā manā skatījumā

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - @boomixGandrīz vienmēr palīdzēs,  protams slinkuma kalngals ik pa laikam, bet kad saņemās tad diezgan insane lietas var sataisīt.

Moderators - @faz@lollka@skaruu Visi 3 diezgan ļoti aktīvi iekš foruma, gan čatā gan wp došanā. Ja vajag kko izdzēst vai editot forumā vienmēr kāds no viņiem būs kas to izdarīs. Nevarēju izvēlēties vienu pārāku :(

Banteam - @re1diezgan ilgi jau izdzīvojis statusā . Un vienīgais kas izņemot mani ir šajā foršajā vietā. itkā nav redzēta neviena baigā kļūda arī savā darba frontē. (sad, ka katru gadu mans partneris mainās )

Serveru admins -  Teiktu @rebudijs ar @Frogijsrebuds kā jau jb lielais sargs vienmēr uztur visu kārtībā un palīdz kad vajag, frogs vienkārši randoms ar zaļu krāsu, jo bhop/surf deaded.

Pub Admins -  @re1 Baigi neesmu sūdzības dzirdējis un vispārīgi diezgan aktīvs visu gadu.

Arenas Admins - @WaCcoVienīgais manliekas admins kurš ilgu laiku ir bijis un vēl ir admins iekš šī servera kur nevar dabūt normālus adminus.

JailBreak Admins - @rebudijslai gan īsti neesmu sajūsmā ka iet prom un nāk atpakaļ un randomā dabū visu acc utt atpakaļ, bet nu vienmēr +/- palīdzēs, ja būs kāds jautājums saistībā ar jb vai vispārīgi serveriem and yea.

Surf Admins - ?xd kapēc šis vispār eksistē, bet nu sure @MusJägarn better than frog in every way.

Lietotājs - @Krums Manliekas ,ka jau kāds trešais gads pēc kārtas kad lieku kā noty, bet nu, lai gan ir skabarga pakaļā citreiz, būs ar ko paspēlēt or something no ID vismaz.

Palīgs - @boomix Kaut vai ir darbā or w/e lielākoties disc vienmēr būs pieejams un atbildēs /  palīdzēs kā varēs.

Sliņķis - @Walterdiezgan kluss manuprāt visu gadu bijis, ja pagājušos gados veidoja mapes, fixoja jb or something, tad šis gads tāds weak vismaz manuprāt bijis. Bet nu, dzīve nāk ar savu i guess.

Aktīvais - Vienmēr kad esmu on, tad redzu @dagnijs gandrīz vienmēr, lai gan ir diezgan liela "skabarga pakaļā'' 9/10 reizēm ar kkādu huiņu ko taisa forumā, aktīvs vismaz viņš ir.

Oldschool - @Kanepis. Vēljoprojām gaidu savus idc par vipu atpakaļ(jk) , bet diezgan aktīvs OS visu gadu bijis and yeah. Vismaz cik esmu redzējis diezgan pozitīva cilvēciska būtne. ( arī manliekas kkādu 3gadu pēc kārtas)

SPAMERIS - @dagnijsTagad jau mazāk,bet kādu laiku atpakaļ spamoja 24/7 čatu ar lielākoties random lietā, pēc čata topa tas pierādās.

Girl next door - @chokoManliekas vienīgā kas lielākoties bijusi aktīva ~visu gadu. Gan pubā ar saviem 30fps gan forumā u.c.

Labākā pērle - to be continued

Memeris - @Clubstep staigājošs meme, vienmēr met 0humor sense memus no sava reddita iekš posta.

Skabarga pakaļā - @Jake Bija diezgan nice vieta blocked listā diezgan lielu daļu no šī gada. Vispārīgi līdzīgs clubam kurš staigājošs meme.

Čata gariņš - @exsup lai jau jauneklim arī kāda nominācija no manis, bet nu aktīvs kā danijs čatā un pat mazāķ huiņu raksta.

Kritušais - @Walter kā jau teicu pie sliņķa, 2019, un varbūt 2020sākumā vēl diezgan aktīvs bija, un tad diezgan nokrita visa aktivitāte.

Nopietnais - @Arcca manuprāt diezgan nopietni uztver online vidi, tas pierādās no danija un vēl daža laba, labs piemērs pub kur būs vienalga cik liela problēma tu esi, meģinās apklusināt gagojot/mutojot.

Strīmers - @choko@akka Abi diezgan sāka strīmot otrā gada pusē, viens ar 30fps cs/lol/apex, otrs ar lauku sētu utml. norm pirāts.

Jailbreakers - @Kebabz 2.5k stundas iekš jb,  parasts spēlētājs kas ir diezgan insane. Tādu daudzumu stundu nospēlēt un necierēt pēc statusa utml.

 

 

 

p.s. - ja kādam vajag jau template, parcik diezgan liels čakars dzēst ārā nominācijas kontekstu - https://pastebin.pl/view/8749abd4

 

 

P.S.S. mans acc tika mergots un vecais posts bija kā no guest account, tāpēc šis posts tika repostots, paldies visiem par laikiem iepriekšējā postā tāpēc gaidu ka vienkārši ignorēsiet šo postu :wub:

ur welcome

Edited by Outpace
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - teiktu, ka @boomixun @akka . Boomix protams vairāk atbild par serveriem UN forumu, bet akka kaut kādus sīkumus forumam pielabo, tāpēc abus lieku.

Moderators - noteikt, ka @faz, vienmēr čatu uztur kārtībā un tajā pašā laikā var ar viņu jautri pačatot + labs csgo komandas biedrs! (Honorable mention kā sacīt jāsak) @lollkauztur čatu kārtībā un ir jautri ar viņu pačatot, šeit forumā vai dc, arī labs phantom forces spēlētājs.

Banteam - @Outpace par cik principā ir tikai jb sūdzības, tad tu tās arī diezgan ātri izskati, aktīvs čalīts

Serveru admins - @rebudijsforšs, jautrs, komunikabls spēlētājs, ļoti labi adminē un vienmēr kaut ko iesaka jb serverim, kaut kādus konkursus vai kaut ko citu, kas palīdzētu serverim palikt dzīvam un labi spēlējamam. Vairākas reizes ir aizgājis no acc prom, bet tāpat vienmēr pierādījis, ka ir viens no labākajiem adminiem.

Pub Admins - teiktu, ka @boost, daudz saprot no spēles, viegli atpazīst čīterus, kurus patiešām grūti pieķert un tajā pašā laikā ar viņu ir jautri spēlēt kopā vienā komandā pubā. 

Arenas Admins - laikam jau @WaCco, īsti daudz neko nezinu par tevi, bet vienreiz dabūju gag no tevis :D. viņu jau vairākus gadus redzu šajā amatā.

JailBreak Admins - @_TnT_ , @Ba`Gvelun @rebudijs, ar šiem trim serverī vienmēr būs jautri, aktīvi un labi uztur serveri kārtībā. 

Surf Admins - laikam jau šitais pro surfotājs @Frogijsdiezgan labi surfo, dažreiz toxic, bet par to var piedot. parasti ir aktīvs, bet kad tauta pazūd no servera, viņš arī sāk mazāk spēlēt FeelsBadMan

Lietotājs - @dagnijsjautrs, foršs lietotājs, kā jau var redzēt pēc čata topa viņš ir ļoti aktīvs čatā un parasti izdomā kaut kādu topiku idejas. Parasti sanāk ar viņu tā normāli lamāties un modi vienmēr aizrāda, bet tie tik joki ir. (Honorable mention) bmw @wMwun @gurix

Oldschool - @Ilzvux, @erners un @Aidziiises īsti baigi ilgi ar jums nespēlēju kopā vai zinu jūs ilgi, bet šie pēdējie mēneši ir bijuši jautri ar jums, kaut vai nespēlējot,  čatā ar jums ir jautri, bet erners noobs maz čato. 

SPAMERIS - @fazkaut vai viņš nav čata topā, bet kad parādās īstie cilvēki čatā, viņš tā sāk spamot, ka nevar apturēt viņu, parasti aizrādu viņam, bet nesanāk, jo saka, lai paskatos uz čata topu. #labākais

Girl next door - @ljoxapalīdzējusi ar mājas darbiem, ļoti jautra, var pačatot, spēlēs arī var uzspēlēt, diezgan laba gamer Kappa@chokoarī palīdzējusi ar mājas darbiem, bet tāpat forša, kaut vai bulijo mani, šodien uzvarējām apex'ā kādas 2 vai 3 reizes. @Ilzvuxun šitais bulijs arī labākais, dimkas fans, kas mani ļoti priecē un labi spēlē csgo

Aktīvākais mūziķis - @inwiityun @Vankaa*šie divi vienmēr ir tajā topikā, dažreiz pat ieliek labus bangerīšus. 

Skabarga pakaļā - visi forši!

Čata gariņš - @dagnijsvienmēr šo jaunieti var čatā redzēt un ir interesanti ar viņu čatot, pirmais čata topā.

Kritušais - @excaliburpietrūkst šis čalīts, bija labs mods un admins, ar viņu vienmēēēēr bija jautri serverī.

''Flexers'' - @Hazzelisvienmēr flexo ar saviem bet'iem vai kā norm naudu uzgriezis.

Nopietnais - @Arccavienīgais cilvēks kurš visu uztver nopietni, pat adminē ļoti nopietni. 

Simps - protams, ka @Frogijs, katrai meičai raksta vai arī iet kādas streamu skatīties, viņš top 1 simps šajā forumā Kappa

Strīmers - gribētu teikt, ka @gepardC, jau ilgu laiku strīmo, jautri strīmi, var arī uzspēlēt ar viņu stream laikā, bet nesanāk vienmēr. 

PUB Aimstar - nu ķipa šitais @acgYoungHustler.sHreK, esmu pāris reizes nošāvis, bet tāpat vienmēr nomet 40 fragus bez problēmām. #feelingvexed

Jailbreakers - @Kebabzšitais čuvaks ir traks, 2,4k stundas jb serverī, tagad baigi aktīvs nav, bet gada sākumā-vidū bija.

ID Talants - @snek`visās spēlēs liels talants, man ir prieks, ka zinu šo cilvēku, labākais bot lane spēlētājs. 

 

Pirmo reizi rakstu šito prikolu, nezinu kā sanāca 

Edited by exsup
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - @boomix paldies, ka labo, uzlabo un uztaisi kaut ko jaunu komūnam @akka paldies, ka būs MU, pie kura varēšu nolaifot 
Moderators - @skaruu @faz @lollka visi trīs aktīvi gan čatā, gan pašā forumā, trenkājot huligānus. Visi nopietni strādā, bet tajā pašā laikā spēj uzsist jautrību.
Banteam - @Outpace ir pirmais lietotājs, kas nāk galvā. Tikko palūrēju sūdzību sadaļā, viņš savus pienākumus pilda godam.
Serveru admins - N/A, jo visos serveros nespēlēju, grūti teikt, kurš no adminiem būtu aktīvs visos serveros.
Pub Admins - @exsup, kad ieeju pubā, tad vienmēr ir uz vietas un gatavs kādam ielidināt sodu par pārkāpumu.
Arenas Admins - N/A, nespēlēju arēnu.
JailBreak Admins - @rebudijs, ļoti reti spēlēju Jailbreak, bet šis lietotājs ir tas, kuru visbiežāk esmu ievērojusi trenkājot pārkāpējus.

Surf Admins - @Frogijs, traks sērfotājs un vienīgais admins, kuru esmu redzējusi iekšā serverī, kad surfs vēl bija dzīvs.
Lietotājs - @dagnijs ir ļoti biežs viesis čatā, kā arī pēdējā laikā veido jaunus topikus un aktīvi iesaistās foruma un servera dzīvē.
Palīgs - @boomix kaut arī aktivitāte ar katru gadu krītas, bumbiks vienmēr izpalīdzēs, ja ne uzreiz, tad pēc neliela laiciņa.
Sliņķis - N/A, šeit īstenībā varētu likt garu sarakstu ar cilvēkiem, bet šogad nevienu nenominēšu, jo šis gads nedaudz pasmirdēja, tāpēc var būt vairāki iemesli, kāpēc šie lietotāji ir palikuši "slinkāki".
Aktīvais - @exsup vienmēr sēž foruma čatā, kaut ko ieraksta arī Discord čatā, kā arī aktīvi uzturas serveros.
Oldschool - @Dzabars šogad bieži manīts forumā, izklausās pēc jauka cilvēka, ar kuru var normāli patērzēt čatā.
SPAMERIS - N/A, šeit atkal jāliek bars ar cilvēkiem. Strādāšana/mācības no mājām, vai vienkārši nekā nedarīšana šogad, ir veicinājusi lielāku lietotāju aktivitāti, it īpaši čatā. 
Girl next door - @choko @Ilzvux abas trako gan forumā, gan serveros. Jautri ar viņām uzspēlēt spēles vai vienkārši parunāt par random lietām. 
Labākā pērle - @lollka back to school 

Spoiler

 


Kritušais - @excalibur, žēl, tā arī uz Tesco viņu neaizvedu. Bija interesants jaunietis, kur nozudis? 
''Flexers'' - @dagnijs flekso par bruņurupuci zem zoda un to, cik viņam liela virtuve.
Nopietnais - @Arcca, tad, kad čatā notiek stulbības, viņš būs vienīgais, kurš pie visa pieies ar nopietnu prātu. 
Saldais@Kanepis. nevienu citu viņa vietā nevaru iedomāties. Saldākais čalis ID.
Simps - @Frogijs @exsup kā parādās jauna meitene, tā uzreiz puišiem taureņi lido.
Bandīts - @Jake dažreiz palasot čatu, liekas, ka viņš ir baigais bandjuga.
Strīmers - @akka paldies par drunkstrīmiem ar bumbiku, es labi nosmējos @choko patīk paklausīties, kā tu strīmo, ceru, ka sāksi to darīt biežāk @lollka ļoti izglītojoši un smieklīgi gatavošanas raidījumi, ceru, ka tu arī no nākamā gada strīmosi biežāk.
PUB Aimstar -  @acgYoungHustler.sHreK #feelingwaxed, tā visi spēlētāji jūtas, kad šis lietotājs viņus brutāli iznīcina (vaksēšanas sāpes ir auč).
Jailbreakers - @linceens, gada sākuma nedaudz vairāk tiku pie jailbreak spēlēšanas, bija tāda sajūta, ka viņš burtiski dzīvo serverī 24/7. 

Pubists - @Clubstep, bieži redzu, ka ir online. Domāju, ka godam pelnījis.
ID Talants - Viennozīmīgi @erners, tikai viņš var spēlēt cs, tad randomā sākt spēlēt instrumentu un dziedāt. 

Link to comment
Share on other sites

Serveru admins - @rebudijs , jo vismaz viņam nav prikola pēc uzlikta zaļa krāsa Kappa
Kritušais - @TALANTS fujaks domāja, ka izrakt sev bedri ir kruti :pepeF:
"Flexers" - viennozīmīgi, ka @akka . Flexo ar mašīnu, māju, draudzeni, suni, krēslu, vannu utt. Drīz ar miskasti sāks flexot.
Girl next door - viena balss par @Linduxx, jo mož šitā viņa beidzot iedos savu numuru (1234 iq). Otra balss par @Zanny, jo vienīgā spēlē ar mani lolu PepeHands
Saldais - FAK, sevi nevar likt (( tad jau  @dagnijs , neesmu eksperts, bet cik esmu dzirdējis, visas meitenes kūst ieraugot viņa bildi ;)
Skabarga pakaļā - @dagnijs šim krānam patīk uzdirst citiem, bet, kad viņam uzdirš, liekas, ka esmu viņa ģimenei pāri izdarījis.
Simps - pHahAhah, loģiski, ka @exsup , kurš lauž sirdis biežāk nekā maina zeķes!

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis -  @boomix par to ka liek svecītes katru adventi (ar nokavēšanos) un protams @akka par idejām un to realizēšanu.

Moderators - @skaruu cik esmu novērojusi vissaktīvakais kurš kaut ko dara! 
Banteam - @Outpace īpašu uzmanību nepievēršu šajā sadaļā, bet ir redzama lielāka aktivitāte. 
Serveru admins - @Frogijs es tik zinu ka ir aktīvs formā, tādēļ pieļauju ka arī darba pienākumos ir aktīvs 
Lietotājs - @dagnijs diemžēl :out: Forma vienmēr aktīvs, redzu arī ka topikos daudz pousto un pats arī taisa topikus (kā šo)
Palīgs - @akka Nav divu runu, vienīgais pie kura vienmēr vērsīšos pēc palīdzības un vienmēr arī būs pretīmnākoš. 
Sliņķis - @Walter ļoti reti redzu formā, pieļauju ka nav darba augstumos! Bet zinu ka ir Lola spēlēšanas augstumos :choko:
Aktīvais - @exsup manuprāt ļoti aktīvs formā un arī serveros 
Oldschool - @Melns Kaķis labākais oldskuleris 
SPAMERIS - šito es dodu @faz jo ja ir čatā, tad tikai spamo, tas pats attiecas uz @dagnijs
Girl next door - Te nav div run @ljoxa pucē augšā skaistus rakstus, vienmēr varēs parunāt par kakāšanu un citām labām tēmām, tas pats @Ilzvux - pie tam real mvp cs, zvaigzne.  
Aktīvākais mūziķis - @faz tikai tāpēc, ka lielākā daļa ko ieliek atbilst manai gaumei un tad es ar nepatiku lieku to thumbs down.
Memeris - @Clubstep vienīgais ko redzu aktīvi liekam memus 
Skabarga pakaļā - @dagnijs NAV DIVU RUNU, tik daudz varētu uzskaitīt kad uzkritis uz nerviem un vienkārši pārsteidzis ar saviem gajieniem / izrunāšanos. 
Čata gariņš - @exsup vienmēr būs čatiņā un iesaistīsies sarunās kā arī pats veidos. 

Kritušais - Es teiktu ka @Dzabars itkā nebija aktīvs, tad vienu brīdi parādījas un kādu laiku uzturējās, bet tagad atkal pazudis. 
Nopietnais - Neteiktu ka visu uztver pārāk nopietni, bet @Arcca manuprāt viens no retajiem ar kuru var padiskutēt par nopietnām tēmām čatiņā. 
Saldais -  Nu te protams @Kanepis., saldāka šajā formā nav. 
Simps - Bet protams ka tas būs @Frogijs priekšgalā, pēc tam manuprāt seko @Hazzelis un @exsup :PepeHeart:
Bandīts - Tu jau zini @Jake ir bandīts, bet vismaz es droši varu tusēt pa rajonu ja jeke ir te. 
Strīmers - @akka strīmi ar @boomix, kaut gan man nav sanācis būt tiesi uz live, pēc tam esmu noskatījusies un pasmejusies! 
PUB Aimstar -  @acgYoungHustler.sHreK identy jawkais yung allstars
Pubists - @Clubstep ar savu scout...
ID Talants - Mazais @erners vilks, ir skatīts arī koncerts @live fb soo, mini Inga ar talaniem :ez:

Link to comment
Share on other sites

Pub Admins - @re1, uzrodas serverī, kad ļoti nepieciešams.
Surf Admins - @Frogijs, jo forkucis tak ir labakais surferis LV.
Palīgs - Akkons vai @akka, pēdējā mēneša laikā ir aktīvs palīgs, kad serverī nav adminu. 
Oldschool - @DZIVNIEКS, Jo Tomiņš ir cool guy. 
Girl next door - @ljoxaforšākā meiča kuru pazīstu internetā. 
Skabarga pakaļā -  @Clubstepofc,  aktīvie puba spēlētāji sapratīs. 
Saldais@Frogijs frogam vienmēr asinis sarecē, kad lolā ierauga meiteni. 
Simps - grūta izvēle @Hazzelisvai @exsup, no offence džeki. 
Strīmers - @akka + @boomix tie drunk strīmi labākie. 
PUB Aimstar - @em1 ,top frageris.
ID Talants - laikam jau @erners, talantīgais jaunietis. 

Edited by Zanny
Reinis tomēr labāks admins. ha
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis -  @boomix - still working hard(-ish), ja nav boomixa, nav identija.

Moderators - @lollka - šķiet, ka čatā atrodas nepārtraukti, taisa ciet sūdainos acc pieteikumus, un vispār konstanti kaut kur parādās.

Banteam - @Outpace - kā joprojām neesi nojūdzies no JB sūdzībām un apelācijām, es nesaprotu.

Pub Admins - @Clubstep- jo aktivitāte tomēr rāda savu.

Arenas Admins - @WaCco - arēnā atrados minimāli, bet vienīgais, kurš vispār ir ievērots.

Lietotājs -  @Jake - Godīgi sakot, man nav baigā iemesla kāpēc, bet neviens cits īpaši neizceļas.

Sliņķis - @boomix - loģiski, šeit arī nav jautājumu.

Oldschool - @Mr.Mercury un @TheZIXIS - IMO, sakarīgākie cilvēki ar zilo niku. 

SPAMERIS - @dagnijs - ja eksistē čats, tajā eksistē arī denijs.

Girl next door - @choko- jo visbiežāk redzu čatā, un ir pretty  fun to talk to.

Labākā pērle - @Krissy(pareizo ietagoju?) Ar savu instagram pērli. :D  

Skabarga pakaļā - @dagnijs - yep, par šo laikam neviens nav pārsteigts.

Kritušais - Eksperts. Sēdēju kādu minūti, ne velna nevarēju atcerēties viņa niku. Žēl, ka pazuda, bija dienas humors.

Simps - @exsup - te tak nav neviena konkurenta.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas pārstāvis - @boomix un @akkaatveda man uz ziemassvētkiem mandarīnus, poda atsvaidzinātāju, pringles.

Moderators - @skaruusametis man pa gadu viss vairāk warnus.

Banteam - @re1 jo @Outpacegejs.

Serveru admins - @bora labāks par @Frogijsfrogs vispār hz ko dara.

Pub Admins - @Clubstep labākais spawn kamperis Latvijā.

Arenas Admins - es hz tādus

JailBreak Admins - @julia. statusu dabuja krūšu dēļ.

Surf Admins - mums tāds ir?

Lietotājs - @dagnijs lietotājs kā lietotājs, parasti smadzeņu 0, bet piebalsot gengam vienmēr.

Palīgs - @Arcca vienmēr gatavs uzhakot Pentagonu.

Sliņķis - atļaušos šeit sevi iemest, jo man pohuj, un es neesmu neko darījis pēdējā pusgada laikā.

Aktīvais - @dagnijs dzīves nav, darba nav, a ko jāsēž forumā. Kappa

Oldschool - @Aidziiis Salaspils represents, @Ilzvuxjo es viņu mīlu.

SPAMERIS - @dagnijsdagnijs 46633 ziņas

Girl next door - @fnixe labākais supports Latvijā, vēl pie tam skaistule Sabinčiks <3 https://www.twitch.tv/hazzylesloth/clip/RepleteBlatantPeanutTinyFace?filter=clips&range=all&sort=time

Labākā pērle - https://prnt.sc/w5ly92

Aktīvākais mūziķis - @lollkavienmēr liek savu šit roku or something

Memeris - @Clubstep labākie memes par kuriem tikai viņš smejās 

Skabarga pakaļā - @Zanny Jo vienvārd sakot - Zane.

Čata gariņš - @acgYoungHustler.sHreK Eiza ir stulbenis, bet vienmēr čatā meklē sev skaistuli.

Kritušais - @veterans pēdējā laikā nav redzams 

''Flexers'' - @acgYoungHustler.sHreK "no 3 eur izņēmu 2k eur"

Nopietnais - @Arcca čatā katru joku uztver nopietni

Saldais - @DZIVNIEКSes viņam pimpi atsūkātu, nav divu runu.

Simps - @exsup un @Frogijs Visām sievietēm gatavi būt kā klēpjsunīši, bet diemžēl tālāk par online sarakstēm nav tikuši, šitā mērķī netrāpīt jaunieši.

Bandīts - @snek` no Dobeles dzirnavnieka nopizdija daudz maisus ar miltiem, šausmas.

Strīmers - @Ann4Labākā strīmere, fak u nahoi

PUB Aimstar - @acgYoungHustler.sHreK vienmēr nošauju, bet tpt norauj 40 fragus

Jailbreakers - es to mēslu nespēlēju, nezinu nevienu no tiem noliferiem

Pubists - @Clubstep top 1 online time, nav ko piebilst.

ID Talants - @Zanny un @Field9 nosaukt Akku par mazu čigānu un atgriezties no viņsaules ne katrs prot Kappa

Edited by Hazzelis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×